Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

Sağol teşekkür ederim.
Bir de böyle yapayım şeker duymamistim hiç belki keramet ondadir.
Yaparsam mutlaka yazarım hatta topigi takibe aldım.
Arada bende foto atarım.
Beklerim inşsllah.bu arada salatanın tarifini aldığım blogta ki bayan salatanın olmassa olmazı şeker demişti onun yalancısıyım

Sağol canım teşekkür ederim ben asıl size ayıp oluyor gibi hissetmeye başlamıştım açıkcası o halde sorun yoksa eklemeye devam hamsili pilav gelsin o zaman

ha? kim? benmi? bana mı dediniz ?

Ellerine sağlık canım .

KK da hazır yemek yarışmasında balıklar pişiyorken katılsaydın ya keşke .

Bu arada survivor sayfasında gördüm seni , anti semihçi olarak

ha? kim? benmi? bana mı dediniz ?

He sana dedim

Buraya gelmiyorsun bari survivor sayfasına gel , sende izliyorsundur kesin . Gerçi turbo yok ama

eşim izledi de ben izleyemedim ahretim bugün.. tekrarını verirlerse bakıcam... merak ediyorum.. morgül varmış he

eşim izledi de ben izleyemedim ahretim bugün.. tekrarını verirlerse bakıcam... merak ediyorum.. morgül varmış he

He ya , favorim , forever Morgül sloganım

Bende şimdi gece gece umre de ışık huzmeli handsome konusunu okuyordum , dedim git yat kızım tövbeler ola

Beklerim inşsllah.bu arada salatanın tarifini aldığım blogta ki bayan salatanın olmassa olmazı şeker demişti onun yalancısıyım

Canım gerçekten daha önce yaptiklarimdan çok çok güzel oldu.
Teşekkür ederim..

Sanki biraz daha pembe olması lazım.
Daha fazla mı tuzla ve şekerle ovmaliyim.
Onu tam çözemedim...

Afiyet olsun Nefs beğenmene sevindim.şeker ve tuz ile ovduktan sonra limon suyunu ilave edince o güzel pembe rengini alıyor bende.

dolmaya tok olunmaz buldu mu indireceksin mideye geldik dibine hasta idin buluşamadık kara yatıracaktım seniii

Sen beni kara yatırmayı kolay mı sandın jelom , tartının ibresi 80 lere selam çakıyor

Harika görünüyorAklıma düştü bende yapayım yakın zamanda

Sağol nevom , yap yap çok güzel yeniyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…