Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Falı gelen var mı? :süslü:

Anca eğlenceli kişilik testi yapabilirim karşılık olarak, bi de içtiğim kahvenin falını çok güzel yüklerim:rapci:

Bütün yüzlerimi karartıp ekliyorum:dondurma:

Eklentiler

• 20170321_170935.jpg
    20170321_170935.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170321_170938.jpg
    20170321_170938.jpg
    29,5 KB · Görüntüleme: 19
  • 20170321_170942.jpg
    20170321_170942.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170321_170947.jpg
    20170321_170947.jpg
    26,4 KB · Görüntüleme: 22
  • 20170321_170958.jpg
    20170321_170958.jpg
    33,3 KB · Görüntüleme: 26
Bende fallaşmak isterim. Kahve bakıyorum :)
babyster babyster merhaba, olur. Kahvemi icip gonderiyim mi?
Bana dilersen ozelden, dilersen burdan ismini ve burcunu, iliski durumunu yaz canim. Tarot kartim suan yanimda degil, sana ait tarot kartin varsa 10 adet cek, bana yaz. Yoksa da internetten de secebilirsin, ayrica kahvene de bakacagim.

babyster babyster merhaba, olur. Kahvemi icip gonderiyim mi?
Bana dilersen ozelden, dilersen burdan ismini ve burcunu, iliski durumunu yaz canim. Tarot kartim suan yanimda degil, sana ait tarot kartin varsa 10 adet cek, bana yaz. Yoksa da internetten de secebilirsin, ayrica kahvene de bakacagim.
olur içip at canım. İnternetten çekip yazıyorum sana şimdi bende

Canım esmer bir erkek çıkmış sende yapılı bir tip. Sen bunu kaybetmekten korkuyosun ve ipler bu adamın elinde gibi. Böyle tehditkar bir konuşma yapacak sana yakın zamanda. Sen hiçbir şey demiyosun bu konuşmada ona kötü yalnız. İnişli çıkışlı günler yaşayacaksınız bir süre siz. Yakınlaşmada çıkmış ama anlık ani gelişen bir yakınlaşma bu.
Bak bu insan seni bi ağlatıyo bi güldürüyo. Tam emin olamıyosun ondan. Güzel günlerinizde çıkmış muhtemelen sevgili olacaksınız ya da küsseniz barışacaksınız ama ben bu adamı uzun soluklu görmedim malesef.
Bide etrafında kısa hafif toplu bir kadın çıkıyor. Buna dikkat et senin özel bir sırrını biliyor da açığa çıkaracak gibi bir durumda.
siz bu adamla kısa süreli bi tatil yapabilirsiniz bide. Çok birşey çıkmamış canım bu kadar görebildim.

Canım esmer bir erkek çıkmış sende yapılı bir tip. Sen bunu kaybetmekten korkuyosun ve ipler bu adamın elinde gibi. Böyle tehditkar bir konuşma yapacak sana yakın zamanda. Sen hiçbir şey demiyosun bu konuşmada ona kötü yalnız. İnişli çıkışlı günler yaşayacaksınız bir süre siz. Yakınlaşmada çıkmış ama anlık ani gelişen bir yakınlaşma bu.
Bak bu insan seni bi ağlatıyo bi güldürüyo. Tam emin olamıyosun ondan. Güzel günlerinizde çıkmış muhtemelen sevgili olacaksınız ya da küsseniz barışacaksınız ama ben bu adamı uzun soluklu görmedim malesef.
Bide etrafında kısa hafif toplu bir kadın çıkıyor. Buna dikkat et senin özel bir sırrını biliyor da açığa çıkaracak gibi bir durumda.
siz bu adamla kısa süreli bi tatil yapabilirsiniz bide. Çok birşey çıkmamış canım bu kadar görebildim.
Esmer oldugu dogruda yapılı değil kuzum belki yeni biridir.Bakiyorum falına.

X