Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
merhaba,
katina, kahve bakıyorum.
yeni katılmışsınız sanırım. kusura bakmayın ama sormak istiyorum; iki üç cümle yazıp geçmesiniz değil mi :)
Yok ne görürsem yazarım. enerjimiz tutarsa daha da iyi bakarım.
Ben kahve içmedim daha doğrusu evde kahve bitmiş içemedim. Katina bakar musunuz bana.

Yok ne görürsem yazarım. enerjimiz tutarsa daha da iyi bakarım.
Ben kahve içmedim daha doğrusu evde kahve bitmiş içemedim. Katina bakar musunuz bana.

sorunuz varsa sorunuzu alayım. sorunuz bir ilişki üzerineyse sizin ve sevgilinizin tenlerini belirtirseniz sevinirim.
ben de yükledim falımı;

Eklentiler

• 20170420_213005.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 16
  • 20170420_213012.jpg
    60 KB · Görüntüleme: 33
  • 20170420_213017.jpg
    54,5 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170420_213022.jpg
    51,9 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170420_213033.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170420_213126.jpg
    62,5 KB · Görüntüleme: 18
sorunuz varsa sorunuzu alayım. sorunuz bir ilişki üzerineyse sizin ve sevgilinizin tenlerini belirtirseniz sevinirim.
ben de yükledim falımı;
Erkek arkadaşım beyaz tenli kumral saçlı, bende beyaz tenliyim daha açık kumralim.
Su an ayrıldık. Barışma olacak mi? Beni seviyor mu? Kalbinde Aklında başka biri var mi? Merak ettiklerim bunlar.

Zannediyorum siz kumral açık tenli birisiniz size temiz bir kapı açılmış kısa bir vadesi var sanirim işle ilgili bir durumunuz var. Önü ferah görünüyor bu işiniz gerçekleştikten sonra şanslı bir döneme gireceksiniz. Yine bu dönemsel sizin gibi açık tenli bir erkekden de bir göz aydınlığın iz olacak uzun ince yapılı bir erkek bu kiside. Avcunun içind e size bir seybuzatiyor ve 3 rakamı çıkmış yanında. 3 vade ya da 3 lü bir zamanda bu kişiden yana yüzünüz gülecek. Ayrıca hani dedim ya onu açık bir işiniz var diye orada evlimisiniz bekarmisiniz bilmiyor ama hamile gibi çıkmışsınız. Evli iseniz bebek anız evliliğe işaret olabilir.
Sizin bu erkek her kimse aslin da iletisiminiz çok iyi mutlu görünüyorsunuz sizin fakat arkanız da ağız ağıza vermiş 2 kadın çıkmış iri-yarı bu kadınlar pek bi karanlık görünüyorlar. Fakat siz korucu kis i rolünü üstlenmişsiniz gibi görünüyor.
Buradaki erkeğin kapısını karıştırmaya çalışıyor da olabilirler fakat erkek onlara sırtını dönmüş. Hatta siz e sarılmış gibi çıkmış.
Temiz 2 kagidiniz var. Kagidinizin birinizbuzerinde çok balığı çıkmış. Bu kağıt parayla ilgili olabilir.
Küçük küçük balıklarıniz var. Aydınlık işleriniz var tüm kapılarınız açılmış az bir zamani kalmış dileklerinizin. su kadınlar dışında olumsuz birsey görmedim.
Bu dalda cikançıkan uzun boylu erkek at şeklinde çıkmış bir yerde bu kişinin de olmasını istediği bir şeyi varsa olacak gibi görünüyor.
Haneye 3 vakte kadar 3lu bir zamanda bayraklı bir yerden sevinçli bir haber gelecek. Ay vebyildiz haneye oturmuş.
Kılıç balığı çıkmış sanirim.biraz tartışmalı bir döneminiz olabilir.
Bayrak ve bebek gördüm yine ve bu iki olaya çok sevineceksiniz bunlar her ne bilem en ama sevinçli günlerin habercisi.
Genel olarak hanenizde aydınlık çıkmış sadece bir tartışmanız olabilir dikkat edesiniz. Bu kadar görebildim canım.

Erkek arkadaşım beyaz tenli kumral saçlı, bende beyaz tenliyim daha açık kumralim.
Su an ayrıldık. Barışma olacak mi? Beni seviyor mu? Kalbinde Aklında başka biri var mi? Merak ettiklerim bunlar.

karşı tarafla ilgili pek fazla kart çıkmadı açılımda genelde senin duygularını yansıttı. bunları yorumlayınca erkek arkadaşınla ilgili tekrar kart çekerim.
senin kalbinde hala büyük bir aşk var ona karşı. ilk kartın aşk kartı çıktı. ancak kapıları kapatmışsınız birbirinize karşı.
senden yana duyulan bir öfke görünüyor burada. yaşanan son şeylerden ötürü öfkelenmişsin karşı tarafa. ve sorunda da belirttiğin gibi içini kemiren tek bir soru var; başkası mı var? başkası görünmedi kartlarda. bu sadece senin içini kemiren soru olarak çıktı.
istediğin şeyi genel olarak başarıyorsun. erkek arkadaşınla tekrar bir araya gelmek istersen bunu da başarırsın ancak ilerleyen dönemlerde onu istemeyeceğini görüyorum. onun sana karşı tavırlarını düşünüp hepsini bir bir gözden geçirip aslında o şekilde bir hayat istemediğine karar vereceksin.
mezar kartı çıktı. bu sayfayı tamamen kapatıp önüne bakacaksın diye yorumluyorum bu kartı da.
işler senin için bir süre ters gidebilir. ancak zamanla her şeyin yoluna grdiğini göreceksin.
hani derler ya rüzgar senden yana esecek, aynen o şekilde rüzgar sendne yana esecek. şansın her konuda dönecek. büyük bir aşk kapını çalacak. esmer bir adam görünüyor geleceğinde.

erkek için ayrıca kart çektim. şu an o da üzülüyor olanlar için. yalnız sana karşı bir güvensizlik oluşmuş onda. bu yüzden uzak duruyor ve uzak durmayı düşünüyor diye düşünüyorum. ilerisi için mutluluk gözüküyor onun açısından da ama seninle mi sensiz mi bilemedim.
yukarda da söylediğim gibi benim genel hissim barışsanız bile yollarınız tekrar ayrılır ve senin hayatına başka biri girer yönünde. hakkınızda hayırlısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…