Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
_Jadaloz_ ;
Senin falinin yaninda benim falim bir hic kalacak, simdiden kusura bakma olur mu?
Mumkun olursa kahve fali bakmani rica edicem, gerci senin katinan da cok guzel...
kahve olsun,
Simdiden kocaman tesekkurlerrr

Eklentiler

• IMG_0739.JPG
    53,7 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_0740.JPG
    53,4 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_0741.JPG
    61,2 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_0742.JPG
    59,8 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_0743.JPG
    38,2 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_0744.JPG
    40,6 KB · Görüntüleme: 29
Veeee aksamimi guzellestiren haber!!!!
Evet kuzucuk, bana 10 tane tarot karti cek ve yaz canim + kahveni de gonder eger varsa.

yuppii :) şımartıyorsun beni beybi :)
para ikilisi ters
para sekizlisi ters
araba düz
güneş düz - bu kart desteden fırladı resmen, yere düştü de aldım :)
değnek yedilisi düz
değnek üçlüsü düz
ermiş ters
kupa kraliçesi ters
dünya ters
kupa ikilisi düz

ben sana ne bakıyım :)

Eklentiler

• 20170307_220414.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 25
  • 20170307_220421.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170307_220427.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 28
  • 20170307_220437.jpg
    52 KB · Görüntüleme: 26
  • 20170307_220441.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170307_220515.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 26

_Jadaloz_

Canim benim, simar istedigin kadar, gercekleri soyluyorum:)

Maddi olarak, biraz sorunlar var, sen de sabretmekten bi hal olmussun sanki patlamak uzeresin..
is yeri degisikligi sana iyi gelmis, ancak burasi sanki is anlaminda seni koreltecek givi geliyor sana. Ama oyle olmicak, savret diyor kartlar.
Evliliginiz cok guzel aslinda sizin birbirinizle hic bi sorununuz yok, ama sen evliligini dis etkenlerden korumaktan birazcik yorulmus gibisin, birakin artik bizi diye haykirasin geliyor sanki bazen. Guclusun, ama sanki azicik yorulmussun :/
Is ile ilgili ilkbahar bitiminde guzel gelismeler olacak diyor kartlar...
Rahatsiz olan aile buyukleri var, sanki erkek, bu kisinin sagligina dikkat etmesi gerekiyor, bu erkegin ayrica bir kadinla ilgili sorunu var, huzursuz bir ortamda sanki.
Minik bir mutluluk yasicaksin, cok sevineceksin buna.

Kahveni de 15 dk sonra yorumluyorum kuzum

Kızlar fallaşalım mııı? Ama ben size akşam daha rahat bakabilicem:) işteyim de şu an içmişken ekledim. Nolur fallaşalım:))

Canım senin biriyle konuşman var bir erkek ve adamın elinde gül var.Sende çok mutlu olacaksın kafanda ona karşı sevgi dolusun.Kalabalık ortamda bir konuşma yapacaksınız ama olumlu seni mutlu gördüm.3 tane kız var böyle haset haser bakıyorlar bakışlarını beğenmedim sana karşı ama korkma bir zararları dokunmuyor anca boş sözler.Onun dışında yolların var 1 den fazla ama 2 tanesi dışında diğerlerini kapalı görsüm 2 ufak yolculuk yapabilirsin.Ailede köklü bir değişim yada olay gündeme gelebilir bu olay herneyse kalıcı birşey çünkü ağaç şekli gördüm ben ama hayırlı bir durum.İçin sıkkın ama eskisi gibi takmıyorsun ileriki günlerde daha da ferahlayacaksın canım.

_Jadaloz_ ;
Senin falinin yaninda benim falim bir hic kalacak, simdiden kusura bakma olur mu?
Mumkun olursa kahve fali bakmani rica edicem, gerci senin katinan da cok guzel...
kahve olsun,
Simdiden kocaman tesekkurlerrr

Balım hayatın genel anlamda yolunda gibi gözüküyor ama anlamsız bir sıkıntı var sanki içinde. Geneli aydınlık fincanın ama bakınca içimi gereksiz bir kasvet kapladı. Varsa içinde böyle bir sıkıntı, yakın zamanda atarsın inşallah üzerinden.

Birikmiş bir problem görünüyor canım. Sorun çıktıkça görmezden gelinmiş veya çözüm bulunamamış akışına bırakılmış. Git gide büyümüş. Çözümü için 3 kişi oturup konuşacak. 2 kişi daha var ancak onlar ya katılmamayı tercih etmiş ya da hala önemsemiyorlar. Yüzü uzun, burnu sivrice bir erkekten güzel çözüm önerileri geliyor. Sonrasında ise sanki üzerinizdeki bulutlar aralanıp arasından güneş doğmuş gibi bir şekil çıkmış, aydınlanıyor bu sorunla birlikte gelen sıkıntılar.

Kilolu, kısa boylu birisi var. Kadın mı erkek mi ayırt edemedim. Bu kişinin kafasında yığınla düşünce var ve hepsi de olumsuz şeyler. Artık vesvese mi desem kötüyü kendi kendine davet mi ediyor desem… başı dertten kurtulmuyor bir türlü.

Canım bir şeye fena halde canını sıkmışsın. Ağlamaktan gözlerinde hal kalmamış. Bir mucize istemişsin. O mucize gerçekleşiyor. Ak sakallı dede çıkmış vallahi :)

Bir yere gideceksin canım. Küçük bir göl gibi bir yer var gittiğin yerde. Yaşadığın yer değil burası başka bi yere gideceksin. Orada birisi var hiç iyi niyetli görmedim o kişiyi.

İki tane yarasa çıkmış. Yakınında olan birileri bunlar. Bir tanesi senin yolunda giden bir işine engel olmuş gibi görünüyor. yolunu kapatmış. Diğeri ise başkası üzerinden sana zarar vermeye çalışıyor. Anaç tavırlı bir kadın var. Senin üzerine titreyen sıkıntılı zamanlarında destek olan. O kişiyi mi kullanacak, aklını mı karıştıracak kadının bilemedim.

Burnu çok dikkat çeken birisi var. Yaşamı pek de kolay geçmeyen biri. Bu kişi senin hayatında önemli bir yer kaplıyor. Her ne olursa olsun yanında olacak sana desteğini hiç bırakmayacak birisi. Kendi darda olsa bile ilk sana koşacak birisi.

Ooyy iki tane kuğu çıkmış canım. Aşklarının gidişatı şekil alan birileri bunlar, umarım sensindir :) kadından yana biraz sıkıntı çıkmış ama halledilmeyecek şeyler değil. Önleri gayet güzel görünüyor.

Hanenin çevresinde olan olaylar çok yıpratmış seni. Üç kişilik bir depresyona sokma timi var diyeyim, o üç kişi çepeçevre sarmış etrafını. Bak burda da çıktı sana destek olan birisi. Onları bertaraf etmeye çabalıyor. Erkek bu. Hemen altında bir erkek daha çıkmış. Hafif bıyıkları var. Hafiften kel gibi. Bu adamın düşünceleri de çok iyi, bir çok şey yapmak istiyor senin için ancak elinden pek bir şey gelmiyor gibi.

Katina da bakayım balım seni kıracağıma klavyemi kırarım :)

Kumral tenli bir erkek çıktı canım ve bu erkeğin üzerinde alyans kartı çıktı :) seni everiyoruz bence :)

Bolluk bereket hanenin içine doluyor. Güzel günler az kalmış sabır balım. Yine tabi ki çekemeyenin, zora sokmak isteyenin olacak etrafında ama sana vız gelecek hepsi.

Başarmak istediğin şeyleri de bir bir gerçekleştireceksin. Senin elinden hiçbir şey kaçmaz zaten :) belki düşündüğünden ya da hesapladığından biraz daha uzun olabilir zamanı ancak eninde sonunda halledeceksin.

Çevrende olan iki erkek var birisi kumral tenli diğeri ondan daha açık tenli. Kumral olan güvenilir birisi daha açık tenli olan kendi çıkarlarının peşinde olan kurnaz biri, ona dikkat etmek gerek.

Bu konuyla ilgili mi bilemedim ama öğreneceğin bazı şeyler olacak. Belki tesadüfen belki de birisi bilinçli olarak kulağına gelmesini sağlayacak, öğrendiklerin sayesinde insanlara karşı tavrın daha netleşecek.

Ailenle ilgili endişelerin yansımış kartlara. Yoluna girecek her şey inşallah. Akrabalarından pek sevmediğin biriyle muhatap olmak zorunda kalabilirsin canım.

Benden bu kadar :)

ben de gerçekleri söylüyorum harika yorumluyorsun :)
hepsi de doğru. minik mutluluğumu bekliyorum bakalım :)
ağzına sağlık balımmm :)

Masallahh diyorum daha ne diyim!
Agzina, emegine saglik arkadasim,
Tespitlerin yine muthis! Cok tesekkur ederim.
Ozelden bir sey sormak istiyorum sana izninle☺
Senin kahve falina bakmaya calistim ancak guzel yorumlayamadim sanki enerjim dustu gibi bu aksam. En kis surede yazacagim.
Keske gercek hayatta da gorusebilseydim seninle,
Kocaman sevgiler,

Sevindim begenmene :) sor tabi ki canim :)
Onemli degil balim ne zaman istersen :)
Bir gun o da olacak insallah :)

_Jadaloz_ ;
Gunaydin canim, gecikme icin ozur diliyorum.

Falinda cok dusunceli ve eskiye oranla endiselerinin arttigini hissettim.

Is yerin 3 katli bir yer mi, sanki sen en ust katta gibisin. Sana gipta ile bakan bir is arkadasin var, kotu niyetli degil bu adam, ince uzun boylu sanki adinda B harfi var gibi, bir de E harfi.

Senin icin dua eden, beyaz tenli ve saclari sanki bakir rengi olan bir kadin var, senin icin endiseleniyor. Bu kadin cok temiz kalpli bir kadin, ben annen olabilecegini hissettim.

Etrafinda resmen maske takmis birisi var, bu bir kadin diyesim var, orta yasli, saclari kivircik gibi siyah ya da koyu kizil renkli. Sevmedim bu kadini, bir tane cocugu var sanirim bu kadinin.

Adagin var mi? Bir kac yerde, sanki koc gibi bir sey gordum, ben bir dileginin gerceklesmesi sonucunda adagini gerceklestirecegini dusunuyorum. Eger yoksa da, biliyorum sadaka veriyorsundur ama, sadakalarini ihmal etme olur mu? Sanki sana dogru yolda olan bir kismetin var, uzerinde de bir adam oturmus ellerini acmis.

Hamile birisi var, cok sevineceksin hamile
Oldugunu duyunca. Bu kadinin kocasiyla maddi sikintilar mevcut gibi.

Kisa kisa yollar var, sen pek istemiyorsun gitmek ama gitmek zorundasiniz sanki.

Yaza dogru sorunlarin ve endiselerin azalacak canim.

Etrafinda hayatini cok fazla merak eden tipler var, gerci sen biliosun zaten bu kisileri ama yine de dikkat etmende fayda var,

Kucuk bir haber alacaksin, sevindirecek seni tertemiz bir kagit, tesekurmektubu gibi sanki, ya da bir sertifika gibi,1 ay sonra diyesim geldi.

Canım kahveni at istersen, varsa sorun yaz onlar için de kartla bakayım :)

gamzelita bana da bakar misin, sana kahve fali ve tarot kart cekebilirim istersen.
Merhaba, tabiki de.
Bana ismin, iliski durumun ve sorun lazim, dilersen bu bilgileri ozelden de yazabilirsin.
10 tane tarot karti secmeni rica edicem senden, bir de kahveni de icip gonder ikisine de bakarim.

Bugun gece 11'e kadar musaitim.

Canım kahveni at istersen, varsa sorun yaz onlar için de kartla bakayım :)
Merhaba canim, 1 saat sonra gonderiyorum fincan resimlerini.
Tarot kartin var dimi, varsa 10 tane kart cek sirasiyla bana yaz lutfen,
Bir de azicik kahve bakiyim sana, onu da bekliyorum:)
Sevgiler,

Kahve falıma bakacak birisi varsa fallaşabiliriz bende 10lu melek kartı açılımı yaparak sorduğunuz soruya melekler ve hislerim yardımıyla cevap bulmaya çalışıyorum

teşekkür ederim balımm beklediğime fazlasıyla değdi :)
kız işyerimin kat sayısını bile bildin :) müdürüm ince uzun boylu adında soyadında b e harfleri var :)
ağzına sağlık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…