Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Bu açılımı hangi soruyu sorarak yaptın bilmiyorum ama yorumlayan arkadaşın yaklaşımını görünce ben de bir şeyler yazmak istedim. Kılıç onlusunu görünce öyle hemen darbe aldın diye yorumlamak kolay ama kılıç onlusu aslında kötü bir dönemin, döngünün sonuna geldiğini ve iyileşme sürecinin başladığını gösterir, hele ki burada ters kılıç onlusu var, anlamı çok daha olumlu. Ben de yorumlayayım bu açılımı. Mental, psikolojik yaralarını sardığın bir dönem geçirmişsin. Bu dönem boyunca geleceğe dair çok bir plan yapmamış ya da yaptığın planları hayata geçirmeye değer bulmamışsın. Zaten bir şeyleri hayata geçirmek için pek bir isteğin, şevkin de yokmuş. Yaşam sevincini kaybettiğin bir dönem olmuş, hayat sana pek bir şey ifade etmemeye başlamış ama büyük ihtimalle son dönemlerde, seni heyecanlandıran bazı haberler almışsın. Bunlar seni hayata bağlamış, bir anda umutlarının yeşermesine sebep olmuş fakat daha sonra bu aldığın haberlerle ilgili de işler tam olarak yolunda gitmemiş, ufak bir hayalkırıklığı daha yaşamışsın ama bu sefer daha kolayca toparlanmışsın. Şimdi hayatında güzel bir dönem başlıyor. Hem maddi durumunla, kariyerinle ilgili güzel ve adım adım ilerleyecek gelişmeler olacak hem de açıkça göründüğü gibi aşkla ilgili:) Hayatın sonunda o baya zamandır devam eden tatsız halden kurtuluyor. Her şey yoluna girmeye başlıyor, önce kariyer sonra aşk. Değnek dörtlüsü zaten kutlama, stabilite, sağlam temeller atma manasına gelir. Ben bu sağlam temellerin hem maddi hem manevi olacağını hissediyorum. Hayatında biri varsa ilişkiniz ciddileşebilir. Biri yoksa da hızla ciddileşecek yeni bir ilişkiye adım atabilirsin. Öyle içimden geldi yorumladım.
Selam, musait oldugunuzda fallasabilir miyiz ben de tarot bakiorm.
yorumlama tarziniza bayildim

Bu açılımı hangi soruyu sorarak yaptın bilmiyorum ama yorumlayan arkadaşın yaklaşımını görünce ben de bir şeyler yazmak istedim. Kılıç onlusunu görünce öyle hemen darbe aldın diye yorumlamak kolay ama kılıç onlusu aslında kötü bir dönemin, döngünün sonuna geldiğini ve iyileşme sürecinin başladığını gösterir, hele ki burada ters kılıç onlusu var, anlamı çok daha olumlu. Ben de yorumlayayım bu açılımı. Mental, psikolojik yaralarını sardığın bir dönem geçirmişsin. Bu dönem boyunca geleceğe dair çok bir plan yapmamış ya da yaptığın planları hayata geçirmeye değer bulmamışsın. Zaten bir şeyleri hayata geçirmek için pek bir isteğin, şevkin de yokmuş. Yaşam sevincini kaybettiğin bir dönem olmuş, hayat sana pek bir şey ifade etmemeye başlamış ama büyük ihtimalle son dönemlerde, seni heyecanlandıran bazı haberler almışsın. Bunlar seni hayata bağlamış, bir anda umutlarının yeşermesine sebep olmuş fakat daha sonra bu aldığın haberlerle ilgili de işler tam olarak yolunda gitmemiş, ufak bir hayalkırıklığı daha yaşamışsın ama bu sefer daha kolayca toparlanmışsın. Şimdi hayatında güzel bir dönem başlıyor. Hem maddi durumunla, kariyerinle ilgili güzel ve adım adım ilerleyecek gelişmeler olacak hem de açıkça göründüğü gibi aşkla ilgili:) Hayatın sonunda o baya zamandır devam eden tatsız halden kurtuluyor. Her şey yoluna girmeye başlıyor, önce kariyer sonra aşk. Değnek dörtlüsü zaten kutlama, stabilite, sağlam temeller atma manasına gelir. Ben bu sağlam temellerin hem maddi hem manevi olacağını hissediyorum. Hayatında biri varsa ilişkiniz ciddileşebilir. Biri yoksa da hızla ciddileşecek yeni bir ilişkiye adım atabilirsin. Öyle içimden geldi yorumladım.
selam canım beni hatırladın mı fallaşmıştık. istersen tekrar fallaşabiliriz.

tabi ki, sormak istediğiniz bir şey var mı, genel açılım mı yapayım?
ben de yüklerim birazdan fal fotolarımı :)
Su an aklimda biri var hoslamdigim onunla ilgili baktirmak istiyorum.
Hangi bilhiler gerekli sayi burc ten rengi canim soyle yazayim.

Kahve falı olabilir katina flsi olabilir hangisi daha rahatsa

kısa bir katina yorumu yapayım o zaman. sevdiğin biri var gibi görünüyor. bu kişiyle ilgili sıkıntı veren bir durum öğrenecksin. öğrendiğin şey sana gözyaşı getirecek. kendini çok güçsüz hissedeceksin ancak tüm olan olaylar senin yararına olacak. bunları öğrenmen ve hayatına buna göre yön vermen için bir fırsat olacak. siyah/kahve gözlü koyu kahve saçlı bir kadın var. bu kadına dikkat etmeni ve güvenmemeni öneririm.

tamam bakıyorum hemen canım.
bilgi istemiyorum nickine odaklanarak bakıyorum :)
fotolarımı da yükleyim bu arada

Eklentiler

• 20160718_150120.jpg
    20160718_150120.jpg
    85,6 KB · Görüntüleme: 17
  • 20160718_150125.jpg
    20160718_150125.jpg
    78,5 KB · Görüntüleme: 15
  • 20160718_150130.jpg
    20160718_150130.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160718_150134.jpg
    20160718_150134.jpg
    85,7 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160718_150139.jpg
    20160718_150139.jpg
    82,9 KB · Görüntüleme: 16
  • 20160718_150220.jpg
    20160718_150220.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 34

canım hayatında başarılı birisin. iş konusunda da özel hayatında da çok şanslısın. bunu kıskanan arkadaşlar görünüyor.üstelik bu kişiler dost sandıklarından arasında. kimi zaman kavgalara huzursuzluklara da yol açıyor bu kişilerin gözleri. özellikle açık tenli bir bayan var. bu bayan aşırı kurnaz ve sürekli hinlik düşünen biri.
bir yolculuk yaşamışsın/yaşayacaksın. bu yolculukla birlikte hayatında önemli değişiklikler meydana geliyor. ayağına büyük bir fırsat gelmiş ve sen de bunu güzel değerlendiriyorsun. önemli olaylar ve bunlarda yakalayacağın başarılar var.
çok istediğin bir şey var. sabırla beklemişsin bu şeyin olmasını. ancak bunu yapmanı istmeyen kişiler var ailenden de olabilir bu kişiler. ancak sen tüm baskılara rağmen dimdik duruyorsun ve sonunda sabrın ödülleniyor başarıyorsun istediğini ede etmeyi.
gelecek kartında mutlu bir habwer çıktı. bu haber kumral ya da çok esmer olmayan diyebiliriz, böyle bir kişiden gelecek. bu kişi seni gerçek bir aşkla seviyor. aşk canlanacak diyor kartın. eğer hoşlandığın kişi bu tende bir erkekse siyah-kahve gözleri koyu kahve saçları olan biriyse, bu kişi olabilir. değilse başka bir aşk söz konusu geleceğinde.
aile içinde sıkıntılar görünüyor. bu sıkıntılar komşular yüzünden de yaşanabilir. aile üzerinde şanssızlık var. bir süre devam edecek gibi görünüyor ev üzerindeki sıkıntılar.

tamam bakıyorum hemen canım.
bilgi istemiyorum nickine odaklanarak bakıyorum :)
fotolarımı da yükleyim bu arada
Canim biraz sıkıntili cikmissin.
Ilerleyen aylarda güzel bi kısmet alacaksın.bu kismet seni cok rahatlacak.
Senin suanda yapmak istedigin 2 planinin var.fakat birisi konusunda kararsizsin.bu kinuda baskalarinda fikir alman senin yararina olacak.
Sana resmi bir yerden bir haber geliyor. Egitjm ya da is yasaminda basarili bir doneme gireceksin.bekledigin bir durum aniden gelisecek ve seviniyorsun.
Senin hayatinda tek istedigin huzur bunum ocin biraz da semin cabalaman gerekiyor.
Sana bir yol var bu yol hiraz sikintili olabilir donusu de dusunceli.
Etrafinda tilki gibi dedikodunu yapanlat var.
Geneld3 yuzune gulup arkandan konusanlar.
3 ve 6 li zamanlarda bir isin halolacak.cok kismetlisin sans senden yana olacak.
Hane icinde cozume kavusacak bir durumunuz var konusarak istisare ile cozeceksiniz.uzlasacaksiniz.
Hanenin uzerjnde gozu olan bir kadin var. Iyj niyetli degil.
Ayrica esinden gwlecek bur supriz olabilir. Romantik anlar yasacaksin.

canım hayatında başarılı birisin. iş konusunda da özel hayatında da çok şanslısın. bunu kıskanan arkadaşlar görünüyor.üstelik bu kişiler dost sandıklarından arasında. kimi zaman kavgalara huzursuzluklara da yol açıyor bu kişilerin gözleri. özellikle açık tenli bir bayan var. bu bayan aşırı kurnaz ve sürekli hinlik düşünen biri.
bir yolculuk yaşamışsın/yaşayacaksın. bu yolculukla birlikte hayatında önemli değişiklikler meydana geliyor. ayağına büyük bir fırsat gelmiş ve sen de bunu güzel değerlendiriyorsun. önemli olaylar ve bunlarda yakalayacağın başarılar var.
çok istediğin bir şey var. sabırla beklemişsin bu şeyin olmasını. ancak bunu yapmanı istmeyen kişiler var ailenden de olabilir bu kişiler. ancak sen tüm baskılara rağmen dimdik duruyorsun ve sonunda sabrın ödülleniyor başarıyorsun istediğini ede etmeyi.
gelecek kartında mutlu bir habwer çıktı. bu haber kumral ya da çok esmer olmayan diyebiliriz, böyle bir kişiden gelecek. bu kişi seni gerçek bir aşkla seviyor. aşk canlanacak diyor kartın. eğer hoşlandığın kişi bu tende bir erkekse siyah-kahve gözleri koyu kahve saçları olan biriyse, bu kişi olabilir. değilse başka bir aşk söz konusu geleceğinde.
aile içinde sıkıntılar görünüyor. bu sıkıntılar komşular yüzünden de yaşanabilir. aile üzerinde şanssızlık var. bir süre devam edecek gibi görünüyor ev üzerindeki sıkıntılar.
Camim cok tesekkurler. Dedigin fiziksel ozelliklere sajip biri insallah dedigin gibi olur.

çok teşekkür ederim mutlu ettiniz beni :)
ben de size bir fal bakayım. kahve seviyorsanız için yorumlayayım :) olmazsa katina veya iskambil de bakabilirim
Jadooo benim kartları arkadaşa vermiştim. Benim için kart çeker misin. Senden küçük bir ricam olsun. Kartlarıda yazar mısın. Yorumlayan arkadaşa yorumlatayım :)

Bana da tarot bakar mısın canım. Bende sana tarot bakarım

X