müjde dişimiz çıktı

tebrikler canımm..seninki bizden biraz büyük demekki daha vaktimiz varr...bende bekliyorum hergün kontrol ediyorum ama henüz bişey yok..demekki görmek bana kısmet olmayacak...hediyesini ben almak istiyorum maymuncuğuma..

teşekkür ederiz.. sen hediyesini al canım eninde sonunda çıkacak tatlı oğluşunun dişleri. sen bize bakma! benim oğlum aceleci biraz! alttakileri 4.5 aylıkken çıkarmaya başladı. biraz daha beklese iyiydi. hayırlısı a.s
az önce oğlumu oynasın diye oyun matına bırakmıştım, kenarı hafiften keskin diş hediyesi oyuncağını biraz daha yükseğe koymuştum, ona uzanıp almış dişini kaşımak için ağzına sokmuş, dudağının iç kısmının derisinden bi parça koparmış. ağlayınca gittim ki matın üzerinde kan varsenağlama. içim gitti. sakinleştirip uyuttum. canım yavrum nasılda acır şimdi o!! :1no2:

geçmiş olsun canımm..çok dikkat etsekte kazalara engel olamıyoruzz...biraz daha hareketlenince emeklemeye yürümeye başladıklarında vay bize vaylar bizee..artık peşlerinde dolan durr...

çok geçmiş olsun..canımm bebeğine ve sana...

tebrik ederim,arzu cum.....dislerinin gosteren fotosunu koyarmisiniz arkadaslar...ay ben heycanla bekliyom,cokta mizmiz yaw bu aralar.....

tebrikler gözünüz aydın ne kadar şu an çıktı dişleri bizimkide çok mızmızlanıyor bu ara her an çıkabilir eller hep ağızda

bizim üst dişlerde geliyor gibi alttakileri çıkarırkenki duruma geri geldi ela hanım ne bulursa ısırıyor salya 2 gündür azalmıştı bugün gene coştu.diş etleri şişti daha çıkaran yokmu biz tamamlıcaz:)))

evet gördük incilerini şimdi hediye almak gerekiyor eloşaa...inci gibi parlıyorlar maşallahh....siz hızlısınız anacım size yetişmek mümkün değil:)))))))))))))

evet çok hızlıyız kaan 7 aylıkken çıkardı ilk dişini keşke eloşta öyle yapsaydı

ayyy yerim onun dişlerini ben.canımcım eline birde havuç ver artık kemirmeye başlasın minik dişleriyle:)))

:dilcikar:delikafadulden:1shok::roflol:kıskanmıyos iştee...dişlere bak....:dilcikar:

dün gece çektim şimdi uyuyor yüzünüde hep yoluyor ya nasıl yapcam bilmiyorum iz kalırmıki

öylemi cumartesi dışardaydık bakardım bilseydim gerçi anrarese gittik sinema salonu büyük diye muro ya gittikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…