Mune 1 Hafta Boyunca Bu Topikte Olacak!!! :))

Müdürüm etme,z ancak kızdımı mapısa tıkar bizi :KK1::KK1:
Kuşlar 200 küsürda filan artıyor diye biliyorum,ilk başta öyleydi:KK1:

Bekle bekle bir hal oldum 3. kuş için .. 168 mi ne beğenim var şu anda. İki de kuşum var, demek ki 200 lerden bir kuş verilmiyor...
:KK14::KK14::KK14: lütfen :KK14::KK14::KK14: kuş istiyorum artık, daha fazla dayanamıycam :KK5:

Sağol, önce kızkardeşimi sonra babamı, ikisininde ölümü ani oldu:KK50:

:KK43: başın sağolsun tekrar mune ablacım, allah rahmet eylesin inşaallah her ikisinede, tüm geçmişlerimizede inşaallah.

Valla ilerde gül cemalimi gösterir miyim bilmiyorum, kısmet:KK14: aslında sinirli bir yapım var ama sinirim çabuk geçer, kızıyorum, sitede kızıp bağırdığımda oluyor ama kıyamıyorum, kızdığım için kendi kendimi yiyorum, herkes farkında değildir, zaman içinde tanıdıkça farkına varılıyor, bir topikte site kurallarına uyulmadığı için kızdığımda bunu o kişi veya kişilere takıntım oluştu, sürekli onların her yaptığına kulp takacakmışım gibi zannedenler oluyor ama arkamı dönüp başka bir konuyla ilgilenmeye başladığımda diğer konu benim için çoktan bitmiş oluyor, yeri gelir bana kızabilirler fakat sitede uyulması gereken kuralları uygulamanın dışında sonuçta bende bir kadınım, kiminiz ki çoğunuz diyelim:)) benim kardeşim, evladım yaşındasınız, birinizin bir sıkıntısını okuduğumda üzülüyorum ister istemez.

Oyun kulübü sanırım geri gelmeyecek, skorları yazmıyordu sistem galiba bir sorun oluştu, sitede yaşadığınız sorunlar bölümünde oyun kulübüyle alakalı konu açmıştı üyeler, son zamanlarda takip etmedim ama yöneticilerimiz yazmıştır oraya nedenlerini.

cevap içinde çok teşekkürler:) merakımı giderdin...:KK19:
bu arada kendi fotonu gösterme konusunda da bence kendini gösterme hiçbir zaman........ tabiki bu benim nacizane kendi düşüncem.

Hamsi burcu:)))) yani Balık:KK60:

he he senelerdir burçla ilgileniyorum ama balık burcunu hamsi burcu diye düşünmek hiç aklıma gelmemişti:))))):KK60:
tuttum bunu:)))):128:
bu orjinal bir balık fikrine benziyo:):KK1:
bi ara bir balık arkadaşım vardı, çok ilginç fikirleri vardı, mesala üvey kardeşe "yedek parça" demişti o arkadaşım:))))))
öpüyorum mune ablacım:):KK16::KK16::KK16:

Mune tolinin banı ne zaman bitecek artık yahuu :KK70:

Mune, ben mimi:KK9::KK9::
konu-Hafiza kontrol:KK53:
eskiden sohbette bir konu icin cok utanmistik hatirliyormusun:KK52:cevabin evet yada hayir olsun

:KK1::KK1: eveeet espiri yapıyorum tabi ki; yoksa eklenecek bir kuş ne işime yarar, ömrüm beklemekle geçecek... avatarın ve nickin çok uyumlu bu arada ... karizman var

Mersiler efendim,karizmamı çizdirmem,avatar ve nick zaten ödüllü sitede :KK1:

Maşallah o kuşları görünce gözlerim kamaştı Maşşaalllaahh.. :) al benden sana bir beğeni çam sakızı çoban armağanı :KK1:

Çok mersi benden de gelsin bir tane :KK1:

Muniş ablaaa :KK16::KK16::KK16:
Nasılsın :KK54::KK54::KK54:
Soru sorayım :KK60::KK60::KK60:
Fiziki özelliklerin nasıl :KK23::KK23:
Kızında buraya üye olsun:KK5: Yaşıtız arkadaş oluruz :KK25::KK25::KK25: Olmaz mı?:26::KK60::KK60:
Beni seviyonmu:KK23::KK23::KK60::KK60::KK60:
Sitede nefret ettiğin gırtlağını sıkmak istediğin üyeler var mı?Varsa aralarında mıyım :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Bide seni niye kimse banlamıyo hıh :63::63::63::63::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Son düzenleme:
Munecim banlama olayı biraz esnetilemezmi,şimdi bazıları diyorki süresiz olsa yine üyelik alınabilir..
hadi 2 gün diyelim,3..5 gün fazla gibi:44:nacizhane bir üye olarak fikir vermek istedim:KK17:

Ayyy benim merak ettiğim çook şey var :KK70:
1.KK'yi kim ve hangi tarihte kurdu?
2.Baş admin kim?
3.Kaç tane admin var?
4.KK kurallarının yazılığı olduğu bir konu var mI?
5.Banlanmak ne demek ve banlaninca ne oluyor?
6.KK adminleri siteyi evlerinden mi yönetiyorlar yoksa özel KK ofisleri var mı?
7.Galiba bir admin erkek mi?(cümleye gel)
8.Burda admin olmak için ne yapmak gerek?
9.Adminler ücret alıyorlar mı?
10.Kaç senedir adminsin?
11.Hiç adminliği bırakmak istedin mi?
12.Kızın neden üye olmuyor ki?
13.Kullanıcı adımIzı değiştirmek mümkün mü?Nasıl?
Şimdilik bu kadar aklıma geldikçe sorucam Mune abla :))

:KK60::KK60::KK60: bunlar neeee :KK60: ahiret sorusu gibi...
1- Site 14 Kasım 2000 yılında Kazen ve Curly tarafından kuruldu.
2- Baş Admin 2 tane, Kazen ve Curly
3- Beni de sayarsan 4, ki aslında ben adminden ziyade moderatörüm, üyelere göre de müdireyim:))
4- Site kurallarının yazılı olduğu bir konu var ama nedense kimse okumamış:)
5- Banlanmak siteden en az 24 saat süreyle uzaklaştırılmak demektir, kurallara uymayan üye aldığı ceza puanına göre 24 saat yani 1 gün veya daha fazla süreyle siteden uzaklaştırılır, banlı kaldığı zaman dilimi içinde sitede yazılan herşeyi okur ama yorum yapamaz, mesaj yollayamaz, banı kalkınca yeniden aktif olur.
6- Sitenin ofisi var ama bu demek değildir ki her daim ofiste olunacak, misal ben diğer Adminlerden farklı bir şehirdeyim, eh haliyle evimden giriş yapıyorum.
7- Galiba 1'i değil ikisi erkek:))) Kazen ve Curly.
8- Buraya dışardan admin alınmıyor artık.
9- Ücret:)))) sence alıyorlar mı? Siteyi onlar kurmuş zaten:KK9:
10- Milattan önce :))) valla tarihini hatırlamıyorum ama en az 5-6 yıl olmuştur herhalde:44:
11- Yok, bırakmayı düşünmedim, Adminlerim Mune artık emekli olma vakti geldi diyene kadar devam:)
12- Kızım şimdilik düşünmüyor üye olmayı.
13- Daha önce hiç değiştirmediysen bir kereye mahsus değiştiriliyor, içinde:
Ü Ğ İ Ş Ç Ö, ü ğ ı ş ç ö (büyük İ ve küçük ı harfleri KULLANMAYINIZ !) harfleri olmayan ve - ! @ # $ * _ ? = ) ( / & % + ^ ' ! . { } [ ] vb karakterlerin kullanılmadığı 3 tane kullanıcı adı hazırlıyor ve bu isimleri http://www.kadinlarkulubu.com/sendmessage.php bu linkten yolluyorsunuz.

Mune küfür eder misin ? Bana değil:KK1: genelde edermisin, ne sıklıkla edersin...

Bir de şu kuşlar kaç beğenide bir geliyor? Ben onu sitede hiç bir yerde bulamadım :26:

Yok etmem, argo kelimeler kullandığım olmuştur ama küfür etmiyorum, valla o kuşlar Mart ayında sitede yaşanan sorun öncesi Hanım'ında dediği gibi 200 civarı beğeni de bir çoğalıyordu ama şimdi bende bilmiyorum, beğeni sayısı daha da azaldı ama çünkü sorun sonrası benim kuşlar futbol takımı kuracak kadar çoğalmıştı:KK9:

benim merakım oyun kulübü.neden kapandı ki :44:

Yönetimin yaptığı açıklama güvenlik açığı sebebiyle kapandığı yönünde:KK34:

:KK43: başın sağolsun tekrar mune ablacım, allah rahmet eylesin inşaallah her ikisinede, tüm geçmişlerimizede inşaallah.

cevap içinde çok teşekkürler:) merakımı giderdin...:KK19:
bu arada kendi fotonu gösterme konusunda da bence kendini gösterme hiçbir zaman........ tabiki bu benim nacizane kendi düşüncem.

he he senelerdir burçla ilgileniyorum ama balık burcunu hamsi burcu diye düşünmek hiç aklıma gelmemişti:))))):KK60:
tuttum bunu:)))):128:
bu orjinal bir balık fikrine benziyo:):KK1:
bi ara bir balık arkadaşım vardı, çok ilginç fikirleri vardı, mesala üvey kardeşe "yedek parça" demişti o arkadaşım:))))))
öpüyorum mune ablacım:):KK16::KK16::KK16:

Yok bizim balık esprilidir ama böyle absürt fikirler daha ziyade benden çıkar:KK60: Hamsi balık değil mi:KK60:
Kendimi göstermeyeyim değil mi meyra:KK16:
Bende öpüyorum kardeşim:KK54:

Mune, ben mimi:KK9::KK9::
konu-Hafiza kontrol:KK53:
eskiden sohbette bir konu icin cok utanmistik hatirliyormusun:KK52:cevabin evet yada hayir olsun
Merhaba mimiiiiiiiiii:KK16::KK16:
Düşünmekten beynim patlayacak, resmen sohbet odasında yaptığımız sohbetleri tarıyorum aklımda, seninle ilk ettiğimiz sohbete kadar herşey tamam utanma kısmı silik :KK43:(cevabım hayır:KK43:(( hatırlayamazsam çıldırırım, özelden yazar mısın lütfeeeennn:KK14:

Muniş ablaaa :KK16::KK16::KK16:
Nasılsın :KK54::KK54::KK54:
Soru sorayım :KK60::KK60::KK60:
Fiziki özelliklerin nasıl :KK23::KK23:
Kızında buraya üye olsun:KK5: Yaşıtız arkadaş oluruz :KK25::KK25::KK25: Olmaz mı?:26::KK60::KK60:
Beni seviyonmu:KK23::KK23::KK60::KK60::KK60:
Sitede nefret ettiğin gırtlağını sıkmak istediğin üyeler var mı?Varsa aralarında mıyım :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
Bide seni niye kimse banlamıyo hıh :63::63::63::63::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

Kuzummm,
iyiyim, sen nasılsın?
Ufak tefek, zayıf, buğday tenli, kara kaş kara göz dedikleri türden biriyim:KK34: Şimdilik istemiyor ama olur da birgün üye olursa tanıştırırım:)
Seni seviyorum tabii:KK31:
İmsanlardan nefret edebilmek için çok iyi tanımak lazım, ne yer ne içer, ne düşünür bilmek ve nefret duygusunu tadacak kadar vakit geçirmiş olmak gerek, o yüzden sitedeki insanlara nefret duymam mümkün değil, kızabilirim, yıldızım barışmaz, düşünce yapısı hoşuma gitmeyebilir fakat nefret ı-ıh, hee anlık sinirlendiğim zamanlarda gırtlak sıkmak değil de ya bir git diye içimden geçirdiğim oluyor, sen? olsa olsa sana arada sırada yaptığın aykırı bir yorumda kızabilirim o kadar:))

Kurallara uymazsam beni de banlarlar ama bunca yıllık üyeliğimde site kurallarına uymak için hep dikkat ettim.

Mune tolini banlamaktan ne zaman vazgeciceksin acaba:KK19:
tolin ne zaman dilini tutmayı öğrenirse, bak bu açıdan düşününce imkansızdan bahsediyor gibiyiz tolin:44:

Munecim banlama olayı biraz esnetilemezmi,şimdi bazıları diyorki süresiz olsa yine üyelik alınabilir..
hadi 2 gün diyelim,3..5 gün fazla gibi:44:nacizhane bir üye olarak fikir vermek istedim:KK17:

Esnete esnete bir hal olduk zaten, bundan fazla esneyemez, 3-5 günde iyidir, sizler banlanınca 3-5 gün gözünüze çok geliyor ama üyenin biri geldi her dakika tartışıyor, bir, iki, üç derken kadın nasılsa 1 gün banlı kalırım diyerek hergün birine sataşıp tartışma çıkarınca önce sizler koşarsınız Mune bu üye her dakika birine sataşıyor, 1 gün banlı kalıp çıkıyor, biraz daha uzun kalsın diye.

Müneee :KK3::KK3::KK3:
Kazen dewamlı pc başında mı, başka işi yok mu :KK60:

:KK60::KK60::KK60: bunlar neeee :KK60: ahiret sorusu gibi...
1- Site 14 Kasım 2000 yılında Kazen ve Curly tarafından kuruldu.
2- Baş Admin 2 tane, Kazen ve Curly
3- Beni de sayarsan 4, ki aslında ben adminden ziyade moderatörüm, üyelere göre de müdireyim:))
4- Site kurallarının yazılı olduğu bir konu var ama nedense kimse okumamış:)
5- Banlanmak siteden en az 24 saat süreyle uzaklaştırılmak demektir, kurallara uymayan üye aldığı ceza puanına göre 24 saat yani 1 gün veya daha fazla süreyle siteden uzaklaştırılır, banlı kaldığı zaman dilimi içinde sitede yazılan herşeyi okur ama yorum yapamaz, mesaj yollayamaz, banı kalkınca yeniden aktif olur.
6- Sitenin ofisi var ama bu demek değildir ki her daim ofiste olunacak, misal ben diğer Adminlerden farklı bir şehirdeyim, eh haliyle evimden giriş yapıyorum.
7- Galiba 1'i değil ikisi erkek:))) Kazen ve Curly.
8- Buraya dışardan admin alınmıyor artık.
9- Ücret:)))) sence alıyorlar mı? Siteyi onlar kurmuş zaten:KK9:
10- Milattan önce :))) valla tarihini hatırlamıyorum ama en az 5-6 yıl olmuştur herhalde:44:
11- Yok, bırakmayı düşünmedim, Adminlerim Mune artık emekli olma vakti geldi diyene kadar devam:)
12- Kızım şimdilik düşünmüyor üye olmayı.
13- Daha önce hiç değiştirmediysen bir kereye mahsus değiştiriliyor, içinde:
Ü Ğ İ Ş Ç Ö, ü ğ ı ş ç ö (büyük İ ve küçük ı harfleri KULLANMAYINIZ !) harfleri olmayan ve - ! @ # $ * _ ? = ) ( / & % + ^ ' ! . { } [ ] vb karakterlerin kullanılmadığı 3 tane kullanıcı adı hazırlıyor ve bu isimleri http://www.kadinlarkulubu.com/sendmessage.php bu linkten yolluyorsunuz.

Yok etmem, argo kelimeler kullandığım olmuştur ama küfür etmiyorum, valla o kuşlar Mart ayında sitede yaşanan sorun öncesi Hanım'ında dediği gibi 200 civarı beğeni de bir çoğalıyordu ama şimdi bende bilmiyorum, beğeni sayısı daha da azaldı ama çünkü sorun sonrası benim kuşlar futbol takımı kuracak kadar çoğalmıştı:KK9:

Yönetimin yaptığı açıklama güvenlik açığı sebebiyle kapandığı yönünde:KK34:

Yok bizim balık esprilidir ama böyle absürt fikirler daha ziyade benden çıkar:KK60: Hamsi balık değil mi:KK60:
Kendimi göstermeyeyim değil mi meyra:KK16:
Bende öpüyorum kardeşim:KK54:

Merhaba mimiiiiiiiiii:KK16::KK16:
Düşünmekten beynim patlayacak, resmen sohbet odasında yaptığımız sohbetleri tarıyorum aklımda, seninle ilk ettiğimiz sohbete kadar herşey tamam utanma kısmı silik :KK43:(cevabım hayır:KK43:(( hatırlayamazsam çıldırırım, özelden yazar mısın lütfeeeennn:KK14:

Kuzummm,
iyiyim, sen nasılsın?
Ufak tefek, zayıf, buğday tenli, kara kaş kara göz dedikleri türden biriyim:KK34: Şimdilik istemiyor ama olur da birgün üye olursa tanıştırırım:)
Seni seviyorum tabii:KK31:
İmsanlardan nefret edebilmek için çok iyi tanımak lazım, ne yer ne içer, ne düşünür bilmek ve nefret duygusunu tadacak kadar vakit geçirmiş olmak gerek, o yüzden sitedeki insanlara nefret duymam mümkün değil, kızabilirim, yıldızım barışmaz, düşünce yapısı hoşuma gitmeyebilir fakat nefret ı-ıh, hee anlık sinirlendiğim zamanlarda gırtlak sıkmak değil de ya bir git diye içimden geçirdiğim oluyor, sen? olsa olsa sana arada sırada yaptığın aykırı bir yorumda kızabilirim o kadar:))

Kurallara uymazsam beni de banlarlar ama bunca yıllık üyeliğimde site kurallarına uymak için hep dikkat ettim.

tolin ne zaman dilini tutmayı öğrenirse, bak bu açıdan düşününce imkansızdan bahsediyor gibiyiz tolin:44:

Esnete esnete bir hal olduk zaten, bundan fazla esneyemez, 3-5 günde iyidir, sizler banlanınca 3-5 gün gözünüze çok geliyor ama üyenin biri geldi her dakika tartışıyor, bir, iki, üç derken kadın nasılsa 1 gün banlı kalırım diyerek hergün birine sataşıp tartışma çıkarınca önce sizler koşarsınız Mune bu üye her dakika birine sataşıyor, 1 gün banlı kalıp çıkıyor, biraz daha uzun kalsın diye.

munecim sende haklısın:KK53::KK53::KK53::KK53:

X