Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kahve falima bakanin, tarot falina bakacagim. Fal yorumunu aksam 22-23 gibi yazmis olurum en gec.

Eklentiler

• image.jpeg
    58,9 KB · Görüntüleme: 24
  • image.jpeg
    59,2 KB · Görüntüleme: 27
  • image.jpeg
    70,2 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 43
  • image.jpeg
    33,5 KB · Görüntüleme: 26
Kahve falima bakanin, tarot falina bakacagim. Fal yorumunu aksam 22-23 gibi yazmis olurum en gec.

Karamsarlıkla çıktığın bir yol var bu yolu baya ilerletmişsin şu an karamsarlıktan ziyade soru işaretleri var kafanda. Biraz daha toparlanmış ve takıldğın şeyleri eskisi kadar önemsemediğini görüyorum. Biraz daha rahatlamışsın.

Bazen koca dünyanın içinde minik oyukların içinde kalmışsın gibi hissediyorsun. Aslına bakarsan bu oyuklar senin biraz nefes alma imkanın olan yerler. Dışarıda da hayat gayet güzel akıp gidiyor ancak sen endişelerinle başa çıkamadığın zaman orda daha güvenme hissediyorsun.

Saçları omuzlarına anca gelen biri var sevmedim bu kadını, fitne fesat. Alt etmişsin onu. Kalakalmış :)

Canım bir süre daha beklemen gerekecek ancak karşına büyük bir fırsat çıkacak. Bu fırsatla birlkte bir aşk da görünüyor.

Solgun suratlı biri çıkmış saçları da yok gibi duruyor burda. Kafanı çok takmışsın bu kişiye. Kendi çok iyi görünmese de etrafı çok aydınlık. İyi olacak her şey.

Köpekleri sever misin? Çok tatlı bir köpek var burda. Sadakat dostluk anlamına da gelir. Sana destek olacak birisi. Canım daha çok güleceğin gzel günler çok uzağında değil. Gitmek istediğin br yer veya gelmek isteyen biri varsa yolu ters dönmüş gelemiyor veya gidemiyorsun.

Hane içi de çok sıkıntılı çıkmamış. Ev dşından brisi sizin bir durumunuza çok üzülüyor. Onun dışında çevreye karşı bir kalkan oluşturulmuş sanki.

Kızlar merhaba bu aralar kendimi çok kötü ve yalnız hissediyorum psikolojim bozuldu saçma sapan yerde kahkaha atıyorum hep ağlıyorum
Bana Tarot veya katına bakabilen olur mu
Ben de kahve bakarim

Tabi olur benim için farketmez sen nasıl istersen :) hangi bilgiler gerekli

canım ben senin niyetinle genel bir açılım yaptım. birazdan yemek yapmaya başlıcam eşim geldikten sonra fırsatım olmayabilir.

canım kumral veya hafif esmer diyebileceğimiz bir erkeğin evinde huzursuzluk görünüyor. bu kişi ailenden biri olabilir. baba abi kardeş amca gibi. çok duygusal bir erkek bu kişi aslında. ancak dediğim gibi evinde huzursuzluk hakim görünüyor. senin aklın da onlarda kalmış olacak ki ilk kartların bu kişilerle ilgili çıktı.
yaşadığın skıntılara artık son vereceksin. kendin başarabilirsin bunu ancak ve sen de bunu yapacaksın. sorunlarınla yüzleşmen gerekiyor ancak sen buna bir türlü cesaret edemiyorsun. yüzleşmen gereken şeylerden korkuyorsun. sonunun nereye gideceğini bilememek seni daha çok endişelendiriyor gibi görünüyor.
iş konusunda da sıkıntılı olduğunu söylüyor kartlar canım. eğer bir iş arıyorsan bir süre daha değişmeyecek şu anki durumun. sabırlı olmanı öneriyor kartların. harcamalarına dikkat etmeni ve biraz para biriktirmeni öğütlüyor.
şu an bir ilişkin varsa bu ilişkinin çok yolunda olmadığını ve ilerleyen süreçlerde de yoluna girmeyeceğini görüyorum. bunun sen de farkına varacaksın zaman geçtikçe ve kendine yeni bir yol belirlemen gerektiğine karar verip ona göre davranacksın.
şu an kendini uzaklaştırdığın ortamlardan kurtulacaksın. arkadaşlarınla daha çok vakit geçirip daha güzel zamanlar yakalayacaksın. belki yeni arkadaşlıklar edineceksin. sonunda aşkını bulacaksın. bu kişi açık tenli veya kızıl saçları olan bir erkek olacak diyor kartın. çok arkadaş canlısı biri değil bu yüzden ilk başlarda ondan hoşlanmayablirsin ama geleceğinizde birliktelik görünüyor. alyans kartı çıktı bu kişide çünkü.

ben de içtim canım kahvemi, yükleyim.

Eklentiler

• 20160719_153307.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 23
  • 20160719_153312.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 18
  • 20160719_153319.jpg
    77,1 KB · Görüntüleme: 13
  • 20160719_153332.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 33
  • 20160719_153337.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 33
  • 20160719_153405.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 40

Kusura bakma duştaydim canim sana geri donemedim . Ailemde bi sikinti yok aslinda suan tek sıkıntı sevgilimin terk etmesinin boşluğu. .. öğrenciyim aslinda ise girme gibi bi derdim yok da evet suan tatildeyim biraz harcama yaptim tesekkurler fal icin canım ..
Simdi senin falina gelirsek şansın her geçen gün artarak, maddi açıdan sıkıntıların sona erecek.Borcun varsa tez zamanda tüm borçlarını birden kapatacaksun Tayin yükselme gibi iş hayatında beklentilerin varsa hepsi gerceklesecek evinize bolluk yağacak. Ev alma durumu gibi bir mevzu var mi bilmiyorum ama ev alma konusu geçecek ve almaniz icin hicbr sıkıntı yok. arkadaslarinla ortak bi plan yapacağın görülüyor. Onlar senin yanında olacak . Birtakım zorluklar görünüyor ancak bunu anca cevrendeki insanlarin yardımıyla atlatabilirsin senin bu zorlukları atlatmanda 3 kişi yanında olacak.
Bi de bi eğlenceye katılacağını gördüm burası kalabalık ve herkes mutlu bu bir düğün diye düşünüyorum.
İyi ve mutlu bir haber alicaksin. Gelişmeler senin hayatını güzel kılacak.Bir yola cikicaksiniz bu yolculuk beklenilenden daha güzel olacak ve sonrasında de çok güzel bir şekilde sona erecek. Aslında Bu dönem içerisinde bir rahatsızlık ve tehlike atlatabilirsin fakat herhangi bir zarar görmeyeceksiniz.
Birtakım güven sorunu var . Eşinle ilgili bir güvenin kirilicak bi moralin bozulucak ama bunun olmasına izin verme . Falindaki çıkan erkek muhtemelen de eşin bu senin hayatının merkezi olacak . Onun önü de çok aydınlık görünüyor. Güzel günler bekliyor. Ikinizin de cevresinde özellikle eşinin cevresinde çok laf ve göz var ama bunlar sizi etkilemeyecek. Valla nereye baksam Seyahat gördüm bi tane hayırlı haber aldıktan sonra bu seyahata cikilicak ve zamanı da yakın. Böyle canım :)

teşkkür ederim canım ağzına sağlık :)

Siz hangisini istersenizı :) aslında var bir konu. Özelden yazsam?
ten olarak kumral veya çok esmer olmayan tene sahip bir erkek çıktı. hayatının odak noktasında bu erkek. bu erkek aslına bakarsan çok hassa ve duygusal yönü güçlü olan birisi. seni üzmek istememiş ancak problemler varmış arada bu sebeple kaçınılmaz olan olmuş.
senin en çok korktuğun şey aldatılmak ilişkinde. bunu kafana takmışsın sanırım kartına yansımış. erkek adına çıkan kartlar onun sadık biri olduğunu söylüyor ancak senin veya onun etrafındaki bayanlar çok düzgün olmayabilirler.
yanlış birini sevdim diye düşünüyor olabilirsin bunun için kendini üzüyor olabilirsin. ancak ilişkinizdeki tutkunun çok yüksek olduğu görünüyor. bu konuda açık tenli bir bayan arkadaşın sana bir çözüm yolu önerecek. belki de onu dinlemelisin.
şu an hayatında bir durgunluk söz konusu. değişikliklerden pek hoşlanmıyorsun. plan yapmak istemiyorsun ve yaptığın / yapılan planları da iptal ediyorsun. şayet bir yolculuk düşünüyorsan bu yolculuktan da vazgeçeceksin.
çocuk sahibi olmayı çok mu istiyorsun? çocukları çok sevdiğinle ilgili bir kart çıktı. evlenip çocuğum olsun diye hayallerin var ise bunları biraz erteleyceksin. evliliği demeyim ama çocuk işi biraz uzak görünüyor.
canım geleceğin için de bir evlilik hazırlığı içine gireceğin ancak senin farkına varacağın şeyler yüzünden bu durumdan vazgeçeceğin çıktı. belki görmezden geldiğin ufak hatalar olacak ve işler ciddileştiğinde bunların çok da görmezden gelinmeyecek şeyler olduğunu göreceksin. ve sen de yaptığın bir hata yüzünden kendini çok kötü hissedeceksin.
kartların genel olarak hayatına aldğın insanlara gerek bayan gerek erkek, dikkat etmen gerektiğini söylüyor.
sevdiğin zaman gözlerin sevgiden başka hiçbir şey görmüyor kartlardan anladığım kadarıyla, bu da sana olumsuzluklar getiriyor.

tarot için genel bir açılım yapabilirsen benim için daha iyi olur :)

_Jadaloz_ canim cok tesekkur ederim yorumun icin, tarot yorumun 1 saat sonra yazilmis olacak, dilersen kahve icip onun da resimlerini ekleyebilirsin, azicik onu da yorumlayabilirm

_Jadaloz_
Oncelikle gecikme icin ozur dilerim!

Esinle olan baginin gitgide guzellestigini, aranizda herhangi bir sorun bulunmadigini goruyorum.
ancak bunun sebebi; senin ne zaman ne yapman gerektigini bilmen ve bu iliskiyi nasil dengede tutabilexrgini bilmen...
Yakin zamanda kutlama gibi bir durum soz konusu olacak.. sana minik bir hediyesi olabilir, ya da seni cok mutlu edicek sozler
Esinin ya da senin cevrende, ama bence esinin cevresinde, cekemeyen bir adam var. surekli sanki sizin hayatinizi falan takip etmeye calisiyor.. herhangi bir zarari yok ama.
bir istegi var esinin ancak sen 1 sene sonra bu seyin satin alinmasini istiyorsun ve zaman zaman diretiyorsun bu konuda...
Su siralar bas-bel agrilarin cok mu?
canim akrabalardan hasta birisi var, sanirim daha cok depresyonda diyebiliriz, bir kadin.. pek kimseyle konusmak istemiyor gibi ama nedense senin de surekli onunla ilgilenmeni istiyor, seni seven birisi bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…