Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Burda baktırıp kaçmak moda oldu sanırım, ben de hem kahve hem kart açtım kaç gün oldu @sushimsikofte9887 yi bekliyorum, cevap da vermiyor, giriyor konuşmalara görüyor oysaki.
bana pek öyle gibi gelmedi ama hay Allah:) pazartesi bakmıştım çünkü size fakat siz bakmadınız, bakacağım deyip.

Burda baktırıp kaçmak moda oldu sanırım, ben de hem kahve hem kart açtım kaç gün oldu @sushimsikofte9887 yi bekliyorum, cevap da vermiyor, giriyor konuşmalara görüyor oysaki.

Evet bu üye sushimiköfte bende ona gecen senelerde kahve bakmisdim banada bakacakdi dahaaaaada bakacak kanmayin böylelerine aman dikkat yani

Evet bu üye sushimiköfte bende ona gecen senelerde kahve bakmisdim banada bakacakdi dahaaaaada bakacak kanmayin böylelerine aman dikkat yani

ayıp ya cidden insan verdiği sözü tutar bari.
Yahu bakmayıp kaçanları buraya yazmak lazım, kimsenin vaktini yemesinler, ben bu şahsa bakarken kendisi bdv'de takıldı, sanırım ben baktıktan sonra bakacak diye düşündüm; ama şu an anliyorum amaç baktırıp kaçmak. Bi de kendi başlığı da var orda da bakıp kaçıyorlar vs. yazmış. El insaf yani hem emek hem zaman hırsızlığı bu.

kesinlikle yazmak lazım, insanlar da bilsin kimin bakıp bakmadığını. ay bide bakıp kaçıyorlar mı yazmış, pişkinliğin böylesine de şapka çıkarıyorum, bravo doğrusu.

kesinlikle yazmak lazım, insanlar da bilsin kimin bakıp bakmadığını. ay bide bakıp kaçıyorlar mı yazmış, pişkinliğin böylesine de şapka çıkarıyorum, bravo doğrusu.
Profiline de mesajlarım gitmiyor yazmış, sanırım şimdiye kadar hep aynı taktiği uygulamış, ben fal bakıp sonrasında bi de senin sorularını yanıtlarken o mesajlar gidiyor da sıra bana gelince mi mesajlar da sorun oluyor, kimse dillendirmediği için devam ediyor böyle kişiler.

Evet evet zamaninda bana da öyle demisdi ben herkese bakiyorum ama bana bakmiyorlar o yüzden artik kendine prensip edindim ilk önce bakdiriyorum demisdi salak
Arkadaslar kim kimden memnun kim dglse yazsin buraya ona göre bilelim yani

aaa olur mu sana soru sorarken mesajlar takır takır gider ama kendisi bakmaya kalktığında nedense bir türlü gitmez o mesajlar. ay canım ya nasıl da uyanık.

Evet evet zamaninda bana da öyle demisdi ben herkese bakiyorum ama bana bakmiyorlar o yüzden artik kendine prensip edindim ilk önce bakdiriyorum demisdi salak
Arkadaslar kim kimden memnun kim dglse yazsin buraya ona göre bilelim yani
evet bilelim de ona göre baktırmayalım biz de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…