Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Peki o zaman atıyorum ben

Sen de adini dogum tarihini ve net acik bir sorunu sorarak 1-50 arasinda 10 tane sayi soylersen hemen acip yorumlarim :)

öncekinde ad doğum tarihi istememiştin ya kız :))
onları özelden yazayım. sorumu da melekler benim evliliğimdeki aile sıkıntıları hakkında ne öneriyor diye sorayım :)

Arkadaslar angelmiracle cidden iyi bakıyor, tavsiye ederim. Onun karakterini ve benimkini iyi tahlil etti, sanırım beklediğimden de iyi geldi fal. :) Hayır hayır sonuç iyi geldiği için demiyorum burda pofu, pamukumm vs de demişti kart fallarında bana zıt karakterlersiniz; ama çekiyorsunuz diye. Neyse bütün falı yazmayayım; ama ciddi iyi bakıyor.

Evet bende baktirdim sabah gercekten iyi bakiyor angelmiracle :))

_Jadaloz_

Canım aslında ne kadar pozitif bir insan oldugun kartlara yansimis fakat bu aralar o kadar yorulmussun bunalmissin ki agirlik kartlarda bile cikmis. Biraz içine kapanmissun bu aralar ve bir seylerle savasmaktan yorulup kendi kosene cekilmissin. Fakat kartlar içindeki güce yeniden sarilip mucadele etmeni soyluyor. Kökleri saglam bir agac var bu aile agacin olarak yoruyorum fakat kart ters geldigi icin aile icinde sorun oldugunu anliyorum. Icindeki sevgiyi şefkati disari cikarman lazim yeniden ve cozumcul yaklasarak pozitif kalarak bu sorsunlardan kurtulacagini soyluyor kartlar ve hislerim. Eşinin bir sıkıntısı oldugunu hissediyorum sanki cok size yansitmamaya calismis ama kendini cok şıkmış onun yanında oldugunuzu daima ona hissettirmelisiniz. Eger aranizda bir sorun varsa bu sorun her ikinizinden kaynakli, dedigim gibi kartlar tamamen pozitif ve savasarak bu durumdan cikacaginizi soyluyor ve sizin cidden bir tatile ihtiyaciniz var dinlenmeye arinmaya ihtiyaciniz var, kafanizin cok dolu oldugu ve huzur istediginiz cikmis kartlarda. Fakat asilmayacak bir sey yok huzur mutluluk haneye dogacak sadece guclu kalmaniz lazim pes edersen her sey daha da zorlasacak. Umarim mutlu olursun daima:)

Evet bende baktirdim sabah gercekten iyi bakiyor angelmiracle :))
Beni çok mutlu ettiniz cok cok tesekkur ediyorum

Tamamdir ozelden yaz burdan yorumlayım :))

Bir kalabalık içinde çıkmışsın canım. Bu kalabalık aslında senin için çok şey ifade etmiyor gibi. Bir arada bir şetler yapıyorsunuz ancak birbirinizden bağımsızsınız. Olumsuz bir şey görünmüyor ama olumlu bir şey de yok aranızda. Bazı ikili üçlü gruplaşmalar görünüyor. ancak seni pek ilgilendiren bir durum yok gibi.

İçlerinden biri dikkatini çekiyor sanırım. Ya da sen onun dikkatini çekiyor olabilirsin. Yapılı bir erkek çok uzun boylu değil. Şu an için iletişim görünmüyor ancak olmaması için bir sebep yok :)

Suratsız denebilecek kadar asık yüzlü ve biraz da sinirli bir adam var. Genel anlamda sevilmiyor zannımca bu adam ancak sen o kişi hakkında öyle düşünmüyorsun. O kişi de senin hakkında iyi şeyler düşünüyor.

Bir şeye ulaşmak için elini uzatmışsın. Ellerin şu an içi havada kalmış görünüyor. karşılığını alamamışsın istediğin şeyin. Aslında bu konuda önün açık duruyor ama ayak bağı var gibi çıkmış. Ayağına dolanan bir insan görünüyor. ama bunu başka biri olarak düşündürmedi bana, sanki sen kendi kendinin ayağını bağlıyorsun gibi geldi. Ya yeterince cesaretin yok ya da bir şey olmasını bekliyorsun daha zamanı değil diyerek kendini engelliyorsun.

Seni heyecanlandıran birini görüyorum. Senden biraz daha uzun birisi. Karşılıklı çıkmışsınız ama arada bir sorun görünüyor. bu konuyla ilgili bir haber alabilirsin.

Bir bayan arkadaşınla sırt sırta verip bir plan yapacaksınız. Bir yol çıkmış size ama illa ki seyahat anlamına gelmeyebilir bu. Bir yenilik peşine düşeceksiniz de diyebiliriz.

Yine bir bayan çıkmış bu sen misin başkası mı bilemedim. Bu kişi arkasında bıraktığı her şeyi yakıp geçmiş. Hayatındakileri silmiş. Gözünü karartmış ve gitmiş.

A harfli biri ile güzel anlar yaşayacaksın. Romantik mi eğlence mi karar veremedim ama yakın çıkmışsınız birbirinize :)

Canım başta bir kalabalıktan bahsetmiştim ya benzer bir kalabalık hane içinde de çıktı. Olumsuz bir kalabalık değil.

Hane dışında e harfli birisi var akbaba gibi çıkmış. Size karşı değil ama genel tavrı akbaba gibi. Bir kusur bulsam da didiklesem diye bekliyor.

ben de katılıyorum güzel yorumu var :)

teşekkür ederi canım :)

Yine çok güzel nokta atışları var çok tesekkur ederim agzina saglik kuzum benimm :)

Burda olan varsa fallaşabiliriz :)

Eklentiler

• 20170319_221757.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 21
  • 20170319_221228.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 18
  • 20170319_221810.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 23
  • 20170319_221307.jpg
    37,8 KB · Görüntüleme: 24
  • 20170319_221856.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 19
Ekledim üste canım seninkinede bakıyorum.:)).
Canim bir adam çıkmış karşında üstüne geliyor şekilde, aranızda da senden kısa boylu bir kadın var, bu kadın yüzünden senin üstüne bu kadar geliyor bu adam. Yine bu adamın arkasında biri var, dır dır ederek kafasının etini yiyor, kimse bu kişi bıktırmış ve bir şeylerden kurtulmak istiyor bu adam. Geriden de iki yaşlı adam izliyor bu adamı, bakalım ne yapacak diye; ama onlar da memnun değil bu adamın durumundan.
Senden bir erkeğe bir haber gidecek; ama bu erkek bu haberden pek hoşnut kalmayacak, öfkelenmiş de duvara yumruk atar gibi çıkmış, hatta birisi tutmuş vurmasın diye, sanırım bu adamı bu kişi sakinleştirecek, adında L var bu sakinleştirecek olan kişide. Yalnız bir kara bir kedi bu L harfli kişiyi itmiş, istemiyor bu adamın sakinleşmesini. Sanırım sakinleşmezse sizin aranız epey bozulacak bu kişiyle.
Aranıza küslük girmiş ya da birbirinizden uzakta olup, haberleşemediğin biri yani uzun süredir görüşemediğin biri var, bu kişi ile yakın zamanda iletişime geçeceksin.
Çok sıkıntılı çıkmışsın, soru işaretleri var kafanda ve bunları çözemiyorsun; ancak birinin yardımı ile çözebilirsin.
3 rakamı çıkmış, 3lü bir vadede büyük bir kısmet gelecek önüne. Bir haberle gelecek bu kısmet sana, çevrende çok sevinecek bu duruma. Küçük bir engel var sadece haberin önünde; ama o da aşılmayacak bir engel değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…