Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

Öyle mi? Benim yarışmadan falan haberim bile yok

Sonuç ne olmuştu canım?

adram yaa ben bu un helvasını tutturamıyorum bir türlü...
bi kaç kez denedim rezalet
neden yapamıyorum acaba, varmı püf noktası....

adram yaa ben bu un helvasını tutturamıyorum bir türlü...
bi kaç kez denedim rezalet
neden yapamıyorum acaba, varmı püf noktası....

Canım güzel kavuracaksın ununu.Rengi dönecek baya.Bak bu tarifi dene süper oluyor.

deneyecem canım güzel görünüyor... ama fındık sevmem pek cevizli yapıcam inşallah...
yapınca resim çekerim koyarım buraya, adram sponsor derim hava atalım beraber

Tamam sen cevizli yap.Bak güzel olursa adımı ver kötü olursa verme.

slm kızlar, uzun süredir sayfamız aktif değil..malum bu sayfanın ilk müdavimleri olarak sınavlarımızın olması, yoğun ders çalışma tempomuz sebebiyle artı birde sayfayı açan canımız ciğerimiz aus ablamızın üyelik iptali, bu sayfaya uğrama yollarımızı kesmişti
ama artık ramazan da geldi hoşgeldi, çok güzel iftar menülerimizi burada hep beraber paylaşmaya devam edelim kaldığımız yerden.....
umarım bizim eski tayfa da gelirler bugün,
neler yapıyoruz bakalım iftara nasipse....
önce ben yazayım....
ilk olarak tatlı ile başlayım çünkü kaç gündür aklımda
künefe yapıcam...
tarhana çorbası
patlıcan yemeği
yaprak sarma üşenmeden sarıcam bugün allah izin verirse....
vişne hoşafı ve kaşık salata....
bu kadar
rabbim herkesin sofralarına bereket afiyet, yuvasına huzur, vücuduna sıhhat versin...günahlarımız af, dualarımız kabul olsun inşallah....

Oooo kimleri görüyorum.Ama siz çok boşladınız burayı.Ben ara geldim ama kimse gelmeyince ben de bıraktım.Başka başlığa sözüm var ama buraya da gelirim tabiki.

Aus nasıl?Görüşüyormusun?Selam söyle benden.

Çok güzel görünüyor. Ben de birkaç defa etimekli tatlı yaptım ama kalıptan çıkarırken bozuluyor. Etimekler dağılıyor. Düzgün çıkması için ne yapabilirim?

acaba şerbeti mi fazla geldi?
Birkaç saat buzdolabında bekletince kalıptan güzel çıkıyor aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…