MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

aaynaa aaynaa canım geçmiş olsun.
Bugünkü arkadaş için okudum Rabbim kabul etsin inşallah
ALLAH RAZI OLSUN CANIM
doğumuna az kaldı lütfen bana da dua et canım bir de özlem diye dostum var ona da benim bata 3 günüm kaldı umutla bekliyorum bu ay bebeğim benimle olsun diye

ALLAH RAZI OLSUN CANIM
doğumuna az kaldı lütfen bana da dua et canım bir de özlem diye dostum var ona da benim bata 3 günüm kaldı umutla bekliyorum bu ay bebeğim benimle olsun diye
İnan bana sürekli dualarimda sın canım Rabbim hayırlısıyla nasip edecek inşallah sana özlem e ve isteyen herkese :dua:

aynacım öncelikle geçmiş olsun canım allah şifa versin pika pika için okumuştum onu yazdım fakat görmemişssin canım istersen onu ekle ardından ise off_off için ve roseistan için de okudum canım allah dualarımızı kabul etsin bir an evvel. Şimdi ise bluedew için başladım bitirince hemen haber vericem k.bakmayın okudum fakat bazı yogunluklarımdan dolayı bildiremedimo_O

İnan bana sürekli dualarimda sın canım Rabbim hayırlısıyla nasip edecek inşallah sana özlem e ve isteyen herkese :dua:
ALLAH RAZI OLSUN CANIM bu sıralar çok durgunum ben de çok istemekten sanırım gerçi hepimize hayırlı sağlıklısalih ve saliha evlatlar canım tüm hamile arkadaşlarıma da kolay ve sağlıklı doğum hayırlarla sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeklerinizi inş amin

Dünkü arkadaş için okumuştum ama bildirim yapmaya anca fırsatım oldu ama okumayan arkadaşlar var lutfen okuyup bildirsinler ya da ayrılsınlar çünkü hak geçiyor böyle

X