Muhteşem Yat

çok fazla lüks ben hiç alışkın değilim. ama oılsa hiç hayır demem herhalde....

Deeee Allah'in Amerikasinda,yim Sevgi'cigim .

Bende bi gram selulit neyin yok bikerem ...
Her gun suruyom bi suru krem...
Senle atismayi keseyim artik...
Gidip havuzdaki gulleri derem...

Muhah puhaha..
Hem selulitim yok hemde sairim he he varmi benden alasi ??:))

Deeett kizz:eek:klava: :Roflol:

Kolay gelsin Amerikalarda canum, anam gurbette yasamak ne zor.
Hadi öptüm sair arkadasim, bir gün banada bir beste yaparsin artikin:1yes2:

deniz...tamamen benım huzurumdur...hepsıne sahıp olmak ıstemezdım sukur halımıze ama 1 kac gunluk esımle beraber bır gezıye asla ama asla hayır demezdım arkadaslar

süpperrrrlerrrrrrrrr yaaa.valla ne yalan sölim isterdim bir tanecik....olsa fena mı olur ya.....ayyyy ne güzel gezerdik kocacımla.

tilkiye sormuşlar tavuk severmisin zavallı tilki konuşamamış bile bende aynen tilki misali

iç çektiğimi duyan var mı?kimin bunlar ya insan nasıl böyle şeylere sahip olabiliyor anlamıyorum.

hArika Gerçekten..aHh aHh :KK43:

t$krLer..

çok süperler ama biz bunları rüyamızda bile zor görürüz herhalde yinede saol uçurdun bizi

çok güzeller ya...
ama düşünüyorum da bunlar gibi bi şeye sahip olacak kadar param olsaydı bi o kadar da derdim olurdu,rahat rahat kafa dinleyemez insan bana ödünç versinler bir iki hafta sonra geri alsınlar :KK66:

tabiki hayatın bize sunduğu nimetleri, şükretmiyo değiliz ama kim istemezki böylesine güzel yaşamı. çok güzel emeğine sağlık o teknelerde yaşamak isterdim.

kim buna hayır diyebilirki , aşk tazelemek için harika bir tatil olur.........

ahhh ahhhh şimdi orda tatil yapmak vardııı

aaaaaa demet benim teknemi koymuşsın kıs nerden çaldın teknemin fotoğraflarını sırnaşık şey jeyyar

ya bunlar ne kadar güzel ya..aslında haksızlık dicem ama sani biz allaha ne veriyoruz ki ondan bişeyler isteme hakkımız olsun yani ben kendi adıma konuşuyrum

gerçekten süper di gözlerim bayram etti ellerine sağlık cnm ya :1shok:

gercekten mutesem.bununla tatil yapmak uffffffff super olurdu

X