Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kızlar fallaslım tarot ve kahve bakıorm:)
Cnaım için ferahlamış. Olumlu gelişmeler vardır inşallah?

Bir gelin çıkmış fincanın dip kısmında. Bu gelin sensen eğer düğün için biraz daha zaman var. Hemen yapmıyorsunuz düğünü. Damat seni çok seviyor canım. Bembeyaz çıkmış karşında, önüne doğru diz çökmüş.

Uzun ince yapılı bir bayan çıkmış. E veya F harfi var alt kısmı bişeylerin arkasında kalmış o yüzden E mi F mi karar veremedim. Bu bayanın adında veya soyadında var bu harf. Fettan birisi. Tartışma yaşayabilirsin bu kişiyle. Sebep tamamen kıskançlık. Gözleri kocaman kocaman bakmış sana.

Yüzük çıkmış canım. Bu daha yukarıda çıkmış zamanı yakın. Mutlu bir ortam görünüyor. Kilolu bir bayan var çok mutlu oluyor bu duruma.

Allahımmm bir bebek var nasıl masum nasıl tatlı. Erkek çocuğuna benziyor. Var mı bebek bekleyen birileri? Ya da senin aklındaki düşünceler de çıkmış olabilir. Bembeyaz bir teni var.

Canım şu an huzursuzluğun var belki yakın çevrenle de sıkıntılı durumdasın. Ancak hak ettiğin şeylere ulaşıp atacaksın o huzursuzluğu. Koskocaman bir kalp çıkmış. Onun çevresi de biraz dertli çıkmış ama şunu bi atlatın başka dert tasa yok. Çok aydınlık görünüyor önünüz.

Tabağın da ferah çıkmış. Evden çıkan biri var canım gelin olmuş gidiyor :) arkasından bir kişi çok üzülüyor. Ama herkesin içi rahatlamış/rahatlıyor. Canım gideceğin yerde bir kişi seni pek hoş karşılamıyor. Sana belli eder mi etmez mi bilmem ama içi fesatlık dolu. Saçları gür bir kadın.

Senden uzakta yaşayan bir arkadaşın var seni çok özlemiş. Mutlu anlarında yanında olamayabilir ama sürekli aklı sende.

artikk gelin olmak istiormmm!!!:))))Sagol bitanem agzna saglik suan hersey konstgmz gbi umarim degsklik olur yakin zmnda bn sana ne bakim sec bitane:)

ben de istiyorum gelin olmanııııı !!! :)
umarımmm bekliyorum gelsin güzel haberler diye :)
ne istediğimi bilmiyorum ki sen seç kahve de içtim foto da atabilirim. tarot da bakabilirsn. hangisini istersin :)

ben de istiyorum gelin olmanııııı !!! :)
umarımmm bekliyorum gelsin güzel haberler diye :)
ne istediğimi bilmiyorum ki sen seç kahve de içtim foto da atabilirim. tarot da bakabilirsn. hangisini istersin :)
Ortaya karsıık yapalım at baklm fıncanını bıtanembıde sey dıcem sayı sole bana 1 den 78 e kadr sıralı o sekılde kart secym sana tam odakalnıp kahve ve tarot karsıık olsun:)

Ortaya karsıık yapalım at baklm fıncanını bıtanembıde sey dıcem sayı sole bana 1 den 78 e kadr sıralı o sekılde kart secym sana tam odakalnıp kahve ve tarot karsıık olsun:)

10 tane söylyorum değil mi?
2 - 8 - 14 - 23 - 25 - 30 - 41 - 42 - 56 - 78

ben sana ne bakayım canım seç bi fal daha :)

Eklentiler

• 20160714_150102.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 29
  • 20160714_150109.jpg
    76,2 KB · Görüntüleme: 30
  • 20160714_150115.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 31
  • 20160714_150120.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 32
  • 20160714_150125.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 30
  • 20160714_150201.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 26
10 tane söylyorum değil mi?
2 - 8 - 14 - 23 - 25 - 30 - 41 - 42 - 56 - 78

ben sana ne bakayım canım seç bi fal daha :)
Sımdı oncelıkle tarottan baslıorm suankı durumun yenıden dogusu ıstıosn gunes gbı parlamak ıstıosn evrenın sana tekrardan yuzne gülmesnı ıstıosn hersey ters gtmıs haytnda bı muddet bunu istemendeki sebepte ani bi yikim olmus birden huc hesapta olamyan şeyler yasamissn moralini bozan senin depresif bi hale grmeni saglayan bi etki olmus haytnda kndne cevrene kusmussn bilimcinde esinle guzel bi hayat maddi manevi rahat edebilicgn bi hayt tarzi istiosn esınle aran acıktı galıba bıraz fakat bunu düzeltmıssınz yoluna koymussnz

Gecmıstekı saldırganlığın sınırlılıgn aceleclgnı bıraz dıngınlemıssn daha ılımlısın artık daha olumlu pzıtıfsın bıseylern hemn olmasını ıstemıssm fakat kndne hakım olmussn beklemn getrktgnı bıras daha zmna ıhtıycın oldgnu kabullenmıssn bıseyelrı yoluna koymaya calısıosn sreklı sankı butun yuk snın uzernde gbı cıkms sreklı çabalıyosn bı gayen var gerrk ev gerek ıs haytnda çok sırumlulugu olan bırısın kndnı yorgum bıtkın hısedıosn bzen dınlenmye kndne zmn ayrmana o kadr ıhtycn var kı aslında

Planların var haytnla ılglı bıseyler ıstıosn fakat o kadr umıtszsn kı olmıcgna cok ınanmıssn buda senı bunaltmıs fakat destegın olan bı kadın var bu kadın sana cok ıyı glıo senı herdegasnfa koruyup kollayn saran bı kadın bu kadın herkonuda snın arknda olan bırı bı yenılık yapmak ıstıosn haytnda eskıyı tamamen arkna atıp yepyenı bı sayfa acmak ıstıosn baslangc yapmak ıstıosn kaderının bı trlu donmdgnı hısedıosn fakat bı hberle çarkın donuo ve ıstedgn huzura refaha kavsmana cok az klmıs...

Evlılıgnı sevıosn aslında cok ıstyrk severk evlenmişsn esınde ole sana karsı sevgısı yuksek fakat basen senı kırıp ınctblıo senı bastırmaya calısıo ustunluk kurup senı sustrmk ıstıo boyle olunca ondan uzaklasıosn kabuguna cekılıosn her ne kadr hayallerin ısteklern olsda en basta evlılıgın glıo sonuc kartını ıkı tane cektım ıkı tame geldı yanı sımdı suan haytnda ne ıstıosn bunu beklemeye alman lazm zmnı var zmnı henuz gelmems fakat kart dıo kı bu gecıcı sonu aydınlık sabırla bklesın dıyo ıkıncı suprz kartta kupa ası geldı evlılıgnde sıkıntı varsa bu yoluna grıck fakat yoksada hersey yolundaysa aşkınız tavan yapıcak:)

süpersin geçmişten bugüne ben
ağzına sağlık canım benim

evet aslan burcuyum canım.
olmaz, sen iki tane bakcan altta kalamam
Tamm o zmn kız ıstedgne bak baksn yoksa da nosver ama simdii kahveye gelelim

tarota nazaran biraz daha koyu çıkmış falin oncelikle bişeylere cok bunaliosn bak yersz de olablir bunalti belkide cok buyutuosn bazi şeyleri eşinin prblemleri mi var?bi erkek dipte otrmus yalniz ve snin de yaninda yuregin pitlamis kabarmis nokta gbi sen aslinda buna cok kafani takiosn esinin isle ilgli prblmleri var jadocum bunun yuzunden de siz ara ara tartsip mutsz olabliosnz sirtinzii donuosnz birbrnze

kafan karmakrsik herseyi dsnuosn evini isini parani esini herksi kafana tkmissn yuzn gulsede bazen icin cok yara alio kndnle basbasa kalmk istiosn bak bu sıkıntilar herneyse bunlar gelip gcici fakat kndni bu kadr bunlatmaman gerek bi kalabalık var aklinda bi kalbliga grcksn sanki bu kalblikta biseylrre surat asicaksn bi olumszluk yasicksn aslinda temiz temiz hberlrn var fakat kndni o kadr darlnmis hisediosn ki cok cok sevinemiosn bile

officim darlandi kiz bi dusman var bak bu dusmnin basi hanenin icine grmis sen farkinda bile degilsin cok sinsi ayagni herdefasnda kaydrmaya calisan biri ama farkdemiosn suan etrafinda olup biteni cok nazara gelen birisin yildizin dusuk olablir bas agrsii fazlaca cekiosn sanki...

planlarin var aslinda bisyler yapmak istiosn uzaklasmak istiosn yani bazi seylerdn yakinda bi yolun var ama bi hediye alicksn bu hediyenin manevi mutlulugu sende cok fazla olucak kalbin yerinden cikarcasina sevinicksn

esinin isminde e t gbi harflee var mi?bu kisyee bi para grisi var bu ksiye para grsii olduktan snra cok buyuk rahatlama var aslinda sıkıntısının bi kismini atmis bile.oluo cok dusundgn birisi daha var srekli aklinda aileni seven birisin onlarin varligi sana guc verio onlardan bi haber alicaksn sevincgn bi hber snrasinda bi knsman olucak snu aydinlil

merdiven basamklarini tirmanircasina hedfne ulasmk istiosn ulascaksn da zmni var ama zmnla gelick aygna kndni evrene birakmalsin bazi seyler yoluna girmesi icin snrasinda bütün karanliklari asip cok sukredicksn sıkıntın 6 ay icinde diorm hallolalck yani bişeylere sukredip cok cok mutlu olucaksn

valla canım benim de bakınca içim darlandı, seni de etkilemiş bak.
olanları anlatmışsın zaten olacaklara da bakıcaz :)
sağol canım ağzına yüreğine sağlık

katina bakayım ben de o zaman :)

biseylere canini sıkıp bunaltmissn işte ondan ucuklmissnAllahim neyse sorun insallah tez zmnda def edrsn başından
sağol balım :)
geçelim falına
canım sizin ilişkinizi bozmaya çalışan insnalar var. kaderinizi değiştirmeye çalışıyorlar. bu kişi açık tenli bir erkek. başkaları yüzünden tartışma yaşıyorsunuz sevdiğinle. ancak aranız düzelecek kısa zamanda.
taşınmayı falan mı düşünüyorsunuz ev değişimi göründü diyordum ki sonra da kız zaten evlenecek elbette ki ev değiştirecek dedim :)
bu sıra eve mi kapattın kendini acep? açılma vaktin gelmiş canım. biraz sevdiklerinde güzel zaman geçir. kendini eve kapatma.
canım gelecek kartında yine benzer şeyler çıktı. şu an sıkıntıdasın göz yaşı döküyorsun ancak bunlar gelip geçici diyor.
kartların bazıları anlamsız uyumsuz çıktı. modumda mı değilim bilemedim ki. yorumlamıycam onları canım
son iki kartın çok güzel kartlar. senin çabanla huzur ve düzen sağlanıyor cnaım. güneş sana doğuyor. bütün sorunların sıkıntıların çözülecek diyor. bu güneş kartı hep çıktı galiba sana :)
pek düzgün olmadı fal karışıktı biraz memnun olmadım baktığım faldan

hayr kiz olsun ay artik su sikntilar bitsn arkdsm ya kpss sonuclari aciklandi ondada dusuk almisim zatenbutun terslikler beni buluo ay doğsun artik su gunessagol arkdsm teskur ederm

aynn canım da yok dusuk almisim 71 almisim gerçi alan var ama alanda zor yani hyrlisi artik
çok da düşük değilmiş de puanlar çok yüksek
branşın neydi ki?
alandan iyi alırsın belki canım. belli olmuyor şansına tercih eden olmazsa istediğin yeri falan, atanırsın belki de?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…