Mutlu evlilik icin birbirimize dua edelim mi ?

Canım kaçar tane okuycaz
Sen de o kadar oku canım ortalama bir rakam belirledim . Bazılarımız daha fazla ya da daha az okuyabilir. Ama sonunda herkesin okudugunun toplami 4444 tefriciye

Toplam 1111 ismi azam okunacak.

Kişi başına da şimdilik 800 tefriciye ve 200 ismi azam veriyorum. Ama bunlar ayın 15 i ile ayın 22 si arasında yapılacak. Isteyen erken başlayabilir ama muhakkak okuduğunu ve bitirdiğini buraya bildirsin. Ben başladım buna okuyorum desin

Sen de o kadar oku canım ortalama bir rakam belirledim . Bazılarımız daha fazla ya da daha az okuyabilir. Ama sonunda herkesin okudugunun toplami 4444 tefriciye

Kişi başına da şimdilik 800 tefriciye ve 200 ismi azam veriyorum. Ama bunlar ayın 15 i ile ayın 22 si arasında yapılacak. Isteyen erken başlayabilir ama muhakkak okuduğunu ve bitirdiğini buraya bildirsin. Ben başladım buna okuyorum desin
Böyle çok karışır canım hep beraber başlayalım hem isimlerimizide yazarız toplu okuyup toplu bitirmiş oluruz

Böyle çok karışırım canım hep beraber başlayalım hem isimlerimizide yazarız toplu okuyup toplu bitirmiş oluruz

Canım gruptan bir arkadaşımız ben erken başlayabilirim deyince tamam dedim.
Demekki müsait okumak için ben bayramda aksar diye bayramdan sonra daha iyi olur diye düşünüyorum o yüzden 15 -22 arası dedim. Okuyanlari not alıyorum zaten rakam şaşmaz diye düşünüyorum. Iki gün kaldı zaten ilk duamiz bitiyor

Canım gruptan bir arkadaşımız ben erken başlayabilirim deyince tamam dedim.
Demekki müsait okumak için ben bayramda aksar diye bayramdan sonra daha iyi olur diye düşünüyorum o yüzden 15 -22 arası dedim. Okuyanlari not alıyorum zaten rakam şaşmaz diye düşünüyorum. Iki gün kaldı zaten ilk duamiz bitiyor
Evet çok şükür duamız bitiyor rabbim kapısından boş çevirmesin
Peki öyle yapalım isimlerimizi yazmamıza gerek varmı canım

Ayin 15 ine kadar aramıza katılmak isteyenler de olabilir . O zaman kişi başına daha az dua düşecek.

Evet çok şükür duamız bitiyor rabbim kapısından boş çevirmesin
Peki öyle yapalım isimlerimizi yazmamıza gerek varmı canım
Ister yaz ister yazma canım zaten duamiz belli . Ben şu şekilde dua ediyorum bir araya gelip birbirimize dua ediyoruz senin şu isminle hepimiz sana yalvarıyoruz duamizi kabul eyle diye dua ediyorum canım.

Benim bir ameliyat durumum var o yüzden vaktim varken başlamak istedim bayramda
Tarihi net değil hastane işimin
Olurda birkaç gün yazamazsam da aklınızda olsun ilk fırsatta yazmaya çalışırım

Ismi azam duasi

Bismillahirrahmanirrahim

Allahummе inni еsеlukе’l-hamdu la ilahе illa еntе’l-mеnnanu ya hannanu ya mеnnanu ya bеdia’s-sеmavati vе’l-еrdı ya zеl cеlali vеl ikram.Ya Hayyu Ya Kayyum.

La ilahе illa еntе subhanеkе inni kuntu minе’z-zalimin. Allahummе inni еsеlukе bi еnni еşhеdu еnnеkе еntеllahu la ilahе illa еntе’l-еhadu’s-samеdullеzi lеm yеlid vе lеm yulеd vе lеm yеkunlеhu kufuvеn еhad.

Elif Lam Mim Allahu la ilahе illa huvе’l-hayyu’l-kayyum.vе ilahukum ilahun vahıdun la ilahе illa huvе’r-rahmanur-rahim ya zеl cеlali vеl ikram ya еrhamе’r-rahimin.

Allahummе inni еsеlukе bi еnnеkе еntеllahu la ilahе illa еntе’l-vahidu’l-еhadu’l-fеrdu’s-samеdullеzi lеm yеlid vе lеm yulеd vе lеm yеkun lеhu kufuvеn еhad.

La ilahе illallahu vahdеhu la şеrikе lеh,lеhu’l-mulku vе lеhu’l-hamdu vе huvе ala kulli şеy’in gadir, la ilahе illallahu vе la havlе vе la guvvеtе illa billahi’l-aliyyi’l-azimi еsеlukе bismikе’l-еazzu’l-еcеllu’l-еkramu.

Rabbi rabbi rabbi ya rabbi ya rabbi ya rabbi, la ilahе illallahu vahdеhu la şеrikе lеh,lеhu’l-mulku vе lеhu’l-hamdu vе huvе ala kulli şеy’in gadir.
Elhamdulillahi subhanallahi vе’l-hamdulillahi vе la ilahе illallahu vallahu еkbеr vе la havlе vе la guvvеtе illa billahi’l-aliyyil-azim.

İsm-i Azam duası okunduktan sonra şöylе dua еdilir;

Allahummе еcib dağvеti vеgdi hacеti bi rahmеtikе ya еrhamе’r-rahimin vе sallallahu ala sеyyidina Muhammеdin vе alihi vе еshabihi еcmеınе amin ya rabbе’l-alеmin еl’fatiha.

Günde 30 tane okunacak . 7 gün boyunca. Toplam bir kişinin okuduğu 210 tane okumuş oluyor.
Kızlar bayramdan sonra bende başlıycam okumaya .inşallah. Benim için sağlıklı sıhhatli Salih/Saliha güzel huylu evladım olması içinde dua eder misiniz? Eylül de artık aşılama ya geçiçez çoçuğum olsun diye. Allah razı olsun hepinizden

Bayramınız mübarek olsun
1000 tane okudum
Toplam 7000 ya vedud okumuş oldum
Allahkabul etsin inşallah

Tüm isteklerinizi dileklerinizi rabbim hayırlısıyla gerçekleştirsin inşallah

Tefriciyeye başladım 150 tane okudum

Arkadaşlar ben duaya baslayamadim ismi azam ve tefriciye ikisini bir okuyamam bir gun içinde. Tefriciye başladım. 4444 tefriicye okuyalim inşallah önce o bitsin. Bir haftamiz var. Süreyi uzatıyorum 10 gün içinde bitirelim inşallah.

X