Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Tamam canım bekliyorum :)
4 gün önce benden ayrılan erkek arkadaşım pişman olacak mı neler yaşanacak sorum bu :)

tamam canım bakıyorum hemen

benim fal fotolarım;

Eklentiler

• 20160713_120400.jpg
    20160713_120400.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 23
  • 20160713_120408.jpg
    20160713_120408.jpg
    65,7 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160713_120417.jpg
    20160713_120417.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 35
  • 20160713_120428.jpg
    20160713_120428.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 25
  • 20160713_120437.jpg
    20160713_120437.jpg
    68,6 KB · Görüntüleme: 34
  • 20160713_120504.jpg
    20160713_120504.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 26
Tamam canım bekliyorum :)
4 gün önce benden ayrılan erkek arkadaşım pişman olacak mı neler yaşanacak sorum bu :)

falın;
canım erkek arkadaşın siyah-kahve göz, koyu kahve saçları olan biri mi? böyle biri çıktı merkez kartında. bu kişiyle ilgili her şeyden uzak durman gerektiğini söylüyor kartın. arada üçüncü bir kişi var ancak görünen sebep senin kırıcı sözlerin olmuş diyor. yalnız bu üçüncü kişiden kasıt başka biri olduğu mu yoksa ara açmaya çalışan sevimsiz bir arkadaş vs mi bilemiyorum.
geçmişinde bir hata yapacakken bu hatanı fark edip geri dönmüşsün.
hayatına yeni biri girecek bu kişiyle katıldığın bir ortamda karşılaşacaksın. uzun süreli ve sadakate dayalı bir ilişki olacak bu ilişki.
şu sıra herkesten her şeyden uzaklaşmışsın. kendi kabuğuna çekilmişsin.
sana bir haber gelecek canım bu haberden sonra biraz moralin bozulacak. ayrıldığın erkek arkadaşınla ilgili olduğunu sanıyorum bu haberin. üzüleceksin ancak gerçekleri gördüğünde boş verip unutacaksın.

tamam canım bakıyorum hemen

benim fal fotolarım;

öncelikle falıma baktığın için teşekkürler canım :) tabi daha ayrılık yeni olduğu için biraz yüreğime indi ama yapıcak bişey yok gerçeklerden kaçamıyor insan..
öncelikle ferahlayacağın bir döneme merhaba diyorsun ailen de sen de sıkıntılarından kurtulucaksın inşallah. ailede çocuk düşünen biri var mı? Çocuk müjdesi alabilirsin bi yerden canım. Eşinle ilişkiniz çok iyi gidiyor seni koruyor. yalnız bu ilişkiye imrenerek bakan kötü niyetli insanlar var çevrende. Ama bu sizi etkilemeyecek. Aranızdaki bağ sizi hep güçlü tutucak. Fakat eşin biraz daha senden ilgi istiyor gibi geldi.
sana tavsiyem dost ve düşmanlarını ayırt edebilmelisin. İki yüzlü insanlardan uzak durmak senin yararına olucak yoksa çevrendeki birinin yalanına ortak olabilirsin istemeden de olsa.
İstediğin bir mal mülk var mı acaba bilmem ama burada hayalini kurduğun bişeyi alıcaksın diye görünüyor. veya sana biri bunu hediye edecek :)
uzun suratlı , top sakallı bir erkek seni pür dikkat izliyor ama bence niyeti kötü biri değil sadık bir dost gibi
sıkıntılara göğüs geren sabırlı birisin. bu sıkıntılar biraz tekrar etse de geçicek başta da dediğim gibi zorlukların ardından aydınlık günler kapınızda.
Gereksiz konular var. Beynini karıştırıyor ama bunları düşünmen bile mantıksız. bi şekilde kafandan böyle düşünceleri atmalısın. Uzun zamandır bir haber bekliyorsun ve bu haberle de rahatlayacağına eminim
Dostlarınla yeni heyecanlar yaşayacaksın güzel vakit geçireceksin. Monoton ve sıradanlıktan sıkıldın gibi gözüküyor bazı yeni şeylerin peşine düşmüşsün ama tek diyeceğim şey umudunu kaybetme çünkü yüzün gülecek canım..
sıkıntılarından tez vakitte kurtularak, iç huzuruna ericeksin Kendin ve ailen için dilediğiniz bazı şeyler gerçek olacbilir hayırlısı. İş hayatın için bazı düşündüğün şeyler varsa eğer onları ertelememeni , yükselme gibi durum söz konusu olucaksa elde edeceğini belirtmek isterim :)
bu kadar canım :)

öncelikle falıma baktığın için teşekkürler canım :) tabi daha ayrılık yeni olduğu için biraz yüreğime indi ama yapıcak bişey yok gerçeklerden kaçamıyor insan..
öncelikle ferahlayacağın bir döneme merhaba diyorsun ailen de sen de sıkıntılarından kurtulucaksın inşallah. ailede çocuk düşünen biri var mı? Çocuk müjdesi alabilirsin bi yerden canım. Eşinle ilişkiniz çok iyi gidiyor seni koruyor. yalnız bu ilişkiye imrenerek bakan kötü niyetli insanlar var çevrende. Ama bu sizi etkilemeyecek. Aranızdaki bağ sizi hep güçlü tutucak. Fakat eşin biraz daha senden ilgi istiyor gibi geldi.
sana tavsiyem dost ve düşmanlarını ayırt edebilmelisin. İki yüzlü insanlardan uzak durmak senin yararına olucak yoksa çevrendeki birinin yalanına ortak olabilirsin istemeden de olsa.
İstediğin bir mal mülk var mı acaba bilmem ama burada hayalini kurduğun bişeyi alıcaksın diye görünüyor. veya sana biri bunu hediye edecek :)
uzun suratlı , top sakallı bir erkek seni pür dikkat izliyor ama bence niyeti kötü biri değil sadık bir dost gibi
sıkıntılara göğüs geren sabırlı birisin. bu sıkıntılar biraz tekrar etse de geçicek başta da dediğim gibi zorlukların ardından aydınlık günler kapınızda.
Gereksiz konular var. Beynini karıştırıyor ama bunları düşünmen bile mantıksız. bi şekilde kafandan böyle düşünceleri atmalısın. Uzun zamandır bir haber bekliyorsun ve bu haberle de rahatlayacağına eminim
Dostlarınla yeni heyecanlar yaşayacaksın güzel vakit geçireceksin. Monoton ve sıradanlıktan sıkıldın gibi gözüküyor bazı yeni şeylerin peşine düşmüşsün ama tek diyeceğim şey umudunu kaybetme çünkü yüzün gülecek canım..
sıkıntılarından tez vakitte kurtularak, iç huzuruna ericeksin Kendin ve ailen için dilediğiniz bazı şeyler gerçek olacbilir hayırlısı. İş hayatın için bazı düşündüğün şeyler varsa eğer onları ertelememeni , yükselme gibi durum söz konusu olucaksa elde edeceğini belirtmek isterim :)
bu kadar canım :)

rica ederim canım :) sıkıntılı durumlar rabbim hayırlısını versin
ağzına yüreğine sağlık canım teşekkür ederim :)

fala göre karar vermemek gerekir bence. sonuçta fal canım
Evet falaminanma falsız kalma ama gecmis hakkinda soylediklerin etkiledi beni. O yuzden canim. Zaten dedigin gibinbi donusu olurda hala eski hamam eski tassa ben de ona bana yaptiklarinin aynisini yapacagim yok degismisse duruma gore kararimi veririm. :-)

:KK54:
selam canim,
Ben fallasmak isterim ama Tarot bakabiliyorum sadece:/ istediginde fallasabiliriz
Merhaba canim istersen fallasabiliriz bugun.
Kahve falı bakıyorum ben. Banada o merak ettigim kisiyle alakali tarot bakar mısin? Müsaitsen hangi bilgiler gerekli canim onuda yazar misin?

Merhaba canim istersen fallasabiliriz bugun.
Kahve falı bakıyorum ben. Banada o merak ettigim kisiyle alakali tarot bakar mısin? Müsaitsen hangi bilgiler gerekli canim onuda yazar misin?
K kelebekmenekse
Selam canim, ismin burcun ve iliski durumun lazim. Bir de herhangi bir sorun varsa, acilimin ne ile ilgili olmasini istiyorsan onu yazmani rica edicem

Kızlar fallaşaliim :)

Eklentiler

• 20160713_214918.jpg
    20160713_214918.jpg
    38,2 KB · Görüntüleme: 28
  • 20160713_214927.jpg
    20160713_214927.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160713_214953.jpg
    20160713_214953.jpg
    40,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160713_215013.jpg
    20160713_215013.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 38
  • 20160713_221644.jpg
    20160713_221644.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 36
  • 20160713_221722.jpg
    20160713_221722.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar fallaslım tarot ve kahve bakıorm:)

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    44,8 KB · Görüntüleme: 24
  • image.jpeg
    image.jpeg
    44,2 KB · Görüntüleme: 28
  • image.jpeg
    image.jpeg
    41 KB · Görüntüleme: 29
  • image.jpeg
    image.jpeg