Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Balim cok tesekkurler :)

Canim cok tesekkurler :)).

Tamam kuzumm aciyorum fincani da asagi atiyorumm

Kuzum 1-50 arasi 10 sayi soyle bir de sorunu sor fincani asagi atiyorum simdi

Tamam kuzum sen de sorunu sor 1-50 arasi 10 sayi soyle

Oo kuzum falin cok olayli duyan gelmiss:)))).Inanilmaz aktif bir doneme gireceksin.Bir erkekle bir konusman olacak ama sen boyle magrur cikmissin birseyleri agirdan alir gibi temkinlisin ama karsi taraf daha baskin ve istekli cikmia ama ikinizinde duygusu var guzel cikmis.Bu arada bedeni at seklinde olan bir kadin cikmis parasal veya duygusal bir kisnet var ve cok guzel olucak.V harfli birini gordum boyle birinden bir haber veya teklif alabilirsin yakin zamanda.

Devekusu var yine o da kismettir ben birde boyle dalli budakli bir gul gordum bir dilegin ya da cok istedigin birsey olacak.Hane disundan iki kisi ziyaretinize gelecek canim ama hayirli gordum.

Kızlar çok önemli bir karar aşamasındayım yani hayat memat meselesi. Bakan olursa falıma çok sevinirim.

Kuzum bu kadar kisa bakmana uzuldum ama yine de sagol :)

Kahve falıma bakana kahve veya tarot bakabilirim.

Eklentiler

• 20170503_112721.jpg
    55,6 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170503_112729.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170503_112831.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 22
Kızlar çok önemli bir karar aşamasındayım yani hayat memat meselesi. Bakan olursa falıma çok sevinirim.

Falında inanılmaz bir baskı gördüm. 4 bir yandan sıkıştırılmışsın. Nasip kapıların hep kapanmış şimdiye kadar ama daha fazla kapının önünde duramayacaklar. Nasibin patlayacak resmen yakın zamanda. Senin hep üstüne basıp insanlar istediklerine ulaşmış. Artık sıra sende. Boyun eğiyor gibi gözüküyorsun itaat ediyor gibi fakat özgürlüğün ferahın yakın. Ummadığın bir yoldan rahata kavuşuyorsun içinde bulunduğun baskılı durumdan çıkıyprsun. Zamanın çok az kalmış.

Buhün biraz yoğunum ama yrn akşam uygun tabiki
Canım fincan fotolarını yükle istersen.
Soruların içinde kart açacağım.
Isim, yaş, burç ve net şekilde sorularını yazman gerek. Soru biriyle ilgili ise onun da aynı bilgileri gerekli :)

Canım fincan fotolarını yükle istersen.
Soruların içinde kart açacağım.
Isim, yaş, burç ve net şekilde sorularını yazman gerek. Soru biriyle ilgili ise onun da aynı bilgileri gerekli :)
banım sana özel mesaj atma hakkım yok mu sorularımı özelden yazmayı tecih edrdim o yüzden sordum bu arada senin falını da bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…