Mune 1 Hafta Boyunca Bu Topikte Olacak!!! :))

Kız güldürme beni... :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

millet ecel sorusu soruyor..bir ara burda bir bölüm vardı üyelere kırmızı koltuk ne diyorlardı..aynı böyle bir hafta bir üyeye herkes kişisel sorular soruyorlardı...o zaman ben çok yeni idim ....yukarlarda bir kazen ' e de yapalım diyordu sanıyorum o zamanlar kazende oturmuştu o koltuğa :)))

Son düzenleme:
Mune;
Bazi uyelere ceza verirken hic icinden.
Aslinda cok dogru laf etmis helal olsun hic ceza veresim yok tuhh deyip uzuldun mu? :)

"Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene..."

millet ecel sorusu soruyor..bir ara burda bir bölüm vardı üyelere kırmızı koltuk ne diyorlardı..aynı böyle bir hafta bir üyeye herkes kişisel sorular soruyorlardı...o zaman ben çok yeni idim ....yukarlarda bir kazen ' e de yapalım diyordu sanıyorum o zamanlar kazende oturmuştu o koltuğa :)))

Aa o zaman ben teklif ederim Kazen Bey'e bakalım ne diyecek ? Ama Kazen Bey sık sık girmiyor ki ! Herkesin sorusu havada kalacak... Çünkü Kazen Bey'in de işleri var ben bu teklifi Kazen Bey siteye sık sık girerse tüm cesaretimi toplayıp soracağım... :))

Mune;
Aslinda cok dogru laf etmis helal olsun hic ceza veresim yok tuhh deyip uzuldun mu? :)

Ooo güzel soru valla... :))))) Evet Mune cevaplarını 4 gözle bekliyoruz...

Amin Allah bütün yuvalara huzur mutluluk versin ♥
Bunun üzerine birşey daha sorcam Mune :)) eşinin burcu?

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

Hamsi burcu:)))) yani Balık:KK60:
Muneeee :KK3::KK3::KK3::KK3:

Eşinizle çok tartışır mısınız?
En çok hangi konularda anlaşamazsınız?
Ewliliğiniz boyunca boşanma noktasına geldiniz mi?

Bu arada benimde burcum koç,
çabuk parlarım ama sabırsız değilim..
Koç burçları sabırlı pek olamaz, sizin çok sabırlı olduğunuzu okuyunca burdan şaşırdım :44:

Kolay kolay tartışmayız, aslında eşimle o kadar zıt karakterlere sahibiz ki buna rağmen anlaşmazlık yaşamıyoruz, tuhaf bir durum aslında, şimdi eşime söyleseniz cevabı hazır, zıt kutuplar birbirini çeker der çıkar işin içinden:KK9:
Yok çok şükür öyle bir noktaya gelmedik.

Evet, Koç burcu sabırsız derler, tezcanlıyımdır fakat insanlara karşı sabırlıyım, nedenini bilmiyorum, belki burçtan ziyade karakterimle ilgilidir, anaç bir yapım vardır, bu özelliğim yüzünden sabırlıyım bilemiyorum:26:

Mune abla :) valla adını duyunca ilgimi çekti burası. Soruları görünce şey geldi aklıma yıllar önce pembegazetede yapılan kazen röportajı :) en sonunda resim bekliyodukta yine görememiştik.

Bende bişey sorayım bi süre uzak kaldım siteden o arada noldu bilmiyorum curly yaşıyomu yav :KK70: yaşıyosada aktifmi?
Cahilin biriyle konuşurken banlamıştı beni hoş bende cahildim ama hala unutmadım yani :)

I love Bonus

:))) Allah ömür versin, buralarda kendisi ama göz önünde olmak yerine siteyi bizler için yenilemek, güncellemek için teknik ekibi başında olmayı tercih ediyor.

muneeeeeeeeeee beni banlarken heç vicdanın sızladı mı :KK60: :KK60:

Cık:KK60:

Müdürüm,emekliye ayrılınca tahtına kimi oturtacan adayın varmı :KK6: mapıs müdürlüğünü alabilirim :KK53::KK19:

Ne tahtmış yahu:KK9: bir veliaht yetiştirmedim, hedefim mezarda emeklilik:KK51:

Mune, tolin neden ban yedi yine. :KK53:
Bir topiğe girip yaptı yine yapacağını.

Mune;

Bu sözüme ne kadar inanıp güvenirsiniz bilmiyorum ama bazı üyeler vardır sitede sürekli tartışma çıkarır, çoğunluğun huzurunu kaçırır, girdiği her topiği talan edip insanların keyfini kaçırır, atarsın başka üyelikle gelir, yine küfür eder, hakaretleri sıralar, kimi vardır sırf dalga geçmek için üye olup insanlarla alay eder onları banlarken zerre üzülmem, bu saydıklarım dışında olan insanları banlarken üzülüyorum fakat yapacak birşey yok, polemik olunca, konu dışına çıkılınca mecburuz işlem yapmaya.
Ağlayarak üyeliğini iptal ettiklerim bile oldu, üye bir sebepten siteden ayrılmak istiyor, hele birde yorumlarını severek okuduğunuz biriyse özelden gelip Mune üyeliğimi iptal eder misin, hakkını helal et dediğinde tutamıyorum kendimi:KK50:

Yani aslında burda iki mune var, biri moderatör kuralları uyguluyor, yapılması gerekeni yapıyor, diğeri hemcinsiniz bir derdiniz olduğunda üzülen, dua eden.
Ben ikisi arasındaki ince çizgiyi yıllardır korumaya çalışıyorum, sizlerinde ikisi arasındaki farkı bilmenizi anlamanızı ve ikisini birbirine karıştırmamanızı istiyorum, iş başka kurulan arkadaşlıklar başka.

Burda soru soranlar arasında bile defalarca banladığım insanlar var ama şahsen onlara bir garezim var mı, inanın yok, şahsi birşey olursa o kişiyle açık yüreklilikle konuşur bir sonuca bağlamaya çalışırım, hak verir hak vermez kendi bilir ama en azından arkasından kimseye tek söz etmem, yüzüne derim diyeceğimi.

Fazladan bir açıklama oldu:)) ama olsun vaktim oldukça sohbet etmeyi seviyorum:KK9:

Surrender,
Ramazan, sıcak, sitede işler bu üçü birleşince gelde uyu:KK60:

mune ceza puanım 10 yanındakı 27.12.2014 tarihi nedir..?
birde hiç travma veya şok dediğimiz bir olay yaşadın mı?

Hamsi burcu:)))) yani Balık:KK60:

Kolay kolay tartışmayız, aslında eşimle o kadar zıt karakterlere sahibiz ki buna rağmen anlaşmazlık yaşamıyoruz, tuhaf bir durum aslında, şimdi eşime söyleseniz cevabı hazır, zıt kutuplar birbirini çeker der çıkar işin içinden:KK9:
Yok çok şükür öyle bir noktaya gelmedik.

Evet, Koç burcu sabırsız derler, tezcanlıyımdır fakat insanlara karşı sabırlıyım, nedenini bilmiyorum, belki burçtan ziyade karakterimle ilgilidir, anaç bir yapım vardır, bu özelliğim yüzünden sabırlıyım bilemiyorum:26:

:))) Allah ömür versin, buralarda kendisi ama göz önünde olmak yerine siteyi bizler için yenilemek, güncellemek için teknik ekibi başında olmayı tercih ediyor.

Cık:KK60:

Ne tahtmış yahu:KK9: bir veliaht yetiştirmedim, hedefim mezarda emeklilik:KK51:

Bir topiğe girip yaptı yine yapacağını.

Bu sözüme ne kadar inanıp güvenirsiniz bilmiyorum ama bazı üyeler vardır sitede sürekli tartışma çıkarır, çoğunluğun huzurunu kaçırır, girdiği her topiği talan edip insanların keyfini kaçırır, atarsın başka üyelikle gelir, yine küfür eder, hakaretleri sıralar, kimi vardır sırf dalga geçmek için üye olup insanlarla alay eder onları banlarken zerre üzülmem, bu saydıklarım dışında olan insanları banlarken üzülüyorum fakat yapacak birşey yok, polemik olunca, konu dışına çıkılınca mecburuz işlem yapmaya.
Ağlayarak üyeliğini iptal ettiklerim bile oldu, üye bir sebepten siteden ayrılmak istiyor, hele birde yorumlarını severek okuduğunuz biriyse özelden gelip Mune üyeliğimi iptal eder misin, hakkını helal et dediğinde tutamıyorum kendimi:KK50:

Yani aslında burda iki mune var, biri moderatör kuralları uyguluyor, yapılması gerekeni yapıyor, diğeri hemcinsiniz bir derdiniz olduğunda üzülen, dua eden.
Ben ikisi arasındaki ince çizgiyi yıllardır korumaya çalışıyorum, sizlerinde ikisi arasındaki farkı bilmenizi anlamanızı ve ikisini birbirine karıştırmamanızı istiyorum, iş başka kurulan arkadaşlıklar başka.

Burda soru soranlar arasında bile defalarca banladığım insanlar var ama şahsen onlara bir garezim var mı, inanın yok, şahsi birşey olursa o kişiyle açık yüreklilikle konuşur bir sonuca bağlamaya çalışırım, hak verir hak vermez kendi bilir ama en azından arkasından kimseye tek söz etmem, yüzüne derim diyeceğimi.

Fazladan bir açıklama oldu:)) ama olsun vaktim oldukça sohbet etmeyi seviyorum:KK9:

Surrender,
Ramazan, sıcak, sitede işler bu üçü birleşince gelde uyu:KK60:

Tahtına aday çok biliyorsun :KK16: ay allah saklasın deme öyle mezar filan

Vayyy vayyy ne topik görüyorum haaaaa:KK53:

mune abla hiç banlandınmı kk ya yeni geldiginde..
banlandıysan neden dolayıydı:KK14:
adminlerde biz üyeciklerle münakaşa edip banlanabiliyormu:KK31:
topiklerde muneeeeeeee diye yazınca sana sinyal geliyomu? help me der gibi:KK52:

Mune hayvanlarla aran nasıl.Benim ev şu aralar hayvanat bahçesi gibi de:KK1::KK1:.Sanırım sende seviyordun fil hafızam yanıltmadıysa beni..
O yüzden hangi hayvanı daha çok seviyorsun demiyorum,şüphesiz hepsini seviyorsun ama bana kediler daha bir farklı gelir.Vurdum duymaz,asil,uykucu,uyanık..İnsan doğasına daha yakın sanki.. Peki ya sence???

Mune hangi takimlisin :)

Aklıma takıldı da.... Dini bazen sorguladığını yazmışsınız ilk sayfalarda... Ama oruçta tutuyorsun hem 30gün demişsiniz inşallah tutarsın tabii ki de... Sadece eee... Hem oruç tutup hem neden dini sorguluyorsunuz ki kafan nerede karıştı??.. Uygunsuz bi laf ettiysem affet nasıl cümle kuracağımı bilemedim..

X