Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

Dur şimdi dip köşe temizliğe girersek yemekleri yetiştiremeyiz

Akşama ne var sizde ?

dün akşam misafirim vardı ARABAŞI gecesi yaptık... dünden kalan o var.. yanına da oğluşum makarna istiyor onu yapıcam.. yoğurt ve turşu dahilinde bu akşam da böyle bakalım
sizde ne var?

dün akşam misafirim vardı ARABAŞI gecesi yaptık... dünden kalan o var.. yanına da oğluşum makarna istiyor onu yapıcam.. yoğurt ve turşu dahilinde bu akşam da böyle bakalım
sizde ne var?

Bugün balık günü , hafta sonu klasiği ... Salatadan başka bir şey aramayız yanında .

Anam seninde yöresel lezzet misafirliklerin başımı döndürüyor ahretim Sanki herkes yemeğe hep sana geliyor gibi bir his var içimde

kış geldiği anda üç beş günde bir mutlaka arabaşı yapılır burda ahretim.. değişmez bir kural gibi düşün
yemekten sonra içilen çay olmazsa olmazdır ya, buda aynen öyle... gendel de de bizim evde topplanılıyor haklısın
bak ben bunu bi düşüneyim de accık da onlara gidilsin dimi ya

He ya , bu ne yahu . Aş evi gibi çalışıyorsun

Yarın aşure yapasım var , sen yaptın mı ?

Ausencia bu ara katılmam biraz zor, çalışıyorum aynı zamanda aöf vizeler var, ders çalışıyorum yemek olayını geçiştiriyoruz hep, hele pasta börek hiç yapamıyorum, evi süpürebilirsem ne ala :) ama konuyu takip edicem elimden geldiğince paylaşırım bende. hoş buldum

adra canım ya , bi kere de elin boş gel . Geldim gittim hala aynı hamaratlıkta devam ediyorsun .
Mutfakla arandaki aşka imreniyorum

Sare Lavinya hoş geldin . Takip etmekle kalma , katıl sende .
Sen benden hamaratsın bence.Ne güzel yemekler eklerdin.Yine eklersin mahrum kalmayız.

Sen benden hamaratsın bence.Ne güzel yemekler eklerdin.Yine eklersin mahrum kalmayız.

Start vereceğim adram , belli olmaz belki köftelerle giriş yaparım Aman nevoş duymasın

Ellerine sağlık , desene vizeler bitip mutfağa girince güzel tatlılar göreceğiz senden

Ellerine sağlık , desene vizeler bitip mutfağa girince güzel tatlılar göreceğiz senden
tatlı yemeği sevmeyen ben yapmayı seviyorum, hafta sonu elim ererse şayet tahinli çörek yapasım var, hiç denemedim, eşim dünyanın tahinini almış eve değerlendireyim bari. varmı tarifiniz tahinli bişiler?

Start vereceğim adram , belli olmaz belki köftelerle giriş yaparım Aman nevoş duymasın

Köftelere giriş yap tabi çok memnun oluruz valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…