Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Hayır deste bakıcısısın deneyimin var diye sordum fal bak bana demedim... Güneş kartı çıkınca fal aydınlanır başka boyuta gider sonuc fkrşni almak istedm ...

tarot ve katina destelerine bakıyorum ama anlamlarını ezbere bilmiyorum kartların. kitapçığndan okuyup sonra yorum yapıyorum. bu nedenle desteden bakmam gerek yorum yapabilmem için :) yoksa iki karta yorum yapmamak değil amaç :)

ayy sen daha yenisn .... Neyse tmm ben profesyonel sandm

merhabalarrrr herkese. bu sitede yeniyim ben . benimle karşılıklı fal bakmak isteyen var mı ? güzel baktığımı söylerler ama tabii enerji de çok önemli bir etken. kahve bakabiliyorum ben. öpüyorum hepinizi kocamannnn:)))

Hatta @kediaski1412 ve @sushimsikofte9887 aynı kişi bence doğum günleri ve yaşadıkları yer aynı, az önce bana vicdan azabı çektirmek için kendince mesaj atmış, 2 senedir baktırıp kaçmasının sebebi teyzesinin kızının komada olması. K Kazen abi Mune abla bakar mısınız bu üyelere ben çift hesap olarak düşünüyorum.

Yuuuhhhh yaaaa bizimde hem kendimizin hemde cevremizdekilerin saglik sorunlari oluyor eee iyi masallah bizde o hlde öyle bir uydurumda bulunalim iki senedir kacccc kisiye yapmis aynisini neyse bisey demiyorum
Banada fala gelenler var acikcasi söylüyorlar ben bakamiyorum ama hayrina bakarmisin diye ben yinede oturup bakiyorum sonucda acik sözlü diye yani ... dürüst olmak herkesin harcinda yok demek ki hih

Eden bulur bir sekilde

Kızlar bakın bu mesajı tekrarlıyorum baktıracaksanız bu başlık altında baktırın, bugün açılmış üyelikler hep dikkat edin, mimlendikçe başka hesap açıyor. IP banı attırmak farz oldu sanırım bu kıza.

şu bakıcam deyip de bakmayıp karşısındaki kişiyi enayi yerine koyanları ifşa etmek iyi olmuş..zamanında bana da yapmışlardı :))) ondan bakarken bin tane soru soruyorum,bilen biliyor
Mrh şu falı bende çok öğrenmek istiyorum bir arkadaştan öğreniyorum iskambil fal yarım kaldi. Ama ben kahfe falına bakınca benzetebiliyorum fakat yorum yapmıyorum nasıl yapabilirim teşekürler ederim

kediaski1412
romantikseker9887
sushimsikofte9887
altinkugu

4 hesapta aynı kişiye aittir ve tüm hesaplar tek hesap altında birleştirilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…