Mune 1 Hafta Boyunca Bu Topikte Olacak!!! :))

[video=dailymotion;xo44wm]http://www.dailymotion.com/video/xo44wm_ferhat-gocer-kalp-kirilsada-sever-2010_music[/video]

alın size güzel bir parça:)))):KK24::KK24::KK24::KK1::KK1:

Mune :KK3:

Forumda Kazen dışında editörlerden veya üyelerden herhangi bi sosyal sitede falan seni gören varmı yüz yüze olmasa da fotonu falan gören yani :KK1:

Bi de senle ilgili değil ama sen bilirsin :KK1: forumda konu okurken aşağıda okuyan üyelerin isimleri çıkıyor ya hani orda bazı üyelerin isimleri sarı olarak gözüküyor ve isme tıklayınca profillerini göremiyorum erişim yetkiniz bulunmamaktadır diyor. onlar kim ola ki çok merak ettim :KK9:

muneyi ben gördüm, ama gönül gözümle gördüm:)))))):KK1::KK1::KK34::KK34:
şaka tabi görmedim.

Mune kızın kk ya giriyormu:KK1:bu nu çok merak ettim.
Bide resim gösterme konusunu kızlarda sormuşdu zaten

burayı görmem çok iyi oldu..ben birşey yazacam ama inşallah banlanmam..öncelikle sizde olurmu bilmem ama bazen yazılanları yanlış okurum..tıpkı şimdi yazacağım gibi

MUNE ama ben numine diye okuyorummmmmm ..

mune didime neden taşındınız,kazen size ne kadar maaş veriyor?
cevaplamıyacağınızı biliyorum özel bi soru ama,merak işte :)
Doğma büyüme İstanbul'luyuz, İstanbul çok güzel ama bir o kadar da yorucu bir şehirdir, bir bayram arefesi karar verdik ve 3-4 gün içinde buraya taşındık, tamamıyle doğaçlama, şimdi burdayız sonra aklımıza neresi eser bilmiyorum, malum yeryüzü geniş, arada bir mekan değiştirmekte fayda var:KK9:
Maaş mı:)))))))

mune, evıme gelen ıkıncı hamıle kedı vakası hakkında ne düşünüyorsun :KK60:
attachment.php

Çok güzeller, keşke benim kuzumda yaşasaydı:KK50:

Mune.benimde bir sorum olacak :26: naparsam yapiyim (hakeret küfür etmem zaten) beni banlamicaksin demi :18::18::KK60:
Pazarlık yok rabia, yakaladığım da affetmem bilirsin:)))

mune sana önyargılı davrandığım için çok pişmanım
sende beni 5 kez banladığın için pişman mısın?:26:
5 değil 4 kez, bir cezanız iptal edildi, aynı topikte iki farklı yorumunuz farklı sebeplerden bildirilmiş, ilkine ceza vermişim, banınız kalkınca diğer yorumunuza da ceza vermişim, durumu fark edince yazıktır günahtır deyip birini iptal etmiştim, 4 banlamanıza da baktım pişman olacağım banlamalar değiller:KK37:

geyik uzadı biraz kusura bakma munecim..sen hayvan besledinmi?
Çok hayvan besledim, beslemediğim aslan, timsah yılan vb kaldı, onları da beslersem tamamdır.

mune ilk oruç günün nasıl geçti?
Ne yalan söyleyeyim ilk 3 gün zorlanıyorum ben, çay ve sigara tiryakiliğim var, açlık susuzluk dokunmuyor ama çayla sigara mahfediyor, birde yaz mevsimi olduğu için aşırı sıcak, geçen bir topikte de yazdım burası 40 derece, nem oranı çok düşük ama o kuru sıcak var ya insanı perişan ediyor, geceleri bile aşırı sıcak olduğundan uyuyamıyorsun, gündüz kafanda 2 yumurta kır anında pişer o derece, ne iftarda ne sahurda doğru dürüst birşey yiyemiyorum, sonum ne olur bilmiyorum
Birde ben anormalim, normal vücut sıcaklığı 35-36 derece kabul edilir değil mi? Benim 37-38 derece, kışın kalorifer vazifesi görüyorum ama yaz ayları hiç iyi olmuyor, ister istemez daha çok bunalıyorum, şu 3 günü atlatsam hayırlısıyla sonrası rahat geçecek inşaallah yani öyle umuyorum çünkü gerçekten bu sene geçen seneye nazaran daha da sıcak:KK43:(

aklıma geldikçe soruyorum kusura bakma mune..:KK49:
kaç kardeşsiniz?
didime alışabildinmi?
evinde titiz bir hatunmusun?
ne burcusun?
hayranı olduğun bir sanatçı varmı?yenilerden olmasada olur..
en sevmediğin huyun?
en sevdiğin huyun?
2 kızkardeşiz, alıştım ama burdan da her an gidebiliriz, ailece çabuk sıkılma gibi bir huyumuz var.
Titiz değilim ama pasaklı da değilim:))) Koç burcuyum, sanatçı derken müzik anlamında diyorsan yabanvı müzik tutkunuyum, belli biri yok dinlediğim hareketli, enerjik tüm şarkıları dinlerim, filmlerini izlemekten hoşlandığım birçok yabancı var ama en gözde adamım Antonio Banderas.
En sevmediğim huyum:44: inadım ve çabuk parlamam, en sevdiğim huyum sabrım.

Mune papua yeni gineye yolculuk ne zaman ona gore kina hazirliycam:KK53::KK53::KK53:
O zaman sen daha çok bekleyeceksin, kınayı aldıysan rutubetlenmeyecek bir yerde sakla:KK60:

Mune bu kadar soruları yılmadan, sinirlenmeden nasil cevaplayacak bende onu merak ettim şimdi :KK70:

Yazmayı da, konuşmayı da severim, o yüzden sorun olmuyor:KK34:

Hımm bende soru sorayım; Mune burcun nedir? Nasıl bir annesin; yumuşak, hassas, sert, otoriter,
Güzel bir kadın mısın daha doğrusu şöyle sorayım kendini beeğenirmisin .Karizmatik misin. Bakımlımısın, yoksa doğallıktan yana mısın..
hiç biz garibanlara kendini göstermeyi düşünür müsün...
Empati yeteneğinin çok gelişmiş olduğunu biliyorum, yufka yürekli olduğunu da reelde nasılsın sinirli deilsindir sanırım ama insanlar farkında mı senin objektif, empati yeteneğin yüksek yufka yürekli olduğunun...
Bu arada seni gerçekten çok seviyorum.. seviyoruz...
Koç:)) anlayışlı, herşeyi konuşabilecek kadar güvenilir ve dinlemesini bilen, yerine göre otoriter bir anneyim, mükemmel değilim, anneliğin evladınla öğrenildiğini ve şekillendiğini düşünüyorum, tabii bunları benim yazmam tuhaf, en iyi kızım anlatabilir ama üye değil:))
Parmak ısıttıracak güzellikte değilim, şahane bir kadınım diyemem ama mesela kaşımı gözümü yüzümün orantısını beğenirim, karizmatik değilim, hatta fotojenik bile değilim:)) bakımlı hiç değilim, olabildiğince doğalım, bendeki tek yapay şey beyazlayan saçlarıma yaptığım boya:))) o da beyazlar iyice sırıtmış dur bir boyayım diye 3-5 ayda bir boyarsam boyarım, yazınca fark ettim çok salaşım yahu:KK60:
Valla ilerde gül cemalimi gösterir miyim bilmiyorum, kısmet:KK14: aslında sinirli bir yapım var ama sinirim çabuk geçer, kızıyorum, sitede kızıp bağırdığımda oluyor ama kıyamıyorum, kızdığım için kendi kendimi yiyorum, herkes farkında değildir, zaman içinde tanıdıkça farkına varılıyor, bir topikte site kurallarına uyulmadığı için kızdığımda bunu o kişi veya kişilere takıntım oluştu, sürekli onların her yaptığına kulp takacakmışım gibi zannedenler oluyor ama arkamı dönüp başka bir konuyla ilgilenmeye başladığımda diğer konu benim için çoktan bitmiş oluyor, yeri gelir bana kızabilirler fakat sitede uyulması gereken kuralları uygulamanın dışında sonuçta bende bir kadınım, kiminiz ki çoğunuz diyelim:)) benim kardeşim, evladım yaşındasınız, birinizin bir sıkıntısını okuduğumda üzülüyorum ister istemez.

Bu kadar sabırlı olmayı nasıl başarabiliyorsun? Onca üye. Kimileri küstah ve sinir bozucu dahi olabiliyor üstelik. İnsan yıpranır yahu.
Sabrım belki yaşımla alakalıdır, birazda annelikle alakalı, çocuğun varsa sabırlı olmayı öğreniyorsun:KK9:

benim sorularım:

bir ara imzanızda vob sinyalleri sitesi vardı. o site kimin sitesi?

site sahipleriyle ilk görüşmeniz ne vesileyle nerede ve nasıl oldu?

tamamen karşılıksız olarak iyi gelir sağlayan bir siteye bu kadar emek vermeni mantıklı buluyor musun? uzun yılların burada geçmiş ve bedelsiz olarak başka yerlerde harcayabileceğin enerjini burada uzun yıllar harcamış olmak sana ne hissettiriyor?

Eşimindi, artık değil. İstanbul'da yaşadığımız dönemde onlarda iş gereği İstanbul'a gelmişlerdi, telefon açtılar müsait misin diye, evime geldiler.
Bu site benim ilk ve tek göz ağrım, üstelik Kazen ve Curly'i de çok severim, düşünsene bir siteye üye oluyorsun, hiç tanımadığın, bilmediğin iki insanla hem kendin hem eşin tanışıyor ve çok sevdiğin onlar benim kardeşim diyebileceğin insanlar haline geliyorlar, bunca yıl seni hiç yanıltmıyorlar, bu siteye zerre emeğim geçmişse helali hoş olsun.

Mune Merhaba :)
Seninle burcumuz aynı, karakterlerimiz de benziyor, bazı yazılarından anladığım kadarıyla eşlerimizin karakterleri de benziyor gibi. 20 yılı devirdiģinize göre nasıl anlaşıyorsunuz onu merak ediyorum. Ben daha 1 senelik evliyim.

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...
Merhaba dolphin02:KK16:
O benim diğer yarım, kızdığımda sakinleştiren, kırıldığımda beni güldürüp barışana kadar türlü şekillere giren, iyi bir baba, iyi bir eş, birbirimizin huylarını iyi biliriz, o birşeye kızmışsa, üzülmüşse, aklına takılan birşeyler varsa yüzünden anlarım, ona göre davranırım, o da benim tavırlarımdan anlar, 20 yıllık evliyiz ama 25 yıldır tanışıyoruz, artık öyle bir hale geldik ki yüzüme bakarken ne düşündüğünü, ne söyleyeceğini bilecek kadar tanıyorum eşimi, evlilik aşkı öldürür derler ya inanmıyorum, bunca yıl geçti biz hala birbirimizin gözlerine sevgiyle bakıyoruz, Dünya bir yana eşimle kızım bir yana.
Allah sizinde yuvanızda huzuru mutluluğu eksik etmesin, zamanla sizde eşinizin mimiklerinden bile ne demek istediğini anlarsınız.

Mune :KK3:

Forumda Kazen dışında editörlerden veya üyelerden herhangi bi sosyal sitede falan seni gören varmı yüz yüze olmasa da fotonu falan gören yani :KK1:

Bi de senle ilgili değil ama sen bilirsin :KK1: forumda konu okurken aşağıda okuyan üyelerin isimleri çıkıyor ya hani orda bazı üyelerin isimleri sarı olarak gözüküyor ve isme tıklayınca profillerini göremiyorum erişim yetkiniz bulunmamaktadır diyor. onlar kim ola ki çok merak ettim :KK9:

Bu site dışında bir üyeliğim yok, fb vs gibi sitelerde kişisel sayfamda yok, yüz yüze iki kişiyle tanışmıştım yıllar önce ama artık onlarda siteye gelmiyor, evime ziyarete gelmişlerdi.

Kullanıcı adı sarı gözükenler siteye üyelik için başvurmuş, formu doldurmuş ama henüz üyeliği yöneticiler tarafından onaylanmamış kişiler, yönetimden mail aktivasyonu gitmeden üyelik onaylanmış sayılmıyor biliyorsunuz, o yüzden profiline bakmak istediğinizde göremezsiniz.

aaa Mune bu işi gönllü mü yapıyormus..wala çok zor...ben olsaam hemen maaş sigorta talep eder keyfime bakarım.:)) mune ne burcuymus ..
Koç:KK60:

bende merak ediyorum kac yasında acaba :13:
42 yaşındayım:KK34:

mune oyunlar bölümü neden yok epeydir? ne zaman gelicek???:26:
Oyun kulübü sanırım geri gelmeyecek, skorları yazmıyordu sistem galiba bir sorun oluştu, sitede yaşadığınız sorunlar bölümünde oyun kulübüyle alakalı konu açmıştı üyeler, son zamanlarda takip etmedim ama yöneticilerimiz yazmıştır oraya nedenlerini.

Mune kızın kk ya giriyormu:KK1:bu nu çok merak ettim.
Bide resim gösterme konusunu kızlarda sormuşdu zaten

O üye değil, üye olmayı da düşünmüyor:KK34:
İlerde belki koyarım bir foto ama yine de söz veremiyorum, albüm bile olsa nete foto ekleme konusunda tedirginim çünkü nerdeyse hergün saçma sapan haberler duyuyoruz fotoğraf hırsızlıklarıyla ilgili.

Doğma büyüme İstanbul'luyuz, İstanbul çok güzel ama bir o kadar da yorucu bir şehirdir, bir bayram arefesi karar verdik ve 3-4 gün içinde buraya taşındık, tamamıyle doğaçlama, şimdi burdayız sonra aklımıza neresi eser bilmiyorum, malum yeryüzü geniş, arada bir mekan değiştirmekte fayda var:KK9:
Maaş mı:)))))))

Çok güzeller, keşke benim kuzumda yaşasaydı:KK50:

Pazarlık yok rabia, yakaladığım da affetmem bilirsin:)))

5 değil 4 kez, bir cezanız iptal edildi, aynı topikte iki farklı yorumunuz farklı sebeplerden bildirilmiş, ilkine ceza vermişim, banınız kalkınca diğer yorumunuza da ceza vermişim, durumu fark edince yazıktır günahtır deyip birini iptal etmiştim, 4 banlamanıza da baktım pişman olacağım banlamalar değiller:KK37:

Çok hayvan besledim, beslemediğim aslan, timsah yılan vb kaldı, onları da beslersem tamamdır.

Ne yalan söyleyeyim ilk 3 gün zorlanıyorum ben, çay ve sigara tiryakiliğim var, açlık susuzluk dokunmuyor ama çayla sigara mahfediyor, birde yaz mevsimi olduğu için aşırı sıcak, geçen bir topikte de yazdım burası 40 derece, nem oranı çok düşük ama o kuru sıcak var ya insanı perişan ediyor, geceleri bile aşırı sıcak olduğundan uyuyamıyorsun, gündüz kafanda 2 yumurta kır anında pişer o derece, ne iftarda ne sahurda doğru dürüst birşey yiyemiyorum, sonum ne olur bilmiyorum
Birde ben anormalim, normal vücut sıcaklığı 35-36 derece kabul edilir değil mi? Benim 37-38 derece, kışın kalorifer vazifesi görüyorum ama yaz ayları hiç iyi olmuyor, ister istemez daha çok bunalıyorum, şu 3 günü atlatsam hayırlısıyla sonrası rahat geçecek inşaallah yani öyle umuyorum çünkü gerçekten bu sene geçen seneye nazaran daha da sıcak:KK43:(

2 kızkardeşiz, alıştım ama burdan da her an gidebiliriz, ailece çabuk sıkılma gibi bir huyumuz var.
Titiz değilim ama pasaklı da değilim:))) Koç burcuyum, sanatçı derken müzik anlamında diyorsan yabanvı müzik tutkunuyum, belli biri yok dinlediğim hareketli, enerjik tüm şarkıları dinlerim, filmlerini izlemekten hoşlandığım birçok yabancı var ama en gözde adamım Antonio Banderas.
En sevmediğim huyum:44: inadım ve çabuk parlamam, en sevdiğim huyum sabrım.

O zaman sen daha çok bekleyeceksin, kınayı aldıysan rutubetlenmeyecek bir yerde sakla:KK60:

Yazmayı da, konuşmayı da severim, o yüzden sorun olmuyor:KK34:

Koç:)) anlayışlı, herşeyi konuşabilecek kadar güvenilir ve dinlemesini bilen, yerine göre otoriter bir anneyim, mükemmel değilim, anneliğin evladınla öğrenildiğini ve şekillendiğini düşünüyorum, tabii bunları benim yazmam tuhaf, en iyi kızım anlatabilir ama üye değil:))
Parmak ısıttıracak güzellikte değilim, şahane bir kadınım diyemem ama mesela kaşımı gözümü yüzümün orantısını beğenirim, karizmatik değilim, hatta fotojenik bile değilim:)) bakımlı hiç değilim, olabildiğince doğalım, bendeki tek yapay şey beyazlayan saçlarıma yaptığım boya:))) o da beyazlar iyice sırıtmış dur bir boyayım diye 3-5 ayda bir boyarsam boyarım, yazınca fark ettim çok salaşım yahu:KK60:
Valla ilerde gül cemalimi gösterir miyim bilmiyorum, kısmet:KK14: aslında sinirli bir yapım var ama sinirim çabuk geçer, kızıyorum, sitede kızıp bağırdığımda oluyor ama kıyamıyorum, kızdığım için kendi kendimi yiyorum, herkes farkında değildir, zaman içinde tanıdıkça farkına varılıyor, bir topikte site kurallarına uyulmadığı için kızdığımda bunu o kişi veya kişilere takıntım oluştu, sürekli onların her yaptığına kulp takacakmışım gibi zannedenler oluyor ama arkamı dönüp başka bir konuyla ilgilenmeye başladığımda diğer konu benim için çoktan bitmiş oluyor, yeri gelir bana kızabilirler fakat sitede uyulması gereken kuralları uygulamanın dışında sonuçta bende bir kadınım, kiminiz ki çoğunuz diyelim:)) benim kardeşim, evladım yaşındasınız, birinizin bir sıkıntısını okuduğumda üzülüyorum ister istemez.

Sabrım belki yaşımla alakalıdır, birazda annelikle alakalı, çocuğun varsa sabırlı olmayı öğreniyorsun:KK9:

Eşimindi, artık değil. İstanbul'da yaşadığımız dönemde onlarda iş gereği İstanbul'a gelmişlerdi, telefon açtılar müsait misin diye, evime geldiler.
Bu site benim ilk ve tek göz ağrım, üstelik Kazen ve Curly'i de çok severim, düşünsene bir siteye üye oluyorsun, hiç tanımadığın, bilmediğin iki insanla hem kendin hem eşin tanışıyor ve çok sevdiğin onlar benim kardeşim diyebileceğin insanlar haline geliyorlar, bunca yıl seni hiç yanıltmıyorlar, bu siteye zerre emeğim geçmişse helali hoş olsun.

Merhaba dolphin02:KK16:
O benim diğer yarım, kızdığımda sakinleştiren, kırıldığımda beni güldürüp barışana kadar türlü şekillere giren, iyi bir baba, iyi bir eş, birbirimizin huylarını iyi biliriz, o birşeye kızmışsa, üzülmüşse, aklına takılan birşeyler varsa yüzünden anlarım, ona göre davranırım, o da benim tavırlarımdan anlar, 20 yıllık evliyiz ama 25 yıldır tanışıyoruz, artık öyle bir hale geldik ki yüzüme bakarken ne düşündüğünü, ne söyleyeceğini bilecek kadar tanıyorum eşimi, evlilik aşkı öldürür derler ya inanmıyorum, bunca yıl geçti biz hala birbirimizin gözlerine sevgiyle bakıyoruz, Dünya bir yana eşimle kızım bir yana.
Allah sizinde yuvanızda huzuru mutluluğu eksik etmesin, zamanla sizde eşinizin mimiklerinden bile ne demek istediğini anlarsınız..
Amin Allah bütün yuvalara huzur mutluluk versin ♥
Bunun üzerine birşey daha sorcam Mune :)) eşinin burcu?

Mevlam görelim neyler, neylerse güzel eyler...

Muneeee :KK3::KK3::KK3::KK3:

Eşinizle çok tartışır mısınız?
En çok hangi konularda anlaşamazsınız?
Ewliliğiniz boyunca boşanma noktasına geldiniz mi?

Bu arada benimde burcum koç,
çabuk parlarım ama sabırsız değilim..
Koç burçları sabırlı pek olamaz, sizin çok sabırlı olduğunuzu okuyunca burdan şaşırdım :44:

Mune abla :) valla adını duyunca ilgimi çekti burası. Soruları görünce şey geldi aklıma yıllar önce pembegazetede yapılan kazen röportajı :) en sonunda resim bekliyodukta yine görememiştik.

Bende bişey sorayım bi süre uzak kaldım siteden o arada noldu bilmiyorum curly yaşıyomu yav :KK70: yaşıyosada aktifmi?
Cahilin biriyle konuşurken banlamıştı beni hoş bende cahildim ama hala unutmadım yani :)

I love Bonus

işte benim munem:KK16:

X