Mutella'nın çeyiz hazırlama çabalarına ortak olun =)

Annen ne kadar güzel ypmış mutfak takımınıııııııııı güle güle kullan canım çok güzeller

alez mı gördüm ben valla bı gün kırcam bu tabletı

Canım Maşallah o zamanda hayran kalmıştım annenin el emeğine. Anneciğinede Maşallah :)

Şu Paşabahçenin Çerezliğinden dün bende baktım Annem 2 tane al dedi de almamıştım yorgundum hadi çıkalım diyorudm :)
Alayım bende bir ara Çerez kardeşliği olsun

Pişir Sakla Tencerene ayrıca bayıldım. Gerçekten çok pratik birşeye benziyor

Aldıklarını mutlulukla kullan canım

Annen ne kadar güzel ypmış mutfak takımınıııııııııı güle güle kullan canım çok güzeller

Canımm, çok teşekkür ederiim

alez mı gördüm ben valla bı gün kırcam bu tabletı

Eheh evet ama olsun belki geleceği gösteriyordur Alacağım çünkü

güle güle kullan tatlım mutfak önlüğün çok şekermiş
Teşekkür ederim daha şekerleri sizin olsun

Daha güzelleri senim olsun kuzuummm
Evet evet al da çerezlik kardeşi olalım Hatta pişir sakla tencereden de al bulursan, çorba falan yapmak için ideal. 2 kişilik

Alayım kuzum Bulursam direk alırım :)

Aaaa ben konunu hiç görmemişim canım ya nasıl kaçırmışım. Ne güzel bir sürü çeyizin var, halletmişsin epeyce canım.
Güzel günlerde, aşkla kullan. Çikolata şelalen de pek güzeell
Kavanoz kardeşi de olmuşuuz

Haha hınzır gülümsemeni takınmışsın
Teşekkür ederim canıım. Daha çok eksik var ama hallolur inşallah.

amin mevla cümlemize güzel günlerde kullanmayı nasip etsin,hayırlı güzel günlerde kullanırsın inşallah...

Sevdiceğimin (sürekli grip olduğumdan dolayı) bitki çaylarımı demlemem için aldığı matruşkam
Daha önce bahsetmiştim ama fotoğrafını bulamamıştım. Çeyizlerimi karıştırırken çektim
Yine hasta olmam çok manidar oldu doğrusu

mutellacım bayalardır görünmüyordur nerelerdesin

yarinin teyzesi ne cici hediye almış öyle, güle güle kullan kuzum Öyle düşünceli teyzoşların darısı başıma

mutellacım bayalardır görünmüyordur nerelerdesin

yarinin teyzesi ne cici hediye almış öyle, güle güle kullan kuzum Öyle düşünceli teyzoşların darısı başıma

Canıım
Asker topiklerindeyim yaa
Çeyiz işine epeydir ara verdim almıyorum, gelen hediyeler var bir sürü ama çoğunu eklemeyi unuttum valla
Amiin amin inşallah evlenince değişmezler ama müstakbel teyzem ve müstakbel kayınvalideciğim pek iyiler Maşallah maşallah

Çok güzeller güle güle kullan canım.

Teşekkür ederim

Annenin yaptığı mutfak seti süper olmuş canım ya anneciğinin ellerine sağlıkkk
ana kız marifetlisiniz maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…