MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Çok güzel tabakların canım gerçekten.
Bende renkli extra günlük yapmayı düşünüyorum :))
Kusura bakam canım uykuda bastırınca :26: yanlıış hatırladım.
Sonra hatırladım. Yazdım hatta :26:

Kesinlikle canım :KK16:
Tamamen güvene ve samimiyete içtenliğe dayalı :KK16:
Canım yarın okul var ben kaçıyorum çok öpüyorum seni dikkat et kendine olur mu canım benim:KK16:
Kusura bakma lütfen :KK30:

Yok canım olur mu unutuyor insan :KK16:
Evet iyiki varsınızz :KK16:
Çık çık hemen uykuya bana bakma sen ben çalışmıyorum malum :KK1:

Edacım yeni aldıklarına da bayıldım. Siz Tuğçe'yle evlendikten sonra iki sene falan peçete almazsınız artık:KK1: Desenleri harika. Tepsine de bittim. Benim kahvaltı takımım Bernardonun romance serisi. Onun üstünde de eyfel kulesi var. Ama burda bana yakın a101 yok:KK31:
Güle güle kullan, akş dolu sofralarda kullan canımcım:nazar::nazar::KK16:

Edacım yeni aldıklarına da bayıldım. Siz Tuğçe'yle evlendikten sonra iki sene falan peçete almazsınız artık:KK1: Desenleri harika. Tepsine de bittim. Benim kahvaltı takımım Bernardonun romance serisi. Onun üstünde de eyfel kulesi var. Ama burda bana yakın a101 yok:KK31:
Güle güle kullan, akş dolu sofralarda kullan canımcım:nazar::nazar::KK16:

Evet canım baya pecete olacak sanırım benim henüz Tugce kadar yok ama yolunda ilerliyorum :KK1:
Tepsiyi ben bizim burada bir dükkandan aldım oralardada vardır büyük ihtimal canım :KK16:
Sağol canım inşallah =)

Çok güzelleeeer güle güle kullan :nazar::KK16:

Sağol canımm :KK16:

Cok güzel hersey güle güle kullanin, iyi günlerde olsun insallah

Çok teşekkür ederimm :KK16:

:nazar:
Evett yeni çeyizciklerimiz geldiiii :KK52:
Duramadım yine Bakırköy pazarına gittim ne cok şey var kızlar bol para lazım :KK1:
Bu ara çok şey aldım sanki artık kendimi frenlemem gerekiyor:KK45: Daha zaman cok ama ben sanki yarın gidecek gibiyim :26:

Saklama kaplarımız ve mutfakta içine kurabiye kalıbı vs koymayı planladıgım kutularımız onları ayrı bi sevdim :KK1:

$Fotoğraf1795.jpg $Fotoğraf1799.jpg

Maşalarımızz :KK1:

$Fotoğraf1810.jpg

Servis tabaklarımız, recellerimizin içine koymak için porselen kasıklarımız:KK1: ve zeytinliklerimiz :KK69:

$Fotoğraf1804.jpg $Fotoğraf1807.jpg $Fotoğraf1805.jpg

İşte bugün aldıklarım bunlar ama çok gezdim baya yorulmusum :KK1:

edacım ne kadar güzeller servisliklerin ve kurabiye kutuların çok güzel güle güle kullan canım:KK16:

Duramadım yine Bakırköy pazarına gittim ne cok şey var kızlar bol para lazım :KK1:
Bu ara çok şey aldım sanki artık kendimi frenlemem gerekiyor:KK45: Daha zaman cok ama ben sanki yarın gidecek gibiyim :26:

Saklama kaplarımız ve mutfakta içine kurabiye kalıbı vs koymayı planladıgım kutularımız onları ayrı bi sevdim :KK1:

Eki Görüntüle 678077 Eki Görüntüle 678078

Eki Görüntüle 678081

Servis tabaklarımız, recellerimizin içine koymak için porselen kasıklarımız:KK1: ve zeytinliklerimiz :KK69:

Eki Görüntüle 678079 Eki Görüntüle 678080 Eki Görüntüle 678086

Senin kutularını yerim ben :)) Canım bayıldım, güle güle kullan hepsini:nazar::KK16:

Ayy kutuların çok güzel edaa, ufak tefeklerde alındıkçaa çıkıyor aradan dimiiiiiii :KK34:Güle güle kullan cnm :nazar:

Eki Görüntüle 678077 Eki Görüntüle 678078

Eki Görüntüle 678081

Eki Görüntüle 678079 Eki Görüntüle 678080 Eki Görüntüle 678086

oyy güle güle kullan edoşum ya o kutularda ne kadar şirin öyle güle güle kullan :KK16: bu arada aynen seninle ben sanki yarın gitcekmişiz gibi daldık çeyize valla hiç kıyafet almıyorum kaç aydır :KK1: :KK1:

Canım süper yeni aldıklarında.
Hepsi çok kullanışlı görünüyorlar.
Bol bol işine yarayacak şeyler :)
Mutlulukla kullan inşallah :KK16:

oyy güle güle kullan edoşum ya o kutularda ne kadar şirin öyle güle güle kullan :KK16: bu arada aynen seninle ben sanki yarın gitcekmişiz gibi daldık çeyize valla hiç kıyafet almıyorum kaç aydır :KK1: :KK1:

Sağol canım benim :KK54: ayy evet ya kıyafet falan yok artık :KK1: almayacagım diyorum ama bakalım ne kadar dayanırım :KK1:

Canım süper yeni aldıklarında.
Hepsi çok kullanışlı görünüyorlar.
Bol bol işine yarayacak şeyler :)
Mutlulukla kullan inşallah :KK16:

Sağol Perim benimmm :KK16:
Kullanacagımız günlerde Hayırlısıyla bi gelse :KK23:

canım benim yeni aldıklarını çoook beğendim hepsini de sağlıkla mutlulukla kullan inş :KK16::KK16::KK16:

peçetelerine ayrıca bayıldım :KK34: aşk dolu sıcacık sofralarını süslesinler inş :KK16::KK16::KK16:

Sağol canım benim :KK54: ayy evet ya kıyafet falan yok artık :KK1: almayacagım diyorum ama bakalım ne kadar dayanırım :KK1:

Sağol Perim benimmm :KK16:
Kullanacagımız günlerde Hayırlısıyla bi gelse :KK23:

Edacım son aldıkların çok cici, güzel günlerde kullan canım benim :KK16:

Kızlar ben bu ay söz verdiğim üzere maaşın büyük bir kısmını giyime harcadım, çeyizlerim ağlamasın diye birkaç birşey aldım ama artık eskisi gibi almak içimden gelmiyor maalesef :KK52: Kıyafet çılgınlığım geri döndü sanırım :KK53:

Son düzenleme:
Edacım son aldıkların çok cici, güzel günlerde kullan canım benim :KK16:

Kızlar ben bu ay söz verdiğim üzere maaşın büyük bir kısmını giyime harcadım, çeyizlerim ağlamasın diye birkaç birşey aldım ama artık eskisi gibi almak içimden gelmiyor maalesef :KK52: Kıyafet çılgınlığım geri döndü sanırım :KK53:
Vaaay hatuuun iyi yapıyosuunn :KK9:

X