Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
falın tam zıt kartlarla dolu :) destenin şans kartı da sende şanssızlık kartı da sende. aslında çok şanslı ve istediğin şeyleri elde edebilecek yapıda birisin. ancak bazı şeyler oluyor ki hani derler ya basiretin mi bağlandı diye, öyle saçma sapan şeylerde hata yapıyorsun ki. kendin bile şaşırıyorsun sonrasında. şu esmer adam çıktı yine. senin şansın bu adamda heralde. önceki fallarda esmer adam üzüyor çıkıyordu öyle hatırlıyorum. bugünkü falında esmer adam kaderin çıktı. şans kartı da esmer adamın yanında. birlikte yakalayacağınız bir şans belki de. ancak bu adam çok bencil. yine de büyük bir aşk ve güçlü cinsel çekim görünüyor. işler resmiyete bile dökülebilir.
Jadooo bana katina bakar mısın :)

eşim gelecek birazdan, yemek vs den sonra bakabilirim ancak canım

Katina açarsan ben kumralım buğday tenliyim, saçlarım koyu kestane rengi, gözlerim ela gibi . Karşı taraf esmer ama çok esmer değil . Saçları koyu kestane rengi, kahverengi gözleri var.
Sende kartlarını çek gönder canım

Kizlar fallasmak isteyen varsa fallasabiliriz, birazcik da kahve bakmaya basladim gibi,
burcunuzu ve iliski durumunuzu yazmaniz yeterli

Acikcasi bu kisi ile sanki ikili iliskinde oek sorun yasamamissin, daha cok etraftaki kisilerin mudahalesi olmus, ya da arkadas cevresinin bir cekememezligi soz konusu..
bu erkek, oldukca mantikli ve tutarliymis davranislarinda... Iliskinizle ilgili olarak da sanki bir adim atmak uzereymissiniz ancak suan ikiniz de kafanizi dinleme taraftarisiniz..
ama kartlar cok guzle bir uyumunuz oldugunu soyluyor... Bir konusma gerceklesebilir kisa sure icinde.
seni cok uzen laflar duymussun, bir bayandan. onun annesi yuzunden/ya da ablasi bir tartisma mi oldu?
canım bana katina ya da tarot açar mısın.

bana tarot bakar mısın. ben boğa burcuyum , o akrep burcu her hangi bir ilişkim yok. aşk hayatım nasıl olacak. bi gelişme olacak mı
reddmars reddmars
canim bu kisiyle siz cok zit karakterlersiniz...
Ayni sehirde degilsiniz sanirim?
Cevresindeki insanlarin ne dusundugune cok faZla onem veren birisi.
su siralar icine kapanmissin sanki, buna sebep olan kisi de; aslan koc ya da yay burcu bir erkek, sanki yaklasik bir sene once hayatinda olan birisi.. zaman zaman yasadiklarini sorgulayip kendine kizdigin oluyor
bir kadin var. yakininda... o kisiye dikkat etmelisin, zaman zaman kavga potansiyeliniz olabilir karsindaki kisi senden yasca buyuk..

bahsetmis oldugun akrep erkeginden de aslinda pek emin degil gibisin, bu erkegin seni uzebilecegi cikti..
kismetinde sanki esmer birisi olucak senin, ama henuz tanismamissiniz.. zamani var

reddmars reddmars
canim bu kisiyle siz cok zit karakterlersiniz...
Ayni sehirde degilsiniz sanirim?
Cevresindeki insanlarin ne dusundugune cok faZla onem veren birisi.
su siralar icine kapanmissin sanki, buna sebep olan kisi de; aslan koc ya da yay burcu bir erkek, sanki yaklasik bir sene once hayatinda olan birisi.. zaman zaman yasadiklarini sorgulayip kendine kizdigin oluyor
bir kadin var. yakininda... o kisiye dikkat etmelisin, zaman zaman kavga potansiyeliniz olabilir karsindaki kisi senden yasca buyuk..

bahsetmis oldugun akrep erkeginden de aslinda pek emin degil gibisin, bu erkegin seni uzebilecegi cikti..
kismetinde sanki esmer birisi olucak senin, ama henuz tanismamissiniz.. zamani var
sağol canım...

Katina açarsan ben kumralım buğday tenliyim, saçlarım koyu kestane rengi, gözlerim ela gibi . Karşı taraf esmer ama çok esmer değil . Saçları koyu kestane rengi, kahverengi gözleri var.
Sende kartlarını çek gönder canım

bu kadar şanssızlık nereden geliyor cnaım ya. şu an içinde bulunduğun durumdan çok memnun değilsin. mutsuz görünüyorsun. mutsuzluğunun sebebi de bu erkek. bu adam sana hiç uğurlu gelmiyor canım. hatta şansını aşırı olumsuz etkiliyor. onun yanındaki tüm kartlar olumsuz kartlar.
sana bi yerden haber gelecek bu habere sevineceksin. mutluluktan uçuracak kadar güzel br haber.
şu an bıçak sırtında gibisin ancak kaderini değiştirmek senin elinde. geleceğinde esmer bir erkek çıktı yine. bu erkekle birlikte şansın sana gülmeye başlayacak artık. güçlü ve kararlı bir insana dönüşeceksin.

benim kartlarım
değnek ikilisi ters
değnek onlusu ters
kupa şövalyesi
kılıç altılısı
para ikilisi
kılıç dörtlüsü ters
aziz ters
değnek prensi
kupa prensi
ermiş

bu kadar şanssızlık nereden geliyor cnaım ya. şu an içinde bulunduğun durumdan çok memnun değilsin. mutsuz görünüyorsun. mutsuzluğunun sebebi de bu erkek. bu adam sana hiç uğurlu gelmiyor canım. hatta şansını aşırı olumsuz etkiliyor. onun yanındaki tüm kartlar olumsuz kartlar.
sana bi yerden haber gelecek bu habere sevineceksin. mutluluktan uçuracak kadar güzel br haber.
şu an bıçak sırtında gibisin ancak kaderini değiştirmek senin elinde. geleceğinde esmer bir erkek çıktı yine. bu erkekle birlikte şansın sana gülmeye başlayacak artık. güçlü ve kararlı bir insana dönüşeceksin.

benim kartlarım
değnek ikilisi ters
değnek onlusu ters
kupa şövalyesi
kılıç altılısı
para ikilisi
kılıç dörtlüsü ters
aziz ters
değnek prensi
kupa prensi
ermiş
Gelecekle ilgili umutsuz düşüncelerin var nedeni ise su grubundan bi erkek. Onunla güzel bir ailen varmış. Işlerden dolayı bu aile biraz sarsılmış gibi ama tabiki bu durum geçecek biraz daha sabretmeniz gerekiyor.karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacak Allahın izniyle . Yalnıźzz son kart başak burcu birisini gösteriyor. Toprak grubundan birisi bu kişi. Sorunlardan dolayı kendi içine dönebilir dikkat edin. Kötü değil bu kart aksine iyi kendisini biçip tartacak bu kişi herşeyin daha iyiye gitmesi için .
Canım bana esmer adamla ilgili katina bakar mısın

Gelecekle ilgili umutsuz düşüncelerin var nedeni ise su grubundan bi erkek. Onunla güzel bir ailen varmış. Işlerden dolayı bu aile biraz sarsılmış gibi ama tabiki bu durum geçecek biraz daha sabretmeniz gerekiyor.karşınıza çok güzel fırsatlar çıkacak Allahın izniyle . Yalnıźzz son kart başak burcu birisini gösteriyor. Toprak grubundan birisi bu kişi. Sorunlardan dolayı kendi içine dönebilir dikkat edin. Kötü değil bu kart aksine iyi kendisini biçip tartacak bu kişi herşeyin daha iyiye gitmesi için .
Canım bana esmer adamla ilgili katina bakar mısın

teşekkür ederim canım

Tarot ve kahve bakıorm fallasabılırız:)

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    36,8 KB · Görüntüleme: 51
  • image.jpeg
    image.jpeg
    37,6 KB · Görüntüleme: 35
  • image.jpeg
    image.jpeg