MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

canım benim yeni aldıklarını çoook beğendim hepsini de sağlıkla mutlulukla kullan inş :KK16::KK16::KK16:

peçetelerine ayrıca bayıldım :KK34: aşk dolu sıcacık sofralarını süslesinler inş :KK16::KK16::KK16:

Damlammm bende ne zamandır ugramıyor artık diyordum begenmene cok sevindim amin canım :KK16:

Edacım son aldıkların çok cici, güzel günlerde kullan canım benim :KK16:

Kızlar ben bu ay söz verdiğim üzere maaşın büyük bir kısmını giyime harcadım, çeyizlerim ağlamasın diye birkaç birşey aldım ama artık eskisi gibi almak içimden gelmiyor maalesef :KK52: Kıyafet çılgınlığım geri döndü sanırım :KK53:

Sağol canımmm :KK16:
iyi yapmıssın ama işte bu çeyize baslayıncada durulmuyor ki :KK1:

Evet topikime aldığım giyimleri de koyucam yakında :KK53:
,

beklemekteyiz :KK1:

aynen öyle bagımlılık yapıyor :KK1:

Edacım az önce bağımlılık konusundan geldim hiç sorma efkar bastı beni ne olacak bu çeyiz bağımlılığımız yaa geçmeyecek hissine kapıldım resmen :KK52::KK52::KK52:

kkda bile başka topiklere bakmak istemiyorum valla en güzeli burası :KK52::KK52::KK52:

Edacım az önce bağımlılık konusundan geldim hiç sorma efkar bastı beni ne olacak bu çeyiz bağımlılığımız yaa geçmeyecek hissine kapıldım resmen :KK52::KK52::KK52:

kkda bile başka topiklere bakmak istemiyorum valla en güzeli burası :KK52::KK52::KK52:

Bende öyle canım ama sanırım evlenincede bitmiyormus ben almayı bırak bakmakla bile mutlu oluyorum artık :KK1: hobi gibi oldu :26:

Bende öyle canım ama sanırım evlenincede bitmiyormus ben almayı bırak bakmakla bile mutlu oluyorum artık :KK1: hobi gibi oldu :26:

evet bana da öyle geliyor ki bitmeyecek bunları daha kullanmadan şunu şunu da evlenince alırım diye ne alacağımın planlarını bazen kafamı meşgul ederken yakalıyorum çünkü :KK52::KK52::KK52:

evet bana da öyle geliyor ki bitmeyecek bunları daha kullanmadan şunu şunu da evlenince alırım diye ne alacağımın planlarını bazen kafamı meşgul ederken yakalıyorum çünkü :KK52::KK52::KK52:

aaaa iyiymiş ben onları düşünmedim hiç :KK1: yani ben o kadar ileri degilmisim :KK1:

edacm mrb nasılsın?çok uzun zamandır görüşemiyoruz taaa askerliğin başında tanışmıştık bnm askerim geleli nerdeyse 5 ay olcak :KK53: çeyizlerine bakınca yorum yazmadan geçmek istemedim inşallah sevdiğinle mutlu günlerde kullanırsın hepsi çok güzel :21:

Başta beyaz porselen tabakların olmak üzere heps hepsi çok güzel :nazar:

Dondurma kaşıklarına ve birinci nevreeim takımına da bayıldım...:nazar:

Yok canım benim annem hiç öyle degil bakalım dogum günümde birşey alacakmı :KK1: genelde ben ne alsam bana neden almadın der yada çeyize alacagına eve alsaydın der halbuki hep alırım :KK1:

canım belki senin evleneceğin fikrine alışmaya çalışıyordur benim annem alışık daha önce ablam falan evlendiği için :KK9:

canım belki senin evleneceğin fikrine alışmaya çalışıyordur benim annem alışık daha önce ablam falan evlendiği için :KK9:

valla bilmiyorum canım neye alısıyor :KK1: babam bile nescafe fincanı aldı :KK1: adamın haberi olmadıgı halde :26:
Ama evet orası dogru daha tecrübesizler 2 kardeşiz zaten büyükte benim :KK1:

valla bilmiyorum canım neye alısıyor :KK1: babam bile nescafe fincanı aldı :KK1: adamın haberi olmadıgı halde :26:
Ama evet orası dogru daha tecrübesizler 2 kardeşiz zaten büyükte benim :KK1:

ayy kıyamam yaa babanda heyecanlanıyor demek ki kendini yavaş yavaş hazırlıyor haberi olmasa da sen büyüdükçe kaçınılmaz son biliyordur bunu :KK9:

X