Muhammet erenime hadi anneler

_AgLaTaN KaFe_

ONLAR İÇİN ALLAHTAN SADECE SAĞLIK İSTİYORUM
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
5.237
3.956
Bilenler bilir muhammet ereni....bilmeyenler için anlatayım.....daha sadece 17 aylık doğduğundan beri hastanede... Kalp kası bozukluğu var...aslında herkes facebooktan destekliyor...benim hesabım yok o nedenle buradan birşeyler yapmak istiyorum.... Onun için herkes içinden gelen duayı veya istenilen kadar ya şafi okuyup onun adı ile bağışlarsa sevinirim....şuan çok zor durumda dr lar ailesinden tedaviyi durdurma izni istiyor...çok üzgünüm..

Bakmak isteyenler için muhammet eren için elele

..........................................

Allah ailesine sabir, bebege de sifa versin tez vakit zor bi durum.

allah ailesine sabir, bebege de sifa versin tez vakit zor bi durum.

canm mrb bugün sitede paylaşmışlar elimden birşey gelmiyo üzülmek ve dua etmekten başka.. Bu aklıma geldi kimin duasının kabul olacağı belli olmaz...onun için buradada paylaşmak istedim.....allahım mucizesini onun üzerinde gösterir inşallah.....

bende okuyorum muhammet eren için. ALLAH cc kabul etsin ve ya şafi adıyla tez zamanda şifa versin inş.

arkadaşlar bugün şerife hangimizin duası kabul olur bilinmez....erenin bol duaya ihtiyacı var....şididen allah razı olsun

Dua zinciri oluşturulursa daha iyi olur.. Tefriciye olabilir.. Ya latif tesbihi olabilir.. Konu sahibi, sen bir dua başlat, okuyan sayısını yazsın.. Diğer topiklerede yazıp yardım isteyebilirsin.. Rabbim şifasını versin o minicik yavrunun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…