Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

teşekkür ederim, inşallah şu haber bir an önce gelir :)

Çok teşekkürler tatlım.: )

teşekkür ederim, inşallah şu haber bir an önce gelir :)
Inşallah canım hatırla gelsin.:)
Bu arada söylemeden edemeyeceğim aslin da ben ona güvenmiyorum çok çelişkili bir insan bir dediği bir dediğini tutmuyor. Onun dışında falınız muhteşem gerçi o da bana güvenmiyor olabilir çok sirtimi dönup gitmişliğim var :) Aynen dediginiz gibi istersen çok rahat barışırım ama tekrar sarpa sarıyı işler değişmiyor.
Bana karşı sevgisi var mi peki bor se ciktimi onunla ilgili o bile şüpheli :)

Müsaitseniz sizinle fallaşalım?

Zamaninda sevmis ve bu yuzden su an aci cekiyor. Aslinda aci çekiyor olmasi hala icinde bir seyler oldugunu gosterir ama kadınlar kadar uzun surmuyor onlarin uzuntusu. Kisisel fikrim bu :)
İste o bir dedigini digerinin tutmadigini fark etmektir belki seni doğru karara goturen. Seni iten bir düşünce var zaten durup dururken uzaklasma degil aranızdaki.

Kızlar fala tam gaz devam mı:))) Jewels_ senin son durum ne oldu, en son falda kel birini görmüştüm ben, sesi çıkmadı mı onun?

Evet canım çok dogru tekrar çok Teşekkür ederim. Ağzına sağlık.

Merhaba, forumda yeniyim benim falıma da bakabilecek biri var mı? Bir kaç yıldır tüm işlerim ters gidiyor sıkıntılı bir dönem geçiriyorum. Bakabilecek biri varsa şimdiden teşekkürler:)

Eklentiler

• IMG_6166.JPG
    59,3 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_6167.JPG
    68,4 KB · Görüntüleme: 26
Kahve falıma bakanın akşama kadar /arkadaşıma/ tarot falına baktırırım ( tarot bana iyi gelmiyor, o yüzden pek baktırmıyorum)

Kızlar acil fallaşmak isteyen varsa yazsın net soru ustune melek destesi aciyorum askla ilgili soru varsa ask kartlariyla destekliyorum
Benim de aklımdan sen geçiyordun, yarın akşam fallaşalım mi kuzum? Su an pek musait değildim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…