Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Tamam canım, bilgiler zaten var sorularını yazarsan bakayım. Sen de bu attığıma burdan bakabilirsin. :)
Canım eski erkek arkadaşım için baktırmak istiyorum. Ben barışmak istiyorum o da barışmak istiyor mu su an ne alemde kalbi beni seviyor mu özluyor mubinadindan vazgeçip dönecek mi
Adı yüksel yengeç burcu.

Canım eski erkek arkadaşım için baktırmak istiyorum. Ben barışmak istiyorum o da barışmak istiyor mu su an ne alemde kalbi beni seviyor mu özluyor mubinadindan vazgeçip dönecek mi
Adı yüksel yengeç burcu.
Kız sen de ne çok yengeçleri çekiyorsun.

Jewels_
Tatlım ilk olarak baktığımda güzel tutku dolu bir ilişkin var ya da her an olabilir zamani gelmisvartik. Biraz güçlükler zorluklar atlatmışsınız her ikinizde zor görünüyorsunuz aranizdaki çekim sizi bir araya getirecek. Hatta ben sizin öpustugunuzu gördüm öyle bir sembol cikmis onunda seninde karşılıklı sevginizin yoğun olduguni goruyorum. Bu erkek önce uzun boylu biri.
Senin uzerine çok büyük sorumlulukların bineceği makam mevki sahibi olacağın bir isim var ya da olacak ve bu işin ustesinden kalkacaksin başarılı olabileceğin bir is.
Etrafında boşboğaz dedikoducu biri var hayvan şeklinde çıktığı için tipini tarif edemiyorum kimseye sırlarını söylemem en gerekiyor yatacak potansiyelde biri bundedigim kis i şüphelendiğim biri varsa dikkatli ol o kişiye karşı.
Başka bir yerde bir erkeğin uzakdan sana dogr u geldiğini görüyorum bu erkek başta soyledigimnkisiyle aynı ince uzun biri sana hediyelerle gelecek eli kolu dolu. Onu açılmış yanına gelmesi an meselesi gibi birsey.
Ama bu ilişki gözler önünde bir ilişki olacak sanki herkes yemeyip içmeyip sizi izleyecek.
Başka bir kadın var bu adamdan gitmiş fakat hala arkası dönük adama bakıyor. Ama adam ona sırtınızınmış istemiyor.
M harfli bir erkek m harfli bir kıza bir şey uzatmış o da tutmuş yani karşı taraftan eğer bi adım bekliyorsan gelecek ve olaylar karşılıklı olumlu şekild e ilerleyecek.
Çok dedikodu var aşırı düşüncelisin kafaya bazı şeyleri çok takmışsın böyle çıkmış.
Temiz bir kağıdın var fakat zaman8 var daha onun.
Bir erkek ve bir kadın kara kara düşünüyor gibi çıkmış başka birb yerde. Sanki birbirlerinibdusunuyorlar karşılıklı birbirlerine yüzleri dönük.
Hanede 2 3 aşamalı bir işiniz var. Adam adanan bir is de olabilir koç gördüm çünkü. Bir erkekle hane içind e ve dışında yüzyüze gorusmennolacak.bir kaç kere. Hatta birinde baya gi bir özlemle sarsılmışsınız birbirimiz e.
Bu kadar yorumlayabildim canim.

Adı yüksel yengeç burcu.
Şimdi canım bu çocuk geri çekmiş bilerek kendini sadece olayları gözlemliyor; çünkü her neyse aranızdaki sorun böyle yaparak kendisinin başarılı çıkacağını düşünüyor. Konu her ne ise çok ciddi düşünce ayrılıklarınız varmış zaten ve bencil bir yapısı var sanırım bu kişinin. Ve sen de bazı konularda kendini hatalı görüyorsun sanırım, zamanı keşke sarsam şu noktaya geri dönsem dediğin anlar oluyor. Hayal kırıklığın çok fazla olmuş, beklentilerini karşılayamamış bu adam senin. Bir şans verse size mutlu bir ilişkiye başlayacağınızı düşünüyorsun, güzel şeyler var aklında hatta ara ara cesaretini toplayıp yazmayı düşünüyorsun; ama bu adamı geçmişinde verdi kartlar, gelecek kartında toprak grubu bir adam veriyor senin için ve bu adam sanırım zengin biri. Sen bu adama güvenceksin ve huzuru yakalayacaksın.
Sana hisleri için çektiğimde seviyor yani boş değil hatta hisleri çok net geldi şu anda, sanırım bir dönem ne hissettiğini tam olarak kendi de bilmiyormuş. Bi de sanırım seninle muhabbet etmek ara ara bile olsa iyi gelmiş ona.
Geri dönecek mi diye çektiğimde iyi gelmiyor konu neyse dediğim dedik biri ve bu konuda çok net aslında, ya kabul edersin ya edersin tavrı var.
Sorun varsa sor tekrar toplayıp kart çekeyim :)

Jewels_
Sağol canım ağzına sağlık.
Soracak birsey kalmamış her şeyi anlatmışsın zaten çok teşekkürler.

Jewels_
Canım aniden aklıma geldi peki ben alttan alıp onun dediği şekild e davranırsam nasıl ilerler ilişki evliliğe gider mi?

Kızlar fallaşalım mııı? Ama ben size akşam daha rahat bakabilicem:) işteyim de şu an içmişken ekledim. Nolur fallaşalım:))

Eklentiler

• IMG_5497.JPG
    30,5 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_5498.JPG
    29,3 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_5499.JPG
    31,5 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_5500.JPG
    29,8 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG_5501.JPG
    27,4 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_5502.JPG
    28,2 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_5503.JPG
    25,8 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_5504.JPG
    31,3 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_5505.JPG
    26,7 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_5506.JPG
    42,4 KB · Görüntüleme: 27
Olur tabi canım aslin da dediğim gibi sorun yoktu aklıma geldi bu kişiden vazgeçmekte zorlanıyorum sanirim. Oluruna bakiyorum hep.
Çok değişik bir şey denedim kartlar saçma gelince. Canım senin evlilik isteğin senin tarafında geliyor. Bu adamın tarafında ise havai birer kişiliği olduğu, sorumluluk almaktan kaçınan bir yapısı olduğu yönünde kartlar geldi. Şu anda kabul edersen ilk başta her şey güzel gitse de devamında bu adam başka problemler çıkaracak sana. Bana bunlar, sorumluklarından kaçmak için yalan olarak söyleyeceği problemler olarak geliyor. Bu adamın evlenmeye pek niyeti yok gibi.

Jewels fallaşalım mıı ben ekledim bile akşam bakayım sana bende:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…