Erkek İnfertilitesi Muhteşem üçlü ile hamile kaldım. Hem de ikincisi yolda :) darısı başınıza...

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
1 aya kalmadan hamile kaldım demişsiniz ama kullandıklarınızın etki etmesi en az 60 gün sürer.sperm oluşma süresi bu kadar.bence bunların etkisi olmadan hamile kalmışsınız.

ferdilara lütfen sende bizi merakta bırakma herhangi bir gelişmede bildirmeni dört gözle bekliyorum

anneruhu gelişmeleri mutlaka bildiririm inş. bi gelişme olur :) bugün yarın hastalanmam lazım karnımda ağrıyo ama hala olamadım günüm geçmedi ama bekliyorum bakalım inş. adet olmam. :)

Selam arkadaşlar ben de 1 ay önce bu sayfayı okuyarak başlamıştım eşime takviye ilaç kullandırmaya.Ama biz Argenine kullanıyoruz.Aralık 20 de kullanmaya başladık.Yani daha 1 ay olmadı.Acaba yanında multivitamin falan da alsak mı diye düşünüyorum. 3 ay geçmeden test yaptırmam diyo eşim.İnşallah faydasını görücez ben çok inanıyorum.

Hayirli olsun evladiniz konu sahibi arkadasim..

Ben.inaniyorum ki etki etmistir.. 60 gun doksan gun tipdaki isimleri.. Herseyden once tabikide nasipmis ki.olmus.. Allah ol demiski olmus.. Ama etkiside olmustur.. Bizde varikosel ameliyati oldu esim yeni.. Dikislrri falan alindiktan sonra kullanmagi dusunuypruz.. Kullanip da vat bekleyen teste gidecek arkadaslar yazin sonuclarinizi insAllah.. Bekliyoruz..

Merhaba kızlar hormon testi yaptırdım bu ay adetimin 21.günü progestrn 11,7 çıktı doktora henuz gostermedım ...pazar gunu adet olmam gerekiyor yumurtlama gunume 10 gun kala bu vitamınlere baslamıstık umarım işe yaramıstır ...ama benım içimdeki his yine olmadı diyor cünkü ben migren hastasıyım ne zaman basım adete yakın ağrısa adet olurum dunde feci şekilde ağrıdı neyse hakkımızda hayırlısı umarım herşey güzel olur.

anneruhu gelişmeleri mutlaka bildiririm inş. bi gelişme olur :) bugün yarın hastalanmam lazım karnımda ağrıyo ama hala olamadım günüm geçmedi ama bekliyorum bakalım inş. adet olmam. :)

HAstalanmamış üstüne bir de hamile kalmışsınız. Çok tebrik ederim. Allah sona kadar sağlıkla getiri inşallah. Ben de burayı takip ediyorum almayı düşünüyorum ama farklı şeyler kullandığımzdan henüz başlayamadık.

Bu üçlüye başladıktan ne kadar zaman sonra hamile kaldın birde eşininiz değerleri ne kadardı? Tekrar tebrikler Allah olmayan herkese nasip etsin bana hepimize şnşallah

Merhaba canım evet çok şükür kaldım canım Rabbim ol dedi ve oldu 2 yıldır istememize rağmen olmuyordu eşim ilaçları 1 1,5 ay kadar kullandı ama hani öle aşırı düzenli değil düzenli kıllandığı en fazla 15 20 gün belki kullanmıştır onun haricinde çok düzenli içmedi ama rabbim ol demiş bir kere gerisi boş... Eşimin değerlerinde sayı ve hız iyiydi ama morfoloji düşüktü ben bir kez aşılamada yaptım tutmadı bu ay tam olarak yumurtladığım günü kesin olarak biliyordum onun haricinde yumurtladığım gece 2 3 kere birliktelik oldu ertesi günde aynı ve hiç kalkmadım sabaha kadar belimin altında yastık yattım. canım onun haricin de bol dua canım... aslında bunlarda önemli tıbbı kullanmak lazım ama Rabbim ol desin yeter ki ben hep tedavisiz olmaz heralde derdim ümidimi yitirmedim ama hiç de umutlanmazdım ama oldu işte. inşallah rabbim kucağıma almayı da nasip eder inş Rabbim bütün isteyenlere hayırlısı ile tez zamanda nasip etsin inş. kimsenin kucağı boş kalmasın bu süreç de de rabbim bol sabır ve iman gücü versin inş.

allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin öncelikle darısı benim ve isteyen herkesin başına, ben sizden bişey sormak istiyorum. bende bu vitaminleri aldım. Eşim kullanmaya başlayalı 1 hafta oldu.Benim sorum bende test aldım yumurtlama takibi için ancak tam emin olamıyorum çift çizgiyi gördüğün günmü yumurtlama olduğunu söyledi doktor yada çizgiden kaç saat sonra ilişkiye girdin yazarsan bende emin olurum. Benim adet döngüm31 günde ben 16.gün çift çizgiyi gördüm. şimdiden teşekkürler

1 aydır kullanıyoruz sayı 6 milyondan 10 milyona cıktı motilite yüzde 30 dan 40 a cıktı ileri hızlı hala 0 morfoloji atnı % 20 hayırlısı bekliyoruz hala hamile değilim

1 aydır kullanıyoruz sayı 6 milyondan 10 milyona cıktı motilite yüzde 30 dan 40 a cıktı ileri hızlı hala 0 morfoloji atnı % 20 hayırlısı bekliyoruz hala hamile değilim

testi ne zaman oldu ayşem eşin, sonuçlar çok iyi gözün aydın inşallah hamılede kalacaksınnn....bizde 22 sinde vereceğiz test.. seninle bat tarihlerimiz uyuşuyordu bekliyrum bugun adetimi eli kulağındadır:)sen ne durumdasın

hımm ileri hızlıoyı gormemısım oda duzelır umarım devam edın

testi yaptıralı 1 saat oldu doktor proxeed plus onerdi 3 ay kullanın 3 ay boyunca gelmeyin dedi

ben galiba hamile değilim 10 gündür ufak ufak kanamalar var randevu aldım yarın doktora gidiyorum

çok teşekkür edrim canım benim . tüm isteyenlere de tez zamanda hayırlısıyla nasip etsin inş. Amiiiinnnnn....

Canım ben ovulasyon testimi yaparken 11. gün yapmaya başlamıştım 15. gün 2 çizgi gördüm o gün ilişki oldu 16. gün dr gittim yumurtam için 21 mm olmuş demişti dr. eve geldim test yaptım yine 2 çizgi çıktı o gün ilişki olmadı zaten çatlamamış dedim spermin kalitesi için bekledik. ertesi gün 17. günümde dr gittim yumurtan çatlamış dedi o gün eve geldim test yaptım ve 2. çizgi biraz silinmişti sonra netten araştırdım ki yumurta çatlamak üzereyken iki çizgi olurmuş ama çatladığı gün çizgi biraz silinirmiş. doktor o gün ve ertesi gün ilişki önerdi. artık yumurta çatlamış ve ne kadar çok ilişki olursa o kadar iyi olur diye düşündüm. artık spermin kalitesi önemli değil 24 saat vaktimiz var o gece 2 3 defa birliktelik oldu ertesi gün sabah saat 9 gibi bir daha oldu o gece de ilişki oldu toplam iki gün çalıştık anlayacağın :) yalnız hiç kalkmadım yerimden önce ayaklarımı kaldırdım sonra kalçamın altına yastık koydum ve sabaha kadar öyle uyumuşum hiç bir belirtimde olmadı. Esas önemli olan bol dua CANIM inş. hayırlısı ile bebğin sana gelir. herşeyden önemlisi dua canım bol bol dua et​

Bir cirpida okudum cnm ne mutlu ne guzell,ayni ay deneyp gebr kalman bizim de proxeed plusd ile 3.ayimizda cok sukur sayi 1,6milyondan 28milyona,ml de 0,8 den 6,5 e yukseldi..portakal suyuna 2şase , her aksam nar,muz,coban cokelten,bol yesil salata turp ve havuçlu..
Bu ay 2cizgi 11.gun cikti,10 ve 11.gunleri olumlu gecirdik sonra grip oldum 5gun sonra test yaptim negatifti artik..bir daha da gerek kalmadi,yani topu topu 2guncuk denemem var ama ben de pek cabuk kalkmadim..
Henuz regl olmadm,siskinlik hat safhada ama karnimda batmalar cokk oldu beraberlik sonrasi 1hfta,suan yok bir agri..ahh keske bir mucize olsa...hastalanmasammm
Seni de cokkk tebrik ederim cnm benim..

Son düzenleme:

canım çok teşekkür ederim rabbim tüm istyenlere tez zamanda bu mutlulugu yasatsin AMİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNN.......

hayirli olsunn.. cok sevindim.. darosi tum isteyen bekleyenlerin basina.. amin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…