Muhteşem Yüzyıl -Kösem Star TV

Bugün Muhteşem Yüzyıl günü Mustafa yı izlemek istiyorum bir an önce.

Her açıdan berbat, hiç beğenmedim... konudan uzaklaşıp çok fazla duygu sömürüsü işleniyor...

diziyi sevdim izliyorum ama tabiki ilkini arıyoruz yine de.o çok daha güzeldi ve samimiydi sanki.bunda herkes birbirine yabancı,ne safiye sultanın kızı umrunda ne torunları.kızının da aşkından başka birşey göremedik.tam ifade edemedim ama ilkinde insanların arasındaki ilişkiler daha ön plandaydı

demek ki o dönem soğuk geçmiş

Ya şu nasya mıdr nedr, konuşmasına tahammul edemiyorum. Biran once beren saat girswde kurtulsak

Öf sinir oluyorum şu kıza. Kaç bölüm oldu hala kaçmaya çalışıyor sıkıldım valla bu kızın mızmızlanmalarından.

Hahaaaa . ya hurremin kırık türkçesine benzetmeye çalışmışlar galiba da bu çok itici .. Diziden çıkacağı günü iple cekiorum
bence hürrem in kırık türkçesine benzetmeye çalışmamışlar bu kız yabancı anca öyle konuşabilir zaten. ama hürrem de bi süleyman demek zor mu yani sülüman demesi falan çok iticiydi. abartmışlardı hürrem de iyice.

Valla bnhurremin konuşmasına bayiliyordum. Bu kız konuşunca sanki öküz oturuyo üstüme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…