MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

hepside çok şık bayıldıııımmm
servis tabaklarımı bende bu tarz alıyorum sade olunca her şeye uyumlu oluyor
aşk dolu sıcacık sofralarda kullan inş canım

canım yeni cicilerin çok güzel güle güle kullan bunlarla ne güzel sofralar kurarsın :)

Kimse görmeden hemen almak lazım
İnşallah canım

hepside çok şık bayıldıııımmm
servis tabaklarımı bende bu tarz alıyorum sade olunca her şeye uyumlu oluyor
aşk dolu sıcacık sofralarda kullan inş canım
Dimi çok lazım olur bunlar
Hala çeyiz bekliyorum unutmadım haberin olaaa
İnşallah canım

canım yeni cicilerin çok güzel güle güle kullan bunlarla ne güzel sofralar kurarsın :)

Sağol canımm oyy düşüncesi bile çok güzel

Edacım yeni aldığın servisliklerin çok güzel ortadaki modelin renklileri de var bende bunlardan birer adet alıcam inş. Gerçekten çok güzeller aşkla kullan

tatlım benim yaa yerim seni ben düzenli olsun istiyorum ama gözümde büyüyor hepsi yapıyorum tekrar bozuyorum takıntı yaptım sanırım artık olmadı olduğu gibi atarım resimleri ne yapayım

Öyle oluyor canım bende buraya yüklerken daha iyi anladım özenmemek gerekliymiş oldugu gibi paylaşacaksın

Ben yine birşeyler aldım kii
Sabah kalktım eminönüne gittim sabah derken çokda sabah olmadı aslında trafik falan derken 12 oldu saat Gittim ama ne için gittim eziyet oldu bana resmen Oradan sadece peçete ve orada minik görünen boncuklu kürdanları alabildim Kalanları bizim buradan :26: yani oralara kadar gitmeme gerek yokmus aslında anlamıyorum herkes nasıl buluyor eminönünden uygun çeyizleri :26:Yeni cicilerimizzz

yeni cicilerin hayırlı olsun canım..
sana katlıyorum gerçekten insanlar nasıl eminönünden buluyor. . tüm yorumları okudum nette araştırıp bir kaç kez gittim ama bence o kdr aman aman bir uygun fiyat yok kampanyaları takip edince aynı fiyata alabiliyormuşsun gibi geliyor.. bende dogru düzgün uygun fiyata birşey bulamadım...

Edacım güle güle kullan .bende o kaselerden alcam güveç için çok begeniyorum

Sağol canım Valla soruyorum bakıyorum neredeyse buradan daha pahalı :26: ama herkes bulduguna göre biz bilmiyoruz yerlerini hele şark han valla daha pahalı geldi :26: Birde birşey sormaya korktum ben sorunca satmak için baya ugrasıyorlar satıcı yanıma yaklasınca kactım
Edacım güle güle kullan .bende o kaselerden alcam güveç için çok begeniyorum

Sağol canımm bende annem istemişti eve alırken birde çeyize alıyım dedim Sende al canım mis gibi yemekler fırında sütlaclar oo

Peçetelerimiz ve 2 kişilik tepsimiz
Tuğceee dün sende gördügüm peçeteye baktım ama bulamadım

İlk sayfa güncellemesini basardım bu arada kızlarr

bebeğim güle güle kullan vee orda carrefour pembe peçete görüyorum sanırım istediğini buldun bide benim yeşil peçetemin kırmızısını kapmışsın valla ben yollarım kız sana peçetemi bide paris tepsimiz aynıı teşekkürler migross

Sağol canım benimmm evet evet evet buldum onuuu evet istedigim peceteyi ararken dedim bari bunları alıyım
Oyyy sağol canım yollamış kadar oldun bu sözünleee
Valla mı tepsiyi görmemiştim bak oley tepsi kardeşide olduk bende bunu mu alayım büyügünümü derken bunu aldım
Sen hangisini migrostan aldın kız o peçeteyi mi ben peçeteleri a101 den aldım tepsiyi bizim buradalarda bir dükkandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…