Muhteşem Yüzyıl -Kösem Star TV

Valla bnhurremin konuşmasına bayiliyordum. Bu kız konuşunca sanki öküz oturuyo üstüme :KK70:
bilmem bana itici gelmedi kızın konuşması nihayetnde yabancı kız bu kadar oluyordur. ahmet derken ahğğğmett diyor mesela oralar itici haklısın ama hürremde de iticilik yok muydu vardı sülüman, süklüm ağa falan çok çok abartıydı bana göre

Yarinki bolumu heyecanla bekliyorum kizlarr ya bence Anastasianin oyunculugu cok guzel.Beren Saat bence hic guzel olmayacak :KK43:

«Önceki Haber Sonraki Haber»
sasha-perera-k%C3%B6sem-seo_640.jpg

Yorumla
Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Gölge Hatun'u şarkıcı çıktı
Star Tv'nin yeni sezon bombası Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Gölge Hatun'u canlandıran oyuncu hakkındaki geçrek şaşırttı. Peki, Keskin yüz hatları ve esmer teniyle dikkat çeken Muhteşem Yüzyıl Kösem'in Gölge Hatun'u kim?
Son güncelleme: 18 Aralık 2015 14:00

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin başından beri dikkat çeken karakterlerden 'Gölge Hatun'u, canlandıran ismin kimliği ortaya çıktı. Gerek oyuncu kadrosu ve senaryosu gerekse çarpıcı sahneleriyle büyük ses getiren Muhteşem Yüzyıl Kösem'de Anastasia'yı sürekli koruyan, muhafızları yerden yere vuran Gölge Hatun, sosyal medyada sık sık ses getiriyor. Peki, sesini duymadığımız, yüzü yabancı bu karakteri kim canlandırıyor? Keskin yüz hatları ve esmer teniyle dikkat çeken yabancı oyuncu, Londra doğumlu şarkıcı ve söz yazarı Sasha Perera.

1979 doğumlu Sasha Perera'nın Perera'nın Berlinli prodüktörler Robot Koch ve Oren Gerlitz'den oluşan Jahcoozi adından bir grubu var. Muhteşem Yüzyıl Kösem yayınlanana kadar kimsenin tanımadığı oyuncunun 4 albümü bulunuyor.

ben izliyorum sevdim diziyi.ama saçmalık baya var tabi.adamın adını unuttum da handan a aşkını itiraf etmesi komikti.şimdi ölmeyecekler de ne olacak acaba aralarında gizli aşk mı yaşanacak.bence halime sultan çok iyi yapıyor rolünü onu beğeniyorum.hastalığın köseme bulaşmaması da ne alakaydı anlayamadım.babası da geldi mutlaka karşılaşacaklar.ben artık ahmeti bırakamam sen dön mü diyecek babasına.ne kadar aşık olsa da babasından nasıl vaz geçecek.bir de onun da adını unuttum da safiye sultanın kızına uyuz oldum çok itici

ben izliyorum sevdim diziyi.ama saçmalık baya var tabi.adamın adını unuttum da handan a aşkını itiraf etmesi komikti.şimdi ölmeyecekler de ne olacak acaba aralarında gizli aşk mı yaşanacak.bence halime sultan çok iyi yapıyor rolünü onu beğeniyorum.hastalığın köseme bulaşmaması da ne alakaydı anlayamadım.babası da geldi mutlaka karşılaşacaklar.ben artık ahmeti bırakamam sen dön mü diyecek babasına.ne kadar aşık olsa da babasından nasıl vaz geçecek.bir de onun da adını unuttum da safiye sultanın kızına uyuz oldum çok itici
evet canm dediklerine katılıyorum
halime itici ama rolünü iyi yapıyor.
fahriye sultanda itici
çiçek herkese bulaşırken türlü türlü önlemler alınırken anastasia ya bulaşmaması çok masalsı :KK70:
nasia şimdi kesin babasını görür.
gel seni Ahmet le tanıştırayım mı der :KK70:

Yaaa cok itici degil mi agalar deyisi :KK53: :KK53: Ulkede sarisin yesil gozlu mavi gozlu o kadar guzel kiz varken neden Beren Saat hala anlamis degilim :KK51:
banada itici geldi
nasya gitsin diyordunuz beren i sevmeme rağmen alın işte hiç alışamadık
neyse zamanla alışcaz :KK70:

Ya simdi bu beren ne alaka nasil dahil oldu ilk basta bu yabanci kiz girdide simdi niye bu dahil oldu ne alaka ya

En baştan Berenle başlasalardı tamam da diğer kız daha iyiydi daha güzel ve karaktere uygundu bence resmen hayaller-hayatlar oldu :KK70:

Ya simdi bu beren ne alaka nasil dahil oldu ilk basta bu yabanci kiz girdide simdi niye bu dahil oldu ne alaka ya
beren bi başlasın dizi ben 9. bölümde gircem demiş
sonra öne çekilmiş fakat öne çekildiyse de bi 5 yıl geçti deselerdi :KK70:

beren bi başlasın dizi ben 9. bölümde gircem demiş
sonra öne çekilmiş fakat öne çekildiyse de bi 5 yıl geçti deselerdi :KK70:
Vallaha ya asil mantiksizlik orda zaten seneler felan mi gecti ki noldu acaba dedm ama yok zaman asimi da olmams gece anastasia olark yat sabah beren olark kalk olacak is degil yanikine :KK70:

Vallaha ya asil mantiksizlik orda zaten seneler felan mi gecti ki noldu acaba dedm ama yok zaman asimi da olmams gece anastasia olark yat sabah beren olark kalk olacak is degil yanikine :KK70:

aynen geçen bölüm kösesmin babası sarayın önüne geldi bu haft aynı yerde Ahmet Mustafa hala hasta yatıyor bence zaman atlasydı

Neden böyle sacma bsy yapti acaba timur savci muhakkak bir aciklamasi olmali yani

reytingler berbatmış. dizinin kaldırılmaması için hemen beren sokulmuş ama böyle sokulmazki.

X