Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Sen ona bakarken ben de sana bakayım canım :) bunlara mi bakayım, başka fincana mı? Bi de sorularını da yazarsan kart çekerim.

Sen ona bakarken ben de sana bakayım canım :) bunlara mi bakayım, başka fincana mı? Bi de sorularını da yazarsan kart çekerim.
Ay kuzumm bunlara bakarsan mutlu olurum, sorum ise suan konustugum cocukla iliskim olcak mi mutlu olacak miyim bi de uzun sure karsiliksiz birini sevdim bu insan pisman olup bana geri adim atacak mi
Sen de sorunu sorup 1-50 arasi 10 sayi yaz kartlari acayim bitanem

Özelden isim ve burçları yazsana kuzum :)
Benim sorumda benimki bence benim işimle ilgili bir meseleyi bekliyor, ondan sonra bana gelecek. Bundan emin olmak için kart açtırmak istiyorum, tahminlerim doğru mu? Isle ilgili meselemden sonra gelip, bana bir adım atacak mı? Bunear tahminimce yaza denk gelecek yani, yazın aramızda neler olacak kısaca.
47-43-27-13-21-33-17-8-29-38

Ayyy ne güzel kartlar geldi yaa :))
Kuzum simdi bak bu adam sana ilgisini gostermeyi birakmis bi kendini geri cekmis ama bunu icten gelerek yapmamis sana gostermese de icinde yaşıyor, yani verdigi deger kesinlikle ortada
Bak sıkıntınin ardindan gelen gunesli guzel gunler geldi bu adamdan gelecek guzel bir haber sonunda aydinliga cikiyorsun zaman karti da gelmis bunun icin zaman oldugunu soyluyor
Kalabalik bir ortam cikti ben bunu işinle alakali mesele olarak değerlendirip diger kartlarla birlestirdigimde senin dedigin gibi bir durum soz konusu olabilir cunku bu kalabalik ortamla gunesli gunlerin tam ortasinda zaman karti.
Yani ben sunu soyle sordum bu isinle alakali donemden sonra gelecek bir haber sonrasinda aydinliga cikacaksin bu da senin kastettigin gibi bir sonucu veriyor bana
Ölüm karti ters geldi bu adam seni icinde bitirememis dedigim gibi yani seni dusunmedigini kimse iddaa edemez bu adamda yer etmissin
Yine bir zaman sureci ardindan şahlanan bir at ya kuzum bak cidden eger beklersen bu adamla ben cok olumlu seyler goruyorum yine bir muddeg sonra bu insan sana kismetiyle gelecek muradiyla gelecek yani
Ve sana cok deger verdigi cikiyor hep boyle seni melek gibi görüyor onun icin gönderilmiş bir melek gibisin
Şuan yalniz kalmak istiyor bir seyler dusunuyor bu adam kafasi bi seyle mesgul ve sana gelmeyi bekliyor aslinda senin onu bekleyip beklemeyeceginden şüphesi var ya beklemezse diye korkuyor ama iç sesi de senin bekleyeceğini soyluyor
Bu adamdan isitcegin bir kac olumsuz soz cikmis yakin zamanda belki bu biraz canini sikcak ya da asilsiz haber duyabilirsin onunla ilgili buna hic aldiris etme sinirle soylencek bir soz gibi daha cok canini hic sikmasin
Bir de ask kartlarina bir kac soru soralim bakalim
Kuzum aranizda buyuk bir cekim oldugunu kartlar soyluyor, seni dusunuyor fakat seninle ilgili dusunceleri var bunlari asmasi gerekiyor senin dusuncelerine baktigimsa evlilik karti geldi gercekten olsun istiyorsun bu insan hayatinda senin bagliligin cikti
Bu iliskinin gelecegini sorduğumda ilk acilan kartın onu bekle gelmesi? :))
Ve devaminda kimseyi dinleme ic sesini dinle diyor kartlar en son da genel bir kart seçtim gercek sevgi karti geldi yahu ne guzel enerji aldim :))

Canım sen sanki bu aşk konularında hep kırılacak, üzülecekmişsin gibi düşünüyorsun. Bazı yerlerde çiçekler açmış gibi, her şeye rağmen hala iyimserlik ve umut var içinde bir yerde. Hep kendini tartıyorsun şöyle mi yapsam yoksa böyle mi yapsam diye, korkma, içinden geldiği gibi yaşa. Çok zorluklar çekmişsin bir dönem; ama o dönemin sonu gelmiş, geçmiş günlerdeki tüm kötülükleri geride bırakmışsın, aydınlığa çıkma vaktin gelmiş ki kabuğunu kıracaksın sen, bu kabuğunu kıramana neden olacak kişi çok zeki bir insan ve tecrübeli, sen bu kişinin zekasına hayran olacaksın, bu kişi hayatta senin daha sağlam adımlar atmanı da sağlayacak. Temeli sağlam ve uzun ömürlü bir birlikteliğin olacak bu kişiyle. Bence evleneceğin kişinin senin hayatına girmesine çok az kalmış. Bu döneme girdiğinde etrafında kıskançlık edecek kişiler çıkmış; ama bu kişiler pek etki edemeyecek. Çünkü sen çok temkinli ve detayları gözden kaçırmayan bir yapıdasın, bazı şeyleri önceden anlayıp, tedbir alacaksın.
M harfli bir erkek çıkmış, bu kişinin de sana karşı duyguları; ama sana pek bir sey dememiş. Sanki bir şeyler olsa sen üzülecekmişsin gibi düşünüyor, o yüzden uzak durmayı tercih ediyor. Aslında yapısı biraz da çekingen, duygularını açmakta başarısız biri normalde de.
Bir erkekten kalple ilgili güzel şeyler işeteceğin de çıkmış başka bir yerde, bu ilk gördüğüm kişiden farklı da olabilir aynı da olabilir; ama bu sıralar bir bağ oluşacak bu lafları diyenle de.
Etrafında sana hayranlık duyan birileri çıkmış; ama öyle kötü gözle bakmıyorlar, kıskançlıkla falan değil yani, zararı dokunacak tipler değil.
Bir konu çıkmış çok canını sıkan, sen bu sorunu ailen yardımı ile çözeceksin, belki direkt el atmayacaklar, manevi bile olabilir bu bir şekilde destekleri olacak ve sen güçlü hissedip halledeceksin.
Bir haber gelecek sana, sonra bir sürü kafadan bir sürü ses çıkmış, dana akıl vermeye çalışıyorlar sanırım, kimseyi dinleme bence, kendin en doğru olanı bulacaksın gibi hissediyorum.
Çok fazla hayalin çıkmış; ama sen bir türlü elime fırsat geçmiyor ki gerçekleştireyim diye düşünüyorsun. Aslında önüne bir kaç fırsat gelmiş; ama sen o kadar çok bir şeye yoğunlaşmışsın ki fırsatları görememişsin bile.

Canım o uzun süreli dediğin kişiyi geçmişte veriyor. Senin şu an konustuğun kişi için de senin korkularını veriyor, seni kandıracağını, tartışacağınızı düşünüyorsun. Sizin bazı fikir ayrılıklarınız olacak; ama bunlar maddiyat yüzünden olacak. Bu kişi para konusunda destek giren bir kişi aslında meselenin temeli de bu. Yakın gelecek için hayatınızda her şeyin netleşeceği çıktı. Sonrasında hava grubu bir erkek sayesinde kariyere bir yükseliş ve maddi rahatlığa kavuşacağınız dönem var. Sonuç kartin da bir zafer kartı, bence bu çocukla her şey güzel ilerleyecek. Çok yeni bir ilişki olarak, duyguları olgunlaşma evresinde onun.
Uzun ilişki dediğin adam için çektim de o şu anda başka bir kadına yönelmiş durumda çıktı, döneceğine dair bir kart gelmedi kuzum.

Evet ya geri çekti kendini iyice. son zamanlarda bazı şeylerden ve hislerimden dolayi onun bir şeyi beklediğini anladım, benim iş meselesine yordum. Hatta acaba korkmaz mı beklememeden diye düşünüyordum, onu da cevaplamışsın. ya aslında konuşmayı tamamen kestiği, silip attığı kişiyi her yerden siliyor, ben de bekliyorum silsin diye de silmiyor. Gelirse benimdir, gelmezse hiç benim olmamıştır.

Kuzumm harikasin yaa agzim acik okudum cidden harik nokta atışları!
Dedigin gibi her sey bir netleşse oyle bir rahatliycam ki
ask konusunda da dedigin gibi olur insallah bitanem ya
Agzina saglik cok begendim yine cok tesekkur ederim

Kuzumm harikasin yaa agzim acik okudum cidden harik nokta atışları!
Dedigin gibi her sey bir netleşse oyle bir rahatliycam ki
ask konusunda da dedigin gibi olur insallah bitanem ya
Agzina saglik cok begendim yine cok tesekkur ederim
Ben de senin falına bayılıyorum canım, senin de ağzına sağlık.

Tabii canim adin dogum tarihin lazim bir de net bir soru sorup 1-50 arasinda 10 sayi soyle :))
Fincani tekrar atiyorum

Bir aşk var falın, bir erkek alnında öpüyor seni. Hayatında su an değil ama hayatına girecek biri gibi. Alından öpmek içten sevgi ve güven demek benım ıcın. Sanki seni çok sevecek biri çıkacak karşına eğer hayatında su an bırı yoksa.
Bunu vakti var ama 6 gibi bır zaman ıcınde olacak.yani tam böyle çift olduğunuz anın olduğu zaman.
Bu adamın arkasında başörtülü bir genç kadın gördüm ama, ona doğru yüzünü dönmüş, adamın arkasında kalmış gibi.
Hayvanları seviyor Muş'un bilmiyorum ama sanki sen suslenmeyı sevıyorsun ve sen makyaj yaparken tepende dolanan bir kedi var:)
Hayatın dzüene gırdıgı bır döneme göreceksin bu aşktan sonra, bu arada o aşk kocaman bır kalple geliyor, fıncanında kocaman bır kalp var.
Çevrende ufak çocuk var mı bilmiyorum ama sanki sünnetlik bır çocuk var ve sizi bir sğnnet dugunu bekliyor gıbı.
Kendini sıkışmış gıbı hıseedıyorsun bazen, buna da bır erkegın sebep olduğu gözükme. Ama yükünü toplamış gıdıyor bu kişi. Sırtı dolu dolu ama.
Hayatında tamir etmen gereken bir şeyler var, duygusal yaşamında olabılır maddıyat olabılır ama üstüne düşünmen gereken bır şey var, falın diyor ki, güç sende ve sende sorunlarının ustesınde gelebilecek kapasite var.

Haneniz kalabalık çıkmış, şişman bir kadın gür saçlı biri bar, karşısında bır erkek ama kadınlar erkeğin arasına başka bur erkek girmiş. Bu araya giren erkek uzun ve önce bırı.

Bir erkek ve ardından bır kadın gelmiyor aılenıze, erkek vurdumduymaz kadın ıse evhamlı. Ve sızın aılenızı toplayan üçüncü bır var gıbı; Şanlı böyle kanatlarını üzerinizde açmış koruyan.
Kendı bırıncı derece yakınız değil ama teyzenı galanız ve ya yengenız gıbı olabılcek bır kadın hasta yatıyor çıkmış falınızda. Küçük bır çocuğu var kadının.
Bu arada senin çocuksu bır yanın var, bazen aılene uzaktan söyle bır bakıyorsun, olayların hem içinde hem de dışındasın.

İlginç bir fal senınkısı ama belkı de ben ya kıs yorumladım :)

Canimm cok tesekkur ederim agzina saglik hayirlisi olsun :))

Kuzum egitim hayatinda suan genis kapsamli açık ve verimli bir donemde olduğunu verdi kartlar
Maddi veya manevi acidan destek aldigin biri var mi bilmiyorum ama bir yardim eli cikmis birinden bir destek gorebilirsin

Baktığımda kalabalik bir ortam var bunu niyetin okul olduğu icin okula yoruyorum bu kalabalik yerde istedigin seye ulasmanin mutlulugunu yasacaksin

Kafandaki iş için ise kartlar diyor ki senin istediğin türden bir is olmayacak, hic ummadigin gibi sekillenecek daha kismetli daha farkli bir iş olacak ama bu işin nasil olcagi sekillenmemis
Bir umutsuzlugun bir soru isaretin var kafanda bu konu seni cok bunaltacak daha cok kafa yorarsan, akisina birakman lazim bu kadar kendini sıkma eger akisina birakirsan her seyin kendi kendine cozulup yoluna girecegini goreceksin
Ben daha cok uluslararasi bir iş bir okul gibi hissettim sanki bu yönde kendini daha cok gelistirmen daha cok calisman lazim gibi

Ilerde caliscagin is yeri de biraz sıkıntılı cikmis, bir kac is değişikliği gordum ben yani hemen ilk calisacagin iste devamli olarak kalmayacaksin cunku sana uymayan seyler olacak kafana yatmayacak seyler

Bi kac is değişikliği sonunda girecegin iş için ise ilerisinde terfi gosteriyor
Egitim hayatina kendini daha fazla vermelisin dedigim gibi verimli donemdesin bunu en iyi sekilde degerlendirmen senin hayrina olacak

Bunun disinda baska bir sonuc vermedi kartlar kuzum aklina takilan bi sey varsa sorabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…