MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Kesinlikle canım
Tamamen güvene ve samimiyete içtenliğe dayalı
Canım yarın okul var ben kaçıyorum çok öpüyorum seni dikkat et kendine olur mu canım benim
Kusura bakma lütfen

Yok canım olur mu unutuyor insan
Evet iyiki varsınızz
Çık çık hemen uykuya bana bakma sen ben çalışmıyorum malum

Edacım yeni aldıklarına da bayıldım. Siz Tuğçe'yle evlendikten sonra iki sene falan peçete almazsınız artık Desenleri harika. Tepsine de bittim. Benim kahvaltı takımım Bernardonun romance serisi. Onun üstünde de eyfel kulesi var. Ama burda bana yakın a101 yok
Güle güle kullan, akş dolu sofralarda kullan canımcım

Evet canım baya pecete olacak sanırım benim henüz Tugce kadar yok ama yolunda ilerliyorum
Tepsiyi ben bizim burada bir dükkandan aldım oralardada vardır büyük ihtimal canım
Sağol canım inşallah =)

Çok güzelleeeer güle güle kullan

Sağol canımm

Cok güzel hersey güle güle kullanin, iyi günlerde olsun insallah

Çok teşekkür ederimm

Evett yeni çeyizciklerimiz geldiiii
Duramadım yine Bakırköy pazarına gittim ne cok şey var kızlar bol para lazım
Bu ara çok şey aldım sanki artık kendimi frenlemem gerekiyor Daha zaman cok ama ben sanki yarın gidecek gibiyim :26:

Saklama kaplarımız ve mutfakta içine kurabiye kalıbı vs koymayı planladıgım kutularımız onları ayrı bi sevdim

Maşalarımızz

Servis tabaklarımız, recellerimizin içine koymak için porselen kasıklarımız ve zeytinliklerimiz

İşte bugün aldıklarım bunlar ama çok gezdim baya yorulmusum

edacım ne kadar güzeller servisliklerin ve kurabiye kutuların çok güzel güle güle kullan canım

Senin kutularını yerim ben :)) Canım bayıldım, güle güle kullan hepsini

Ayy kutuların çok güzel edaa, ufak tefeklerde alındıkçaa çıkıyor aradan dimiiiiiii Güle güle kullan cnm

oyy güle güle kullan edoşum ya o kutularda ne kadar şirin öyle güle güle kullan bu arada aynen seninle ben sanki yarın gitcekmişiz gibi daldık çeyize valla hiç kıyafet almıyorum kaç aydır

Canım süper yeni aldıklarında.
Hepsi çok kullanışlı görünüyorlar.
Bol bol işine yarayacak şeyler :)
Mutlulukla kullan inşallah

oyy güle güle kullan edoşum ya o kutularda ne kadar şirin öyle güle güle kullan bu arada aynen seninle ben sanki yarın gitcekmişiz gibi daldık çeyize valla hiç kıyafet almıyorum kaç aydır

Sağol canım benim ayy evet ya kıyafet falan yok artık almayacagım diyorum ama bakalım ne kadar dayanırım

Canım süper yeni aldıklarında.
Hepsi çok kullanışlı görünüyorlar.
Bol bol işine yarayacak şeyler :)
Mutlulukla kullan inşallah

Sağol Perim benimmm
Kullanacagımız günlerde Hayırlısıyla bi gelse

canım benim yeni aldıklarını çoook beğendim hepsini de sağlıkla mutlulukla kullan inş

peçetelerine ayrıca bayıldım aşk dolu sıcacık sofralarını süslesinler inş

Sağol canım benim ayy evet ya kıyafet falan yok artık almayacagım diyorum ama bakalım ne kadar dayanırım

Sağol Perim benimmm
Kullanacagımız günlerde Hayırlısıyla bi gelse

Edacım son aldıkların çok cici, güzel günlerde kullan canım benim

Kızlar ben bu ay söz verdiğim üzere maaşın büyük bir kısmını giyime harcadım, çeyizlerim ağlamasın diye birkaç birşey aldım ama artık eskisi gibi almak içimden gelmiyor maalesef Kıyafet çılgınlığım geri döndü sanırım

Son düzenleme:
Vaaay hatuuun iyi yapıyosuunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…