mune abla boyle oluyorum ...

Taşıdık sorun ortadan kalktı:-) şakalara, hakkımdaki esprilere esneğimdir, yeter ki dozu iyi ayarlansın, boşverin hep beraber gülelim, hep siz kaçacak ben kovalayacak değiliz ya:KK70:

kaçıyoruz iyi hoşta yakalanınca işte o biraz korkunç oluyor heleki bu avatarla iyiden tırs tırs durumları oluyor.:KK17:

biz hayatın helvasını bile yapmıştık derken taşındı aynen azıcık dudaklarımız yanaklarımıza kaysın:KK48:

gülmekten zarar gelmez ...:KK70::KK70:

yeter ki cımbız ve diğer acı veren aletler olmasın:KK70::KK70:

Hayat bazılarına nede toz pembe :KK66:
Ben anlayamıyorum:KK14:
Şaşırıyorum , bünyem böyle esprileri kaldırmıyor:KK53:
Süheyl Behzat Kardeşler'in espri yapamama kabiliyetleri geldi aklıma , özenmeyin öyle abilere .

Son düzenleme:
Vardir belki bilemeyiz...
evet yanlis yere actim oyle oldu.

üyelik tarihine baktım benden eskisin öyleyse benden daha çok seviyorsun ben sevmeye başlıyalı daha 5 ay olmuş :KK48::KK48:

ne zaman özele bir şey yazsam bana hep dönüş yapmıştır ve bana yardımcı olmuştur.burdan tekrar teşekkür ederim kendisine :KK60:

ve iyi ki kk dayım neden önceden üye olmadım bunun pişmanlığı var yine olsun bir sürü kişiyle tanıştım iyi geldi bana kk öyle bir zamanda üye oldum ki psikolojime ve herşeye iyi geldiEn Büyük KK

üyelik tarihine baktım benden eskisin öyleyse benden daha çok seviyorsun ben sevmeye başlıyalı daha 5 ay olmuş :KK48::KK48:

ne zaman özele bir şey yazsam bana hep dönüş yapmıştır ve bana yardımcı olmuştur.burdan tekrar teşekkür ederim kendisine :KK60:

ve iyi ki kk dayım neden önceden üye olmadım bunun pişmanlığı var yine olsun bir sürü kişiyle tanıştım iyi geldi bana kk öyle bir zamanda üye oldum ki psikolojime ve herşeye iyi geldiEn Büyük KK
:KK22:Bana sevgi sözcükleri söylemeyin çok fena utanıyorum, siz söveceksiniz ben cımbız göstereceğim:-)

Evet canim 1 yila yaklastik 20 martta 1 yil olacak kk iyi hosgozumu acti diyebilirim.
Bdvden takilmaktan gece yarisi ben yatiyorsam esimin teline mesaj gldigini sanki ruyada duyuyorum tınnnnnnn aciyorum gozlerimi...ahahahah...
baya gelistirdi beni diyebilirim..

Yo ben küfür etmedim benim karakterimde yok
senin karakterinde var

Herkes bilsin işte
küfürü ağzına ve kendine yakistiran bir kadinsin

Ona göre davransin herkes sana
Karşımdaki kişi hakediyorsa Çok da iyi ederim cnm rahat ol esirgemem. Burda kimin kime nasıl davranacagina sen karar veremezsin. Milletin derdi başka sen başka bi tarafa cekiyosun konuyu muhattap olmazsın olur biter.

Evet canim 1 yila yaklastik 20 martta 1 yil olacak kk iyi hosgozumu acti diyebilirim.
Bdvden takilmaktan gece yarisi ben yatiyorsam esimin teline mesaj gldigini sanki ruyada duyuyorum tınnnnnnn aciyorum gozlerimi...ahahahah...
baya gelistirdi beni diyebilirim..
:KK70::KK70::KK70::KK70:
yorumunuz = ben. Sevgilimde artık diyor sen fazla kadınlar kulübünde takılmaya başladın herhalde okuduklarından etkileniyorsun

:KK70::KK70::KK70::KK70:
yorumunuz = ben. Sevgilimde artık diyor sen fazla kadınlar kulübünde takılmaya başladın herhalde okuduklarından etkileniyorsun
Ahahaha evet etkisinde kaliyoruz baya hatta ben siyaset bolumune takildim takilmaz olydm icim sisti..
kim ne demis o demis yok ben demedim o dedi...
ahhhhh biz kadinlar..

Karşımdaki kişi hakediyorsa Çok da iyi ederim cnm rahat ol esirgemem. Burda kimin kime nasıl davranacagina sen karar veremezsin. Milletin derdi başka sen başka bi tarafa cekiyosun konuyu muhattap olmazsın olur biter.
ya sen kimsin ki karar veriyorsun
kusura bakma herkes kendi kalitesini belli etti

Açılan bir konu nasıl kapatılır yada silinir yardımcı olunabılınır mı acaba

X