müjde dişimiz çıktı

arzu-ela

hayat bana güzel...
Kayıtlı Üye
17 Mart 2008
5.523
1
38
kızlar ela dişini çıkarttı ama çok mızmız durmuyor emmiyor uyuyamıyor birçakgündür mızmızdı bügün derdi belli oldu bardagı deydirdim çıtçıt ses geldi darısı sizin bebişlerin başına

tebrikler incisi cıktı yani darısı bizimkinin basına tam bi kemirgeniz ama tık yok daha inşallah kolaylıkla cıkarırız bizde arzuelacım

hayırlısı olsun cnm çok sewindimm darısı bizlere inşallah ateş falan yaptımı arzucum...

Dislerini tebrik ediyorum:)) cilek dudaklarina minik bir buse kondur hilmi$ teyzesinden ..

kıss allah seni napmasın emii...hayırlı olsun dişleriniz..biizmkide beni yiyecek nerdeysee dişler çok kaşınıyorr bende acaba bizden birilerinin dişi çıktımı diye düşünüyordum ilk sizmi çıkardınız hadi tebrikler annesi...böyle ateşsiz çıkarırsınız diğer dişleride inşallah...darısı bize olsunn..yoksa yakında sinirinden beni kemirecek:)))

sagolun kızlarda ishal oldu popo pişik ne yapcam bilmiyorum valla inşallah gece ateşlenmez

tebrik ederim canım darısı bizimkilerin başına
bizimkininde kabardı yerleri çookkk mızmız huzursuz inşallah tez zamanda çıkar

tebrikler, bizim dişler yolu yarıladı ama çok zor.. kaşıntısı-ağrısı olduğunda sürekli bağırıp ağlıyor. calgel sürüyorum arada. sakinleşiyor. uyuması bile zor oluyor. allah yardımcımız olsun.. diğerlerini ağrısız çıkarırız inş.. hep birlikte.

Son düzenleme:
kızlar ağrı kesici veren varmı ağrısı olduğunda jell ben yuttuğu için kullanmak istemiyorumm...

oy oyy ne güzel darısı bize..
oğlumd açok huysuz eli ağzından gitmiyo ağlıyo sinirleniyoo tam ne kadarlık cnm ela

maşallah canım darısı bizim gibi çıkarmayanlara inşalah problemsız çıkarırızz

hadi gözünaydın canım darısı bize.bu arada ela'ya ismi lazım değil bi sitede 5 puan verdim.yerimseniben

çok sevindim darısı bizimkinin başına çok huysuz bu ara sürekli eli ağzında

eli agzındaysa salya alıp başını gidiyorsa bide diş eti kabarmışsa beyazlamışsa yakındır abarttım sanırım yazıyı

yok yok abartmadın :)) evet söylediklerinin hepsi var.bakalım darısı bizim böceğin başına

çıksın çıksın incilerine kurban olayım onun.ya ben birşey soracağım evdekilere sürekli geçen sene oğlum karnımdaydı şimdi 2 aylıktı gibisinden konuşup duruyorum benim gibi olan varmı :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…