Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
:KK51::oops::KK35:Bana tarot bakabilir mi acaba birisi

Kahve fali bakiyordum zatn
Simdi skat fali ilede enerji kurmaya calisiyorum.. sagolsun "gönüllü kobaylarim" bana destek oldular bu konuda.. burdan onlara tsk ediyorum yeniden..

Karsilikli fallasabiliriz yani tarotcular :)

:KK51::oops::KK35:Bana tarot bakabilir mi acaba birisi

Kahve fali bakiyordum zatn
Simdi skat fali ilede enerji kurmaya calisiyorum.. sagolsun "gönüllü kobaylarim" bana destek oldular bu konuda.. burdan onlara tsk ediyorum yeniden..

Karsilikli fallasabiliriz yani tarotcular :)
Skat falı nedir ilk defa duydum?

:KK70: anladım şimdi ben de iskambil açıyorum; ama enerjiyi isimleri düşünerek alıyorum, sen nasıl yapıyorsun, bi de zaman veremiyorum hiç, sen verebiliyor musun?

Tabikide isimleri düsününce daha yogun enerji alabiliyorsun.. ama digerleri zaten öylesine geliyor otomatik yani degisik bisey.. zamani daha his edemiyorum sadece coook yakin zamanda mi yoksa uzak zamanda mi onu biliyorum

Olmayincada kahve ile destekliyorum:eğlence::KK55::KK39:

Tabikide isimleri düsününce daha yogun enerji alabiliyorsun.. ama digerleri zaten öylesine geliyor otomatik yani degisik bisey.. zamani daha his edemiyorum sadece coook yakin zamanda mi yoksa uzak zamanda mi onu biliyorum

Ben kahveyi iskambille destekliyordum :KK70:

allah allah sesleriyle sana geliyorum :p

hadi bakışalım mı he bakışalım mı bilekpanter kardeş :spor:

X