Mutfak Dolaplari

ben hiçbişi sermiyorum niye seriyoz ki anlamadım :S

harbiden ha niye seriyozki gerçi bende seriyorum ama bu fikir çok hoştu doğrusu nasılsa onuda siliyoz onu da sonuçta haörtüyü makineye atmışsın ha dolabı silmişsin aynı şey dimi ya:hooray::teytey:

Bence de çok saçma, dolabın içinde örtü olsa ne olmasa ne, hem yukardan tabak çanak alırken sürüttürüyorsun, örtüde gelicek onu çekerken, işin yoksa uğraş dur.
Bazıları buzdolabına bile koyuyor, yuh artık diyorum ya, dantal tarzı şeylerin buz dolabında ne işi olur ki .
Ben hiç bişey sermiyorum, gerekde duymadım.

bende mutfak dolabımın içine hiçbirşey sermiyorum.8 yıl oldu mutfak dolaplarım hala yeni alınmış gibi.sadece ıslak bulaşık koymamaya dikkat ediyorum ve bulaşık makinesinden sıcak çıkartmıyorum bulaşıkları yani soğuyunca yerleştiriyorum.biz kadınlar neden kendimize iş çıkartmaya bayılırız bilmem.o kadar çok dantelim varki ilk yıl serdim kullandım.şimdi hiçbirisini kullanmıyorum.sonra yıka yıka bitmiyorlar.

Aynen katılıyorum. Biz kadınlar kendimize iş çıkarmaya bayılıyoruz, sonrada erkeklere kızıyoruz, bütün işi biz yapıyoruz hiçbirşeye yardım etmiyorlar diye, adam ne yapsın senin dantelini dimi ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…