Muhteşem Yüzyıl -Kösem Star TV

katılıyorum Evrim Alasya sanki gerçek gençliğiydi Nebahat Çehrenin

Bu kadınları çok arıyorlar mı merak ediyorum Meryem Uzerliden hiç hazetmezdim

çok itici ve çirkin gelirdi sülüüüman diye çığırması berbattı

bu kız güzel bayağı ama yine iticilik ve donukluk var
meryem'den daha çabuk türkçe'yi öğrenir umarım. meryem yaşlılığında bile doğru düzgün konuşamıyordu. :KK70:

meryem'den daha çabuk türkçe'yi öğrenir umarım. meryem yaşlılığında bile doğru düzgün konuşamıyordu. :KK70:
niyeyse o kadına büyük ifrit oluyorum hiç sempatik gelmiyor o bozuk türkçesi kulağımı tırmalıyordu

bu kızcağız zaten 9 bölüm mü ne oynayacak çıkacak öğrenemeden çıkar garibim

31278234.jpg

fragmana kalite kokuyor.
yalnız kösem sultanın gençliğini oynayacak kız biraz fazla bana göre. beren saat'e benzerlik ve güzellik açısından 10 basıyor. zaten tahminimce yabancı kendisi. beren geldiğinde o açığı nasıl kapatacaklar merak ettim. ayrıca genç osmanı ve deli ibrahim'i de merak ediyorum. başarılı olursa ekran başından ayrılmam herhalde.
:KK57:

Başladı izleyen yok mu?
Ben izledim,muhteşem yüzyıl kadar sürükleyici olurmu bilmem ama ben beğendim.Acaba oyuncular ve dekor,kıyafet açısından zayıf olurmu diye düşünmüştüm ama gayet başarılı buldum,üstelik bu sefer tüm oyuncular cuk diye oturmuş,hiç kimsenin rolünü yadırgamadım.Mesela muhteşem yüzyılda Kanuni Sultan Süleymanı canlandıran Halit Ergenci ilk gördüğümde o role hiç yakıştıramamıştım.:KK43:

Ekin Koçu daha öncede bir kaç dizide görmüştüm ,her gördüğümde hep tanıdık gelirdi,ayrıca yüz olarakta çok beğenirim,kimmiş neymiş neyin nesiymiş diye araştırdım akraba çıktık ya,demek kan çekiyor :KK70:Sırf Ekin için bile izlenir.

Son düzenleme:
izledim bende müzikler aynı olduğu için gözlerim hep Hürrem i Sülüman ı aradı :KK53:

handan sultan rolünü biraz zayıf buldum , safiye sultan da fazlasıyla soğuk o_O Nebahat çehre çok daha iyiydi :KK51:

genel olarak güzeldi tabi Hoppa

Ben izledim,muhteşem yüzyıl kadar sürükleyici olurmu bilmem ama ben beğendim.Acaba oyuncular ve dekor,kıyafet açısından zayıf olurmu diye düşünmüştüm ama gayet başarılı buldum,üstelik bu sefer tüm oyuncular cuk diye oturmuş,hiç kimsenin rolünü yadırgamadım.Mesela muhteşem yüzyılda Kanuni Sultan Süleymanı canlandıran Halit Ergenci ilk gördüğümde o role hiç yakıştıramamıştım.:KK43:

Ekin Koçu daha öncede bir kaç dizide görmüştüm ,her gördüğümde hep tanıdık gelirdi,ayrıca yüz olarakta çok beğenirim,kimmiş neymiş neyin nesiymiş diye araştırdım akraba çıktık ya,demek kan çekiyor :KK70:Sırf Ekin için bile izlenir.

saray aynı saraydı kıyafetlerde beziyor tuttu bu dizi

bende izliyorum. dizi tutar mı tutmaz mı bilemem ama ben meraktan izliyorum. o şu bu için izliyorum ya da izlemiyorum diyemeyeceğim.
muhteşem yüzyılı ilk sezon yarısına kadar izlemiştim. Hürrem e (Meryem Uzerli'ye değil), gıcık olduğum için, diziyi izlemeyi bırakmıştım. bi de sürekli halvet halvet halvet...
müziklerin aynı olması bence daha iyi olmuş. yabancılık çekmiyoruz:KK70:
dekolteler yine çok fazla.
diziyi muhteşem yüzyıl gibi çok saptırmazlarsa izlerim.
ama beni aldı götürdü sürükleyici diyemem.
kız çok tatlı. bir de tam oyuncu işte dediğimiz kimse göremedm ben

müzikler ve mekan aynı olunca her an bir yerden hürrem çıkacakmış gibi hissettim :KK59:

bir tarih dizisi olarak bakıldığında pek değerlendiremem ama romantik açıdan güzel buldum

ekin koç la genç kösem i de çok yakıştırdım
:KK200:

Şuanki Kösemle Ekin koç çok yakışıyo ama Beren saat gelince neolacak merak ediyorum annesi gibi durur :KK53:

X