Mune 1 Hafta Boyunca Bu Topikte Olacak!!! :))

Dersler henüz baslamadi simdilik kayit işleriyle ugrasiyoruz senin oruç nasil gidiyo:KK31:

dün gece yarım litre süt içip yattım..bu gün hiç sıkıntı yoktu bende hastanelik olursam diyodum:KK53: insanoğlu ne tuaf:44:

Dersler henüz baslamadi simdilik kayit işleriyle ugrasiyoruz senin oruç nasil gidiyo:KK31:

tolincim inan herşey iyi olacak erkek kardeşimin saçları döküldü ünüversitede..o derece kasmıştı..birde başka şehirde ev sorunları..geldi hemen askere..sonra babam vıdı vıdı yapıyo tabii..iş aradı..sonra bankaya girdi..ama kadrosuz..sonra kadroya alındı ..şimdi birim şefi oldu çok şükür..okurken iş ararken vs her gün dua ediyoduk zor yani hayat ama vazgeçmediğin zaman her şey yoluna giriyor canım..

Hımm bende soru sorayım; Mune burcun nedir? Nasıl bir annesin; yumuşak, hassas, sert, otoriter,
Güzel bir kadın mısın daha doğrusu şöyle sorayım kendini beeğenirmisin .Karizmatik misin. Bakımlımısın, yoksa doğallıktan yana mısın..
hiç biz garibanlara kendini göstermeyi düşünür müsün...
Empati yeteneğinin çok gelişmiş olduğunu biliyorum, yufka yürekli olduğunu da reelde nasılsın sinirli deilsindir sanırım ama insanlar farkında mı senin objektif, empati yeteneğin yüksek yufka yürekli olduğunun...
Bu arada seni gerçekten çok seviyorum.. seviyoruz...

Bu kadar sabırlı olmayı nasıl başarabiliyorsun? Onca üye. Kimileri küstah ve sinir bozucu dahi olabiliyor üstelik. İnsan yıpranır yahu.

benim sorularım:

bir ara imzanızda vob sinyalleri sitesi vardı. o site kimin sitesi?

site sahipleriyle ilk görüşmeniz ne vesileyle nerede ve nasıl oldu?

tamamen karşılıksız olarak iyi gelir sağlayan bir siteye bu kadar emek vermeni mantıklı buluyor musun? uzun yılların burada geçmiş ve bedelsiz olarak başka yerlerde harcayabileceğin enerjini burada uzun yıllar harcamış olmak sana ne hissettiriyor?

Son düzenleme:
okudunmu bilmiyorum bende maaşını sormuştum :)
valla bu iş zor hemde gönüllü

Editörler gönüllülerden oluşuyor, para alınmıyor.

böyle demiş. :) bence de zor. çekilir dert değil. ben de ondan sordum. maaş almaması garip geliyor. editörler neyse bölüm bölüm sorumlu. ama mune'ye çok iş düşüyor. demirbaş. :)

Son düzenleme:
Mune Merhaba :)
Seninle burcumuz aynı, karakterlerimiz de benziyor, bazı yazılarından anladığım kadarıyla eşlerimizin karakterleri de benziyor gibi. 20 yılı devirdiģinize göre nasıl anlaşıyorsunuz onu merak ediyorum. Ben daha 1 senelik evliyim.

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

Sahurda burayı okudum ve nasıl etkilendiysem rüyamda mune ablayı gördüm aslında onu görmedim kafamda oluşan şeklini gördüm :KK70:

Son düzenleme:
Mune :KK3:

Forumda Kazen dışında editörlerden veya üyelerden herhangi bi sosyal sitede falan seni gören varmı yüz yüze olmasa da fotonu falan gören yani :KK1:

Bi de senle ilgili değil ama sen bilirsin :KK1: forumda konu okurken aşağıda okuyan üyelerin isimleri çıkıyor ya hani orda bazı üyelerin isimleri sarı olarak gözüküyor ve isme tıklayınca profillerini göremiyorum erişim yetkiniz bulunmamaktadır diyor. onlar kim ola ki çok merak ettim :KK9:

aaa Mune bu işi gönllü mü yapıyormus..wala çok zor...ben olsaam hemen maaş sigorta talep eder keyfime bakarım.:)) mune ne burcuymus ..

X