Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• 20161107_152904.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 38
  • 20161107_152912.jpg
    33,1 KB · Görüntüleme: 23
  • 20161107_152930.jpg
    41,7 KB · Görüntüleme: 30
  • 20161107_152944.jpg
    34,1 KB · Görüntüleme: 32
  • 20161107_153001.jpg
    48,6 KB · Görüntüleme: 32
yaa kızlar ben bişey dicem
bu karşılıksız bakmıyoruz kısmında bize kızıyorlar belki bilmiyorum ama inanın fal bakmak acaip enerji sömüren bişey
ben yoğun olarak 1 hafta baktım 2 gece çok fena rüyalar gördüm..yani kimse yanlış anlamasın sakın..fal bakmak yada ona benzer şeyler tamamen yüksek enerji ve bu enerjiler de başka şeylere sebep oluyor..bileniniz vardır muhakkakkk

Sana sonuna kadae katiliyorum enerji meselesi diyorsak hafife alinmamasi gerekiyor yani...
bunun ucu bize dokunuyor yani senin dedigin gibi rüyalad ile kalsa iyi yine yani

Sana sonuna kadae katiliyorum enerji meselesi diyorsak hafife alinmamasi gerekiyor yani...
bunun ucu bize dokunuyor yani senin dedigin gibi rüyalad ile kalsa iyi yine yani
valla çok detay vermek istemedim..rüyalarla sınırlı kalmıyor aynen..ama kızmasınlar yok yere ..sonuç olarak hem enerji hem zaman yiyen bi durum..bazen şiddetli baş ağrısına bile sebep oluyor..tamamen insanın kendinden bi parça eksiltiyor

İkisinin ortası: Nişanlı
canım esmer kilolu uzun iri bir adam sana sıkıntı yaratmış adeta. hayatının ortasına çöreklenmiş bu adam sanki bu kişiyle bir gönül bağın var senin. sıkıntı içinde bir kalp çıkmış tamda bu adamın altında. hayatından uzak tutmak istediğin ama başaramadığın biri sanki bu adam senin canım. bir yanın çok aydınlık diğer yanın ise aydınlığın aksine karman çorman sanki ikilemdesin sen bu aralar. gel git ruh halin fazlasıyla yoğun. kendini hasta gibi hissediyorsun bu aralar ama bu ikilem seni fazlasıyla yorduğu için öyle kendine sıkıntıları yarıp yol edinmeye çalışan bir v harfin var. sıkıntıların arasında aydınlıkta çıkmış bu harf adeta canım. dik bir yamacın var engebeli zorluklar içinde de olsa sen bu yamacı çıkarak bir iş başaracaksın sakın yapamazsın o işi diyenlere kulak asma seni yolundan caydırmak isteyen çk fazla kişi olack bu aralar herşey beklediğin gibi gitmediği için fazlasıyla hayal kırıklığı yaşıyorsun ama sabret yeni yıldan sonra hayatın ciddi anlamda düzene girecek. esmer saçını toplayan orta boylu koca gögüslü bir kadın var çok sinsi bir şekilde çıkmış cnm tanıdıklarından biri bu kadın ve senin dedikodunu yapıyor fazlasıyla. sen geçmişi arkanda bırakamayan birisin. sanki çantanda bir yükmüş gibi geleceğe de taşıyorsun geçmişi ve önüne çıkan fırsatları görmüyorsun bu yüzden. geçmişi arkanda bırakmalısın. neden şunu yada bunu yaptım demek yerine yaşadım bitti gitti ders çıkartmalıyım ders çıkarttım demelisin bir dilek yolun var ve dilek yolunda bekleyen kumral düşünceli bir adam var tertemiz bu yolun adeta. aklındaki soru işaretlerini zamana bırak sen aramadan da cevapları seni bulacak canım

aynen öyle canım tamamen enerji işi ve zaten yoğun bir çaba harcanıyor fal bakarken çoğu kişi bunu parayla yapıyor ee bende doğal olarak falıma bakanın falına bakıyorum para vesaire istemiyorum sonuçta :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…