Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Burda olan varsa fallaşabiliriz :)
Canım senin falında kelebek çıkmış kelebek yeni bir olay oluşacak hayatında beklemediğin bir durum ama çok uzun sürmeyecek fakat heyecanlanıcaksın.Aklına takılan kafana taktığın sorunlar var ana çoğu vesvese zamanla atlatacaksın .Bir erkeğe sinirlenmişsin acayip öfkrlesin bu kişiylr 2 farklı konuşman olacaj ilki baya şiddetli geçecek ,2.si biraz daha normal daha çözümcül olacak .
Bu konuşmanın ardından bir yola gideceksin ve orda birinden bu konularla ilgili akıl alacaksın bu kişi senin sırlarını anlattığın güvendiğin biri o da sana akıl verecek şöylr davran böyle davran gibi.Ama benim hissettiğim sen yine içinden geldiği gibi davran eğer hissettiğin gibi davranırsan sorunlar daha çabuk çözülecek gibi.Bunun dışında maddi anlamda ödemelerin olacak ama çok fazla sıkıntı hissetmedim parasal anlamda.Şimdi sana aklındaki kişi için aşk mrleği kartı seçiyorum:2 kart seçtim aşkı hakediyorsun kartı sevilmeye değersin diyor bu kart bilmiyprum aşkla ilgili çokmu karamsar düşünüyorsun ama olumlu düşünür ve kendine inanırsan yeni bir aşka doğru yelken açacığını söyler bu kart diğer kartra evlilik düğün kartı evlilik ile ilgili konuları içerir ve gündeme getirir .sorun varsa alırım .

Canim bir adam çıkmış karşında üstüne geliyor şekilde, aranızda da senden kısa boylu bir kadın var, bu kadın yüzünden senin üstüne bu kadar geliyor bu adam. Yine bu adamın arkasında biri var, dır dır ederek kafasının etini yiyor, kimse bu kişi bıktırmış ve bir şeylerden kurtulmak istiyor bu adam. Geriden de iki yaşlı adam izliyor bu adamı, bakalım ne yapacak diye; ama onlar da memnun değil bu adamın durumundan.
Senden bir erkeğe bir haber gidecek; ama bu erkek bu haberden pek hoşnut kalmayacak, öfkelenmiş de duvara yumruk atar gibi çıkmış, hatta birisi tutmuş vurmasın diye, sanırım bu adamı bu kişi sakinleştirecek, adında L var bu sakinleştirecek olan kişide. Yalnız bir kara bir kedi bu L harfli kişiyi itmiş, istemiyor bu adamın sakinleşmesini. Sanırım sakinleşmezse sizin aranız epey bozulacak bu kişiyle.
Aranıza küslük girmiş ya da birbirinizden uzakta olup, haberleşemediğin biri yani uzun süredir görüşemediğin biri var, bu kişi ile yakın zamanda iletişime geçeceksin.
Çok sıkıntılı çıkmışsın, soru işaretleri var kafanda ve bunları çözemiyorsun; ancak birinin yardımı ile çözebilirsin.
3 rakamı çıkmış, 3lü bir vadede büyük bir kısmet gelecek önüne. Bir haberle gelecek bu kısmet sana, çevrende çok sevinecek bu duruma. Küçük bir engel var sadece haberin önünde; ama o da aşılmayacak bir engel değil.

Canım ağzına sağlık bu adamlar farklı kişilrr mi birinden ayrıldım yakın zamanda tamamen dışsal sorunlardan ,bu kişi sorunları çözüp barışmak isteyecek mi çünkü konuşucaktık en son haberleştik fakat haber gelmedi ?

Var canım _Jadaloz_ _Jadaloz_
20170319_215629-min.jpg

20170319_215657-min.jpg

20170319_215733-min.jpg

Eklentiler

• 20170306_215522.jpg
    20170306_215522.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 40
  • 20170306_215536.jpg
    20170306_215536.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170306_215541.jpg
    20170306_215541.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170306_215545.jpg
    20170306_215545.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 20
  • 20170306_215555.jpg
    20170306_215555.jpg
    56,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20170306_215638.jpg
    20170306_215638.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 29
Canım ağzına sağlık bu adamlar farklı kişilrr mi birinden ayrıldım yakın zamanda tamamen dışsal sorunlardan ,bu kişi sorunları çözüp barışmak isteyecek mi çünkü konuşucaktık en son haberleştik fakat haber gelmedi ?
Ilk gördüğüm dediğin adam olabilir; çünkü çok fazla kişi gördüm etrafında, bir şeyleri çözmeye çalışıyordu.
Diğer adam başka yerdeydi, aynı adam mi bilemedim.

Canım senin falında kelebek çıkmış kelebek yeni bir olay oluşacak hayatında beklemediğin bir durum ama çok uzun sürmeyecek fakat heyecanlanıcaksın.Aklına takılan kafana taktığın sorunlar var ana çoğu vesvese zamanla atlatacaksın .Bir erkeğe sinirlenmişsin acayip öfkrlesin bu kişiylr 2 farklı konuşman olacaj ilki baya şiddetli geçecek ,2.si biraz daha normal daha çözümcül olacak .
Bu konuşmanın ardından bir yola gideceksin ve orda birinden bu konularla ilgili akıl alacaksın bu kişi senin sırlarını anlattığın güvendiğin biri o da sana akıl verecek şöylr davran böyle davran gibi.Ama benim hissettiğim sen yine içinden geldiği gibi davran eğer hissettiğin gibi davranırsan sorunlar daha çabuk çözülecek gibi.Bunun dışında maddi anlamda ödemelerin olacak ama çok fazla sıkıntı hissetmedim parasal anlamda.Şimdi sana aklındaki kişi için aşk mrleği kartı seçiyorum:2 kart seçtim aşkı hakediyorsun kartı sevilmeye değersin diyor bu kart bilmiyprum aşkla ilgili çokmu karamsar düşünüyorsun ama olumlu düşünür ve kendine inanırsan yeni bir aşka doğru yelken açacığını söyler bu kart diğer kartra evlilik düğün kartı evlilik ile ilgili konuları içerir ve gündeme getirir .sorun varsa alırım .
Normalde kart açtırmaya tırsarım, bir ara hep olumsuz geliyordu; ama bu melek kartları iyiymiş :) ağzına sağlık canım. :)

Ah şu elalem… canını biraz fazla sıkmışlar gibi görünüyor.

Fincanın genel olarak aydınlık çıkmış ancak gel gör ki bir yerde toplanmış tüm olumsuz duyguların. Bunların üzerine bir sürü insan çöreklenmiş ki daha fazla sıkabilsinler canını…

Ailenden mi kaynaklı tam anlayamadım ama birilerinin karşısında boynu bükük kalıyorsun. Bu durum seni üzüyor ama başka türlü davranma şansın da yokmuş gibi çıkmış. Sinirleniyorsun ama sesini çıkaramıyorsun.

Birisi var, erkek, senin üzerine doğru eğilmiş güya ahkam kesiyor. Doğru şeyleri öğretmeye çalışıyor ancak dönüp bir kendine baksa bunları yapacak en son kişi bile değil.

Sen hayatını doyasıya yaşamak isteyen özgürlüğüne düşkün birisin sanırım. Ama hayalindeki hayatı yaşamaktan alıkoyan şeyler var seni.

Bir erkek çıktı senden biraz fazla uzun. Sürekli gözü üzerinde ve seninle ilgili çok değişik fantezileri var. Pek hoş görmedim bu adamı.

Ata benzer bir şey çıkmış sırtında iki kişi var. Birinde e harfi gördüm. Bu kişiler aynı hedef için yol alıyorlarmış ancak aralarında sorun çıkmış. Diğer kişi arkasını dönmüş e harfli kişiye. Oysaki ikisi de hala aynı hedefe birlikte ulaşmak için can atıyorlar.

Ş harfi var, bu kişiyle ilgili duyduğun bir şeye çok şaşıracaksın.

Tabağında pek bir şey çıkmamış. Haneye gelecek güzel bir haber görüyorum ancak biraz daha zamanı var gelmesi için. Burda yine e harfi çıktı. Birbirine sarılmış iki insan var bu harfin yanında.

Küçük bir kız çocuğu var. Evinize gelecek sevimli bir misafir veya senin hayatında yapmak istediğin güzel bir değişimi ifade ediyor olabilir.

Fotoğraf çekimiyle ilgilenen biri mi var çevrende? Ya da sen? Bir bayan var elinde makineye benzer bişey var. Önü açık görünüyor bu konuda.

Ah şu elalem… canını biraz fazla sıkmışlar gibi görünüyor.

Fincanın genel olarak aydınlık çıkmış ancak gel gör ki bir yerde toplanmış tüm olumsuz duyguların. Bunların üzerine bir sürü insan çöreklenmiş ki daha fazla sıkabilsinler canını…

Ailenden mi kaynaklı tam anlayamadım ama birilerinin karşısında boynu bükük kalıyorsun. Bu durum seni üzüyor ama başka türlü davranma şansın da yokmuş gibi çıkmış. Sinirleniyorsun ama sesini çıkaramıyorsun.

Birisi var, erkek, senin üzerine doğru eğilmiş güya ahkam kesiyor. Doğru şeyleri öğretmeye çalışıyor ancak dönüp bir kendine baksa bunları yapacak en son kişi bile değil.

Sen hayatını doyasıya yaşamak isteyen özgürlüğüne düşkün birisin sanırım. Ama hayalindeki hayatı yaşamaktan alıkoyan şeyler var seni.

Bir erkek çıktı senden biraz fazla uzun. Sürekli gözü üzerinde ve seninle ilgili çok değişik fantezileri var. Pek hoş görmedim bu adamı.

Ata benzer bir şey çıkmış sırtında iki kişi var. Birinde e harfi gördüm. Bu kişiler aynı hedef için yol alıyorlarmış ancak aralarında sorun çıkmış. Diğer kişi arkasını dönmüş e harfli kişiye. Oysaki ikisi de hala aynı hedefe birlikte ulaşmak için can atıyorlar.

Ş harfi var, bu kişiyle ilgili duyduğun bir şeye çok şaşıracaksın.

Tabağında pek bir şey çıkmamış. Haneye gelecek güzel bir haber görüyorum ancak biraz daha zamanı var gelmesi için. Burda yine e harfi çıktı. Birbirine sarılmış iki insan var bu harfin yanında.

Küçük bir kız çocuğu var. Evinize gelecek sevimli bir misafir veya senin hayatında yapmak istediğin güzel bir değişimi ifade ediyor olabilir.

Fotoğraf çekimiyle ilgilenen biri mi var çevrende? Ya da sen? Bir bayan var elinde makineye benzer bişey var. Önü açık görünüyor bu konuda.
Ağzına sağlık sevgilimle ayrıldık dışsal sebeplerden barışma varmı katinadan 1 kart çeker misin ne düşünüyor?

amacın barışmaksa buna ulaşmak için soğukkanlı davranmalısın. bir şeyler yapmak istiyorsan bunları ertelemelisin, iyice düşüüp ölçüp tartıp sonrasında harekete geçmelisin. konuşurken kullandığın kelimeleri de oldukça iyi seçmen gerekiyor. sonrasında sana dönebilir konuşmaların.
benim falıma göz atamadın sanırım daha canım?

katinadan sonuç kartı çekeyim canım. sorunu ve 1-4 arası sayı yazar mısın?
Canım sen falına baktığımda çok fazla yol gördüm.Çok yoğun yollarla bağlantılı işleriniz olacak.Canım eşinle bir konu hakkında ciddi ciddi konuşuyorsunuz bir karar vereceksiniz bir konuyla ilgili .Canım bebek istitormusun ama bebek gördüm ben 6 ay içerisinde bir hamilelik haberi alacaksın ve bu size ait çok hayırlı bir bebek doğacak.Etraftan bu haberi duyup kutlamaya gelenler olucak .İyi şeylerinizş çok anlatmayın size nazar değiyor çünkü .
Bunun dışında tabakta köklü bir ağaç gördü çok bereketli ve hayırlı bir işiniz ılucak maddi anlamda ve rahatlayacaksınız.

Sıkılmışsım ama çok yakın zamanda rahatlaycaksın ben iyi gördüm falını yollar dışında seni yorucak durum ve olaylar yok.Eşin seni seviyor ama etrafınızdaki insanlar sizin fazla konuşuyor ama artık onlardan da soyutlayacaksınız kendinizi ve güzel bir dönem başlayacak sizin için.
Melek kartın:

Kontrolcülüğü bırak kartı.Sanırım bir konu hakkında çok fazla müdahaleci davranıyorsun ,kartın anlamı müdahale etme kontrol etme akışına bırak en hayırlı şekilde çözülecektir anlamındadır .

Fal bu şekilde tatlım sorun olursa yardımcı olurum.

Fallaşmak isteyen varsa buradayım. :)

Eklentiler

• 20170320_221852.jpg
    20170320_221852.jpg
    39,4 KB · Görüntüleme: 43
  • 20170320_222529.jpg
    20170320_222529.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 51
  • 20170320_222113.jpg
    20170320_222113.jpg
    42,5 KB · Görüntüleme: 33
  • 20170320_222122.jpg