Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Cnm hemen bakıyorum bilgi vermm gerekir mi.
Canım oncelıkle bazı konularda ıcın cok sıkılmıs fakat bu sıkıntın gecmısten gelıo senın yenı bısey degıl cok kuruntu yapıp kndnı çok sıkmıssn çok bunaltmıssn bu sıkıntılar uzerne yuk olarak bınmıs senın cok tecrubelnmıssn yasadıklarından artık daha saglam adımlar atıosn daha olgun kararlar verıosn 3 tane nokta cıkmıs tas gbı parlak bı olayın gercklesıck bunun sonunda cok sevınıcksn

Bı erkek var fakat bu dıpte klmıs gcmıste kalmıs sankı fakat senın aklını hala karstran bırı sen bu ksıı ıcın buyuk bı sansmıssn karsındakı ıcın resmn bı fırsatsın fakat o senı cok hayalkırıklıgna ugratmıs sende bundan dolayı uzuntu ckmıssn ondan sana gelıcek bı hber var bırebır ondan olmsada onunla ılglı bı hber yalnız bı baska bırı daha var o kısı gelıp senı tanımak ıstyp acılıck baska bı kısmet olayı var arkds cevrenden de tanıstrlblırsn...

Yasadıklarından dolayı guvenszlık duyuyosun ama karsına guzel fırsatlar glıcek bu fırsatları degerlndrırsen maddı manevı guclenıcksn bı arkdsn var acık tenlı sankı bundan bı hbrt alıcaksn bu hber karsılıgnda bı yere gdıcksn ferah aydınlık bıyer sankı ıs egıtım haytnda çok fazla sıkıntın yok gbı gcmısten gelen sıkıntıların var senın

Bı fener cıkmıs bu fener senın ıcını aydınlatıcak bı fener bılemıorm ama sonun guzel olucak gbı ıstedgn seyrlere ulasıcksn ama hpsı yenı seyler bunlardan sıyrılırsan cok guzel zmnlar var onunde kuruntu sıkıntı yapmdgn surece onunde cok guzel zmnlar var canım aslında en buyuk yuku atmıssn kırıntıların kalmıs bunuda atıcaksn yakın bı zmnda

Fallasmak isteyenler ister burdan ister ozelden yazabilir.
Tarot - kahve bakiorm.
burcunuzu ve iliski durumunuzu yazmaniz yeterli

Tamam canım bende kahvene bakıorm
Canim cok feraf bl bereketli bir döneme gireceksin.hanene bir miktar para giecek ve bu sizi cok rahatlatacak.
Sen birine iyilikyapmıssun ya da yapacaksın bu iyiligin karşıligıni kat ve kat alacaksın.
Şuan önunde acılmis bir yol evre var sen bu yola giriyorsun ve br takim ilaylar yasayacaksın olumsuz anlamda bu olaylardan yine kendi çabanlarinla kurtulacaksin ve adinin icinde s harfi olan biri yardim edecek sana.
Sejin dusucelerini yanlis yerde soyleme alikanlignn coguzaman seni zora sokuyor. Canıni sıkmana sebeb oluyor. Buna dikkat et canim.bir akrabanla bu yizden bir tartisma yasayabilir hakli iken haksiz duruma dusebilirsjn.
Sevdigin birinde süprizli bir hediye alacaksin. Ve cok sebineceksjn.
Hu aralar sıkıntıli ve gern zamanlar gwciriyorsun bir muddet devam edecek fakat aydijliga cikacaksjn.
Faljnda 3 ve 6 rakami cıkmis bu zamnlarda atacagin adjmlara yapacagin islerw dikkat etmelisin.
Senin erkek arkadssin var mi canjm? Bir ayrılik yasadın mj? Varsa eger bu kisi basta bu ayilia pek takmamis uzulmemis. Ama aradan belli bir zaman geccince seninlekonusmak isteyecek tekrar.
Bekledigin bir habrr var uzun zamandirbekliyorsun. Hu haberi aldikdan sonra bir yolculuk gorunuyor sana.olumlu bir haber, bu haberi icinde tut herkese anlatma cdvrendeki fesat inanlarin kotu enerjilerini alma.
Bu donem biraz kavga gurultu var etrafjnda dedikodudan kaynakli sanirim en hafif sekilde atlatmaya bak krizi kendini yorma fazla...

Bu kadar yorumlayabildm canim.

CNim cok tessekur ederim agzina saglik.

reddmars
kartlarim,

ters para uclusu
para sovalyesi
ters para onlusu
ters gunes
ters kupa altilisi
ters azize
ters joker
imparator
degnek sovalyesi
ters seytan

burcum yay, iliskim yok canim
Canım kusura bakma biraz geç oldu. Yogundum dönemedim.
Geçmisinde toprak burcu bir erkek varmıydı onunla işler pek iyi gitmemiş. Onunla güzel bir ilişki düşünmüşsün hatta aile kurma düşüncesi bile varmış fakat onunla olmayacağını anlamışsın. Koç burcu bir erkekle yeni bir başlangıç istemişsin fakat o da olmamış sanki. Bu adam biraz senden büyük birisi. Otoriter dediğim dedi birisi bu kişi. Senin kısmetinde ateş grubundan biri var sanki öyle biri olacak hayatı da. Sonra kart bana oğlak burcundan birisini işaret ediyor. Dikkat et bu kişiye canım

Tesekur edrm canım

Canım bana katina bakar mısın. Ben koyu kumral saçlarım, buğday tenliyim,ela gözlüyüm. O ise esmer ve kahve rengi gözlü

kılıç onlusu ters
değnek ikilisi ters
değnek kraliçesi ters
aziz ters
değnek prensi
imparatoriçe trs
para prensi
denge
aşıklar
değnek dörtlüsü

uzunn uzuunnn yorum yap bi kere de kız.
sen ne istiyorsun?
Sırtından vurulmuş darbe almış biri var. Sırtına kılıçlar saplanmış can ćekişiyor. Duyguları yaralanmış. Birileri ağır yaralamiş seni. Olumsuz düşüncelerin çok fazla bu yaralanma nedeniyle. Yıkılmışsın resmen amaaaa gel gör ki her zamankindan daha da sağlam ayağa kalkıyorsun. Bir ormanlar kralı aslan gibi tekrardan ayağa kalkıyorsun. Allah sana yürü yaaa kulum diyor. Sabırsız olduğun görülüyor. Biraz daha sabretmelisin. Eline çok güzel bir fırsat geçecek. Bu bebekte olabilir bir işte olabilir. Bana sanki bebek gibi geldi. Genç ve ateş grubu bir kart çekmişsin ben bunu ona yorumladım. Ilişkinde denge sağlanacak. Ne veriyorsan eşine onun karşılığını göreceksin. Aşk veriyorsan aşk göreceksin. Herşey istedigin gibi olacak. Para dersen para aşk dersen aşk... gerçek aşkı bulduğunu düşüneceksin. Son kart bana bir kutlamayı gösteriyor. Hayatında çok olumlu şeyler olacak. Çok sevinecegin şeyler olacak Allahın izniyle...
Bana katina bakar mısın. Ben boğa burcuyum. kumralım esmere yakın sayılirım, buğday tenliyim,ela gözlüyüm. O ise akrep burcu ve esmer kahverengigözlü

Uzattım uzatabildigim kadar. Olduğu kadar olmadığı kader. Ayy ben gelişmeye bakmam sonuca bakarım hep ondan kısa kesiyorum Aydın havası oluyor

Uzattım uzatabildigim kadar. Olduğu kadar olmadığı kader. Ayy ben gelişmeye bakmam sonuca bakarım hep ondan kısa kesiyorum Aydın havası oluyor

o zaman gelişme kartlarını boşa mı çekiyoruz canım :)

fazla uzun sürmeyecek bir üzüntün var. yine aşk adına bu üzüntün. seçtiğin yol seni istediğin yere ulaştırmayacak gibi görünüyor. bir haberin var ve bu haber de pek sevineceğn bir haber olmayacak. biriyle karşılaşacaksın. belki eski bir aşk. karşılaşmak seni mutlu etmeyecek. ancak problemlerine çözüm bulma odaklı yaklaşmaya başlayacaksın. bir felaketten kurtulacaksın ve işlerin yoluna girmeye başlayacak. bir aydınlanma yaşayacaksın bu süreçte. bazı şeylerin farkına varacaksın bu da olumlu olayların gelişmesini sağlayacak. sağlık açısından bir problemin var ise o da çözüme kavuşacak.
güneş hayatını aydınlatacak her türlü üzüntünden kurtulacaksın. yaşadığı hayal kırıklıklarını unutturacak şeyler yaşayacaksın. iyi şans seni bekliyor geleceğinde. bunlara birz da açık tenli birinin yardımıyla kavuşacaksın. sana çok faydası dokunacak bu kişinin. ileride de sağlıklı güzel bir ilişkiye sahip olacaksın. ancak nasıl biriyle olacağı hakkında bir kart çıkmadı.

Desene yine kendimle başbaşayım

kılıç onlusu ters
değnek ikilisi ters
değnek kraliçesi ters
aziz ters
değnek prensi
imparatoriçe trs
para prensi
denge
aşıklar
değnek dörtlüsü

uzunn uzuunnn yorum yap bi kere de kız.
sen ne istiyorsun?

Bu açılımı hangi soruyu sorarak yaptın bilmiyorum ama yorumlayan arkadaşın yaklaşımını görünce ben de bir şeyler yazmak istedim. Kılıç onlusunu görünce öyle hemen darbe aldın diye yorumlamak kolay ama kılıç onlusu aslında kötü bir dönemin, döngünün sonuna geldiğini ve iyileşme sürecinin başladığını gösterir, hele ki burada ters kılıç onlusu var, anlamı çok daha olumlu. Ben de yorumlayayım bu açılımı. Mental, psikolojik yaralarını sardığın bir dönem geçirmişsin. Bu dönem boyunca geleceğe dair çok bir plan yapmamış ya da yaptığın planları hayata geçirmeye değer bulmamışsın. Zaten bir şeyleri hayata geçirmek için pek bir isteğin, şevkin de yokmuş. Yaşam sevincini kaybettiğin bir dönem olmuş, hayat sana pek bir şey ifade etmemeye başlamış ama büyük ihtimalle son dönemlerde, seni heyecanlandıran bazı haberler almışsın. Bunlar seni hayata bağlamış, bir anda umutlarının yeşermesine sebep olmuş fakat daha sonra bu aldığın haberlerle ilgili de işler tam olarak yolunda gitmemiş, ufak bir hayalkırıklığı daha yaşamışsın ama bu sefer daha kolayca toparlanmışsın. Şimdi hayatında güzel bir dönem başlıyor. Hem maddi durumunla, kariyerinle ilgili güzel ve adım adım ilerleyecek gelişmeler olacak hem de açıkça göründüğü gibi aşkla ilgili:) Hayatın sonunda o baya zamandır devam eden tatsız halden kurtuluyor. Her şey yoluna girmeye başlıyor, önce kariyer sonra aşk. Değnek dörtlüsü zaten kutlama, stabilite, sağlam temeller atma manasına gelir. Ben bu sağlam temellerin hem maddi hem manevi olacağını hissediyorum. Hayatında biri varsa ilişkiniz ciddileşebilir. Biri yoksa da hızla ciddileşecek yeni bir ilişkiye adım atabilirsin. Öyle içimden geldi yorumladım.

çok teşekkür ederim mutlu ettiniz beni :)
ben de size bir fal bakayım. kahve seviyorsanız için yorumlayayım :) olmazsa katina veya iskambil de bakabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…