Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Canım fincan fotolarını yükle istersen.
Soruların içinde kart açacağım.
Isim, yaş, burç ve net şekilde sorularını yazman gerek. Soru biriyle ilgili ise onun da aynı bilgileri gerekli :)
DSC_0790.JPG
DSC_0791.JPG
DSC_0793.JPG
DSC_0794.JPG
DSC_0796.JPG
DSC_0797.JPG

Iyi aksamlar kizlar,

Kahve falima bakanin, tarotuna bakacagim.

Ozelden yazan olursa, günler sonra, ben hatirlattigimda geri dönus yapip yorum yazazak birisini tercih etmiyorum.

Ben bu aksam 15 dakika sonra musaitim, saat 21:30'a kadar da cevrimici olacagim.

Bana isminiz, burcunuz, iliski durumunuz ve net sorunuzu iletmeniz yeterli.

Eklentiler

• IMG_2171.JPG
    IMG_2171.JPG
    59,5 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_2172.JPG
    IMG_2172.JPG
    69,5 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_2174.JPG
    IMG_2174.JPG
    67,3 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_2177.JPG
    IMG_2177.JPG
    65,6 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_2179.JPG
    IMG_2179.JPG
    72,3 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_2182.JPG
    IMG_2182.JPG
    45,1 KB · Görüntüleme: 27
tamm cnm bekliyorum:)
Canım çok yakın bir zaman içinde (bu hafta ya da gelecek hafta olabilir) çok uzun süredir iletişim kurmadığın bir erkekle iletişimin çıkmış, biraz flörtez bir konuşma geçecek bu adamla aranızda. Sanki daha önce bu kadar yakınlaşamadan iletişiminiz kopmuş ya da şöyle diyim normal konuşmalarınızın bir tık üstü bir samimiyet olacak; çünkü sanki senin bu kişiyle daha önce duygusal bir birlikteliğin olmuş. Sana neden dönüş yaptığına dair bir şey göremedim; ama sen bu adamla koptuktan sonra çok sık aklına gelmişsin, devam etsek nasıl olurdu gibi düşünceleri var, güzel anılar gelmiş hep aklına, sanırım biraz pişman ve bence yeniden denemek için dönüyor sana. Ilk başta seninle dolaylı şekilde iletişime geçecek gibi duruyor bu adam, sonra doğrudan atacağı bir adım çıkmış. Bu adamla aradaki durum 1-2 ay kadar kısa bir sürede netleşecek bence; çünkü fincanın orta kısımlarında çıkmış bunlar hep.
Uzak yoldan gelecek bir kısmetin çıkmış, ben bu kısmeti senin açından iyi gördüm. Bu kısmet sonrası bir telefon görüşmen de çıkmış. Beklediğin birinden gelecek bu telefon.
Dertlerin sanki bir şelale olmuş da akıyor sen de onu kenarından seyrediyorsun, eski dostlarından birinden sana haber gelecek, sanki bu haberle seni bu şelalenin kenarından alacak gibi, bir rahatlaman olmuş haberle.
Işlerinle ilgili olumlu bir gelişme olacak, sanırım beklediğin iş olacak senin hatta sonrasında ödül gibi bir şey veriliyor sana başarından dolayi.
Etrafında ufacık meseleleri bile büyütüp, seni de dertleri ile boğan bir tip çıkmış. Bu kişi hep neden oldu ki diye düşünüyor, hep bir isyan modda, oysa olay olduktan sonra "ne yapsam düzeltirim bu durumu" diye düşünse onun açısından daha iyi olacak. Sana tavsiyem biraz geri çek bu kişiden kendini, hem senin açından iyi olacak hem de biraz yalnızlık ona da iyi gelir.
Hanenizde ya da sizin haneyle içli dışlı olan bir hanede, yakın akraba olabilir, hanenin en küçüğü olan bir erkek sağlık sıkıntısı yaşayacak. Bu erkeğin üstüne çok düşülecek, sanırım biraz korkutacak bu sıkıntı sizi; ama sıkıntısı büyümeyecek gibi görünüyor.

Şu anda sorduğun adamda büyük bir acı var. Çok çaba verip, sabrettiği bir şey yüzünden çekiyor bu acıyı. Bilinç altında hava grubu bir kadın geldi, sizi tanıştıracak kişi hava grubu bir kadınsa o olarak yorumlanabilir; ama aklında da bir ayrılık düşüncesi var. Ben bu kartları daha önce yaşadığı bir ilişki yüzünden büyük bir acı çektiğine, o ilişki icin çok emek verip, sabrettiğine ve aklının hala ayrıldığı ilişkisinde olduğuna yordum, hava grubu burcundan olan kız da yüksek ihtimal eski sevgilisi. Bu adam aslında bir süredir ilişki konularından uzak durmuş, sanırım biraz buhranlı bir evresi olmuş ve yalnız kalıp atlatmaya çabalamış. Yakında sanırım görüşeceksiniz; ama iyi görünümlü kötü bir görüşme olacak bu. Sonraki kartların güzel geldi; ama bu adamla mı yoksa başka bir erkekle mi ilgili olduğuna dair bir kart çekemedim bir türlü; ama bence bu adamla ilgili değil; çünkü bu adam için kurnaz bir tip diyor kartlar. Büyük bir aşk yaşayacaksın canım sen, mutluluk ve şans seni bulacak. Hem de bu aşk saf, berrak, güçlü bir aşk olacak. Bu aşk sana ödülmüş gibi gelecek. Yalnız biraz inişler-çıkışlar olacak ara ara bu ilişkide.
Canım seninle ilgili düşünceleri için çektim, sanırım sizin aranızı evlilik gibi bir düşünceyle yapmak istiyorlar, bu adam da evlilik için bir şans vermek istiyor sana; ama bir yandan da vaz geçme düşüncesi var kafasında, seninle ilgili gel gitli düşünceleri. Sanırım tartıştığınız, anlaşamadığınız an bitiririm konuşmayı diye planlıyor.
Is konusunda da şu an çok tedirgin çıktın, bir türlü önünü göremiyorsun ve bu yüzden biraz çaresiz hissediyorsun kendini. Çok sıkıntılı bir dönemden geçiyorsun ve bu aralar sabretmen gerekiyor. Sanırım işle ilgili bir süredir bu durumdasın ve bu da kendine olan güvenini sarsmış, eski başarıların gözünde silinip gitmiş. Aslında başarısız olacağından korkuyorsun yeniden; ama bu korkunla da yüzleşmekten kaçınıyorsun, iyi düşünmeye çalışıyorsun. Bir haber gelecek; ama biraz geç gelecek bu haber. Toprak grubu bir adam sana yardım edecek, onun sayesinde çabalarının karşılığını alacaksın. Yalnız bu iş yüzünden sen göz yaşı dökeceksin daha sonra, beklemediğin tarzda olumsuzluklar yaşayacaksın, umduğunu gibi gitmeyecek planların, sonuç kartın kalp kırıklığı verdi.

Son düzenleme:
Falında inanılmaz bir baskı gördüm. 4 bir yandan sıkıştırılmışsın. Nasip kapıların hep kapanmış şimdiye kadar ama daha fazla kapının önünde duramayacaklar. Nasibin patlayacak resmen yakın zamanda. Senin hep üstüne basıp insanlar istediklerine ulaşmış. Artık sıra sende. Boyun eğiyor gibi gözüküyorsun itaat ediyor gibi fakat özgürlüğün ferahın yakın. Ummadığın bir yoldan rahata kavuşuyorsun içinde bulunduğun baskılı durumdan çıkıyprsun. Zamanın çok az kalmış.
Ay canım çok teşekkür ederim çok güzel bakmışsın. Şaşırdım okuyunca açıkcası.çünkü şuan içinde bulunduğum durumu aynen söylemişsin.umarım bu durum artık biter çünkü dayanacak gücüm kalmadı artık.

Eklentiler

• 20170502_161400.jpg
    20170502_161400.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 31
  • 20170502_161410.jpg
    20170502_161410.jpg
    37,6 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170502_161422.jpg
    20170502_161422.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170502_161552.jpg
    20170502_161552.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 31
  • 20170502_161717.jpg
    20170502_161717.jpg
    39,2 KB · Görüntüleme: 29
  • 20170502_161907-min.jpg
    20170502_161907-min.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170502_161956-min.jpg
    20170502_161956-min.jpg
    54,7 KB · Görüntüleme: 30
ağzına, yüreğine sağlık canım teşşekkür ederim döktürmüşsün bende hemen başlıyorum falına ancak gelebildim eve kusura bakma lütfen:)

Canım fincan fotolarını yükle istersen.
Soruların içinde kart açacağım.
Isim, yaş, burç ve net şekilde sorularını yazman gerek. Soru biriyle ilgili ise onun da aynı bilgileri gerekli :)
canım bi sıkıntı yaşamışsın yavaş yavaş atmaya başladığın bi sıkıntı bu sen çok üzülmüş ve çok yorulmuşsun bu durumdan. ama feraha ermeye başlıyorsun. bu sıkıntılı zamanlarında ssenin arkanda olan biri olmuş desteklemeye çalışmış sanki seni uzun boylu bir insan bu kişi. ellerini açmış du a ediyo sanki senin için. bu sıkıntına sebep olmuş biri var vücudunun üst tarafı büyük biri bu kişi. arkasını dönmüş gidiyo ve sen rahatlamaya başıyorsun yavaş yavaş.
cnm 3 kişi birlikte önmli bi işe adım atabilirisiniz bu iş resmi bi iş diye düşünüyorum. baya temiz cıkmış. canım bi haber alacaksın büyük bi haber ve çok temiz ama biraz zamanı var. bu haber bu sıkıntını atlattıktan sonra gelecek sana maddi olarak bi geiri sağlayacak bi haber olabilir bu canm şişman tıknaz biri tarafından gelecek bu haber sana.
canım falında bir taç çıkmış tacın altında da bir s harfi çıkmış cnm bulunduğunuz ortamda çok önemsenecek el üstünde tutulacaksınız. yeni insanlarla da tanışabilirsin etrafın oldukça kalabalık çıkmış canım.
canım s harfli biri var bu insanın eli kolu her şeye yetişiyor canım ama pekte iyi çıkmamış falında ziraz dikkatli olman gereken biri bu kişi. sizinde bi işinize karışmak isteyebilir pekte müsade etmezseniz daha hayrlı olacak diye düşünüyorum canm.
canım senin büyük bi soru işaetin var aklında ama artık o soru işaretinin cevabını bulman gerektiğin düşünüyorum. bunu kendi çabalarınla yapabilirsin eger bi ön yargın varsa bu konuyla ilgili yıkmaya çalış ve üstüne git. bu şekide daha rahatsız olacaksın bi sonuca varmak seni rahatlatacak canım. en kötü sonuç bile belirsizlikten iyidir. nerden devam edeceğni bilirsin younu ona göre cizersin.
canım nasibini almışsın kucağında iki güzel kısmetli haberle koşuyosun. bu haberler mutlu olacağın haberler sen bu haberleri alınca telaşlı bi döneme gireceksin öyle ki gözün bişey görmeyecek canım. sana bu haberleri e harfli biri verecek.
canım fincanının tam ortasında uzun boylu bi kadın var sana iyi gelen biri bu kişi sana çok yardımı dokunacak. iyi bi arkadaş ya da yakın bi akraba olabilir. canım birde bi erkek tarafından izleniyorsun gözü üzerinde.
canım ani bi kararla sehir dışına yolculuk yapabiirsin ve çok güzel vakit gecireceksin. kendini dinleyebileceğin huzzuru yakalayacagın bi yolculuk olacak bu.
haneye gelecek üç kişi var canım ama olumsuz hislerim var bunlara pekte hayrlı bi iş için gelmiyolar bunlar. canımyine bi s harfin var hemen yanında bi g harfi hafif göbekli orta boylu birinin üzerinde çıkmış ama haneyi toparlayan bri olabilir bu ya da aile içinde sevilen biri. bu kişi sayesine çok etkileyemeyecek bu üç kii sizi.
canım bu kadar umarım begeirsin sormk istediğin bişy olursa burdayım.

canım bi sıkıntı yaşamışsın yavaş yavaş atmaya başladığın bi sıkıntı bu sen çok üzülmüş ve çok yorulmuşsun bu durumdan. ama feraha ermeye başlıyorsun. bu sıkıntılı zamanlarında ssenin arkanda olan biri olmuş desteklemeye çalışmış sanki seni uzun boylu bir insan bu kişi. ellerini açmış du a ediyo sanki senin için. bu sıkıntına sebep olmuş biri var vücudunun üst tarafı büyük biri bu kişi. arkasını dönmüş gidiyo ve sen rahatlamaya başıyorsun yavaş yavaş.
cnm 3 kişi birlikte önmli bi işe adım atabilirisiniz bu iş resmi bi iş diye düşünüyorum. baya temiz cıkmış. canım bi haber alacaksın büyük bi haber ve çok temiz ama biraz zamanı var. bu haber bu sıkıntını atlattıktan sonra gelecek sana maddi olarak bi geiri sağlayacak bi haber olabilir bu canm şişman tıknaz biri tarafından gelecek bu haber sana.
canım falında bir taç çıkmış tacın altında da bir s harfi çıkmış cnm bulunduğunuz ortamda çok önemsenecek el üstünde tutulacaksınız. yeni insanlarla da tanışabilirsin etrafın oldukça kalabalık çıkmış canım.
canım s harfli biri var bu insanın eli kolu her şeye yetişiyor canım ama pekte iyi çıkmamış falında ziraz dikkatli olman gereken biri bu kişi. sizinde bi işinize karışmak isteyebilir pekte müsade etmezseniz daha hayrlı olacak diye düşünüyorum canm.
canım senin büyük bi soru işaetin var aklında ama artık o soru işaretinin cevabını bulman gerektiğin düşünüyorum. bunu kendi çabalarınla yapabilirsin eger bi ön yargın varsa bu konuyla ilgili yıkmaya çalış ve üstüne git. bu şekide daha rahatsız olacaksın bi sonuca varmak seni rahatlatacak canım. en kötü sonuç bile belirsizlikten iyidir. nerden devam edeceğni bilirsin younu ona göre cizersin.
canım nasibini almışsın kucağında iki güzel kısmetli haberle koşuyosun. bu haberler mutlu olacağın haberler sen bu haberleri alınca telaşlı bi döneme gireceksin öyle ki gözün bişey görmeyecek canım. sana bu haberleri e harfli biri verecek.
canım fincanının tam ortasında uzun boylu bi kadın var sana iyi gelen biri bu kişi sana çok yardımı dokunacak. iyi bi arkadaş ya da yakın bi akraba olabilir. canım birde bi erkek tarafından izleniyorsun gözü üzerinde.
canım ani bi kararla sehir dışına yolculuk yapabiirsin ve çok güzel vakit gecireceksin. kendini dinleyebileceğin huzzuru yakalayacagın bi yolculuk olacak bu.
haneye gelecek üç kişi var canım ama olumsuz hislerim var bunlara pekte hayrlı bi iş için gelmiyolar bunlar. canımyine bi s harfin var hemen yanında bi g harfi hafif göbekli orta boylu birinin üzerinde çıkmış ama haneyi toparlayan bri olabilir bu ya da aile içinde sevilen biri. bu kişi sayesine çok etkileyemeyecek bu üç kii sizi.
canım bu kadar umarım begeirsin sormk istediğin bişy olursa burdayım.
Ilk baştaki üst tarafı büyük biri dediğin var ya arkasını dönüp giden, o bır kadın mı? Hafif şişman, kısa boylu? Yoksa daha farklı biri mi?
Ağzına, yüreğine sağlık canım :)

Ay canım çok teşekkür ederim çok güzel bakmışsın. Şaşırdım okuyunca açıkcası.çünkü şuan içinde bulunduğum durumu aynen söylemişsin.umarım bu durum artık biter çünkü dayanacak gücüm kalmadı artık.
Bitecek az kalmış merak etme.

Kizlar selamlar :) .Kart fali bakan varsa kahve bakacagim .Tek kisiye bakicam sonra fazla kisiye bakinca enerjim kalmiyor sonuncuya haksizlik oluyor.:).Sizi opuyorum.

X