Mutlu evlilik icin birbirimize dua edelim mi ?

Herkes kendi için mi okuyor

Birbirmiz için canım okuyoruz. Ben şöyle niyet ediyorum gruptaki arkadaşlarım için birbirimize dua eden arkadaşlarımız için okudum ya da okuyorum . Kabul eyle diyorum.
En son okuduğumuz zikirden sonra isimler de yazilip dua edilecek. Profil isminiz yeterlidir.

Gerçek isimleri söyleyin demedim bu siteye herkes girebildigi için isminizin görünmesini istemem yine de ben yazarım ne olacak derseniz isminize okuruz.

Okuyorum canım isterseniz bugün ismi azam duasına başlayalım 1111 kere okunacak
Kişi başına 278 sadece bir kişi 277 tane okuyacak dua süresi 2 gün olur öyle bitiririz hepimiz onaylarsanız başlarız
Önümüzdeki pazartesi de ona başlayalım canım şimdi hepsi çok olur. Ya da bayramdan sonra.

Bende katılmak istiyorum geç kaldım sanırım

Ayın 15 inden sonra 4444 tefriciye okunacak bunu paylaşarak okuyacağız. Ismi azam okuyacagiz bu dualar paylaşılacak. Lütfen sayıları eksik ya da fazla olmadan okuyalım ben zikirmatik indirdim telefona o şekilde doğru okuyorum .

Bunun okunma şekli var mı
Öncesinde okunacak bir dua yada farklı bir niyet söylenecek mi
Ben bu gruptaki arkadaşlarımın dua Dilek ve niyetlerinin kabulü için diyip bayramda 15inden önce fırsat bulursam başlamayı düşünüyorum olur mu

Canım niyet et gruptaki birbirimize dua ettiğimiz arkadaşlarımiza diyerek .
Tefriciye 1 haftada bitecek sana o zaman 800 tane veriyorum. Bitirdiğinde haber et canım ayın 22 sine kadar okuyabilirsin.
Ismi azam da 200 tane oku canım olur mu ?

Evli olanların eşleri daha sakin mutlu ve huzurlu insan olsunlar aralarında kuvvetli bir sevgi oluşsun. Evlerine bağlı sorumluluk sahibi , sadık dürüst merhametli olsunlar. Bekar olanlar da hayırlı kendisini hem seven hem incitmekten korkan kıymet bilen eşler bulsun da evlensin.

Dualarimiz bitince sonunda bu duayı edin arkadaşlar. Birbirinize gönderip sonunda fatiha okuyun. Duaya ek yapmak isteyen bildirsin onu da söyleyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…