Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kahveni çek gönder ben de musaitim :)
3 gün önce erkek arkadaşımla ayrıldık daha çok aşk hayatına bakarsan iyi olur :)

Acikcasi bu kisi ile sanki ikili iliskinde oek sorun yasamamissin, daha cok etraftaki kisilerin mudahalesi olmus, ya da arkadas cevresinin bir cekememezligi soz konusu..
bu erkek, oldukca mantikli ve tutarliymis davranislarinda... Iliskinizle ilgili olarak da sanki bir adim atmak uzereymissiniz ancak suan ikiniz de kafanizi dinleme taraftarisiniz..
ama kartlar cok guzle bir uyumunuz oldugunu soyluyor... Bir konusma gerceklesebilir kisa sure icinde.
seni cok uzen laflar duymussun, bir bayandan. onun annesi yuzunden/ya da ablasi bir tartisma mi oldu?

Dediğin gibi sorunsuz ciddi giden bi ilişkimiz vardı ailesinden biriyle tartışma gecirmedim fakat ailesi ben sırf trakyaliyim diye istememiş ve babası annesine vurmuş ardindan da babası sevgilimi arabada tekmelemis ailesi yüzünden bitti yani

Kartları hangi niyetle çektin bilmiyorum ama aşkla ilgili güzel fırsatların olmuş. Güzel bir aileni varmış. Fakat sen nedense olumsuz düşünmüşsün. Bütün kupaları dizmişsin karşına amaaa sonra ne olmuşsa bu güzellikleri bırakıp gitmek istemişsin. Böyle bi düşüncen varmış. Bu durumun olmasından vazgeçilmiş ve kart elinden düşmüş. Ellerin bu kartı çekmek istememiş. İş ile ilgili hayal kırıklıkların var. İstedigin gibi gitmemiş ama yine de hayatında güzel şeyler oluyor ve sen bunu göremiyorsun. Hatta o kadar negatif düşünmüşsün ki hayatındaki insanın yanlış kişi olduğunu geçirmişsin içinden. Kartlar negatif gibi duruyor ama sonuçta sevgili dolu su grubu bir adamla ilgili güzel gelişmeler olacak. Kader şans sizden yana olacak. İşse iş aşksa aşk gelecek sana artık ne için çektiysen kartları :)

sufigo Buarada. ask hayatinla ilgili olarak ucuncu kisilerin karismasi durumu seni hep sıkıntıya sokuyor, insanlara her zmAn mutlulugunu anlatma...
ekliyorum canim fincan resimlerini. hangi bilgiler lazim ? tesekkurler simdiden

Eklentiler

• image.jpeg
    75,8 KB · Görüntüleme: 23
  • image.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpeg
    65,2 KB · Görüntüleme: 19
  • image.jpeg
    73,4 KB · Görüntüleme: 22
  • image.jpeg
    37,6 KB · Görüntüleme: 19

bugün tüm negatiflikleri çekiyorum gibi hissediyorum. çok mutsuzum yahu. inşallah gelir :) teşekkür ederim

Canım bundan 5 6 ay önce ayrıldıgim kişi bana döner mi az da olsa beni sevmis mi yoksa dalgasıni mi gecmis. Onunla ilgili baktirmak istiyorum.
tamam açıyorum kartlarını şimdi. falımı da yükleyim

Eklentiler

• 20160712_165819.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 19
  • 20160712_165823.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 35
  • 20160712_165827.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 23
  • 20160712_165832.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 20
  • 20160712_165835.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160712_165902.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 17
Yahuu çevremde 2 esmer adam var hangisi ki bu . ikiside birbirine benziyor

Alnın yazısı başının belası olmaya geldim demiş kartlar. acaba hangi esmer ki bu bilemedim. hayırlısı artık kader kısmet

Canım bundan 5 6 ay önce ayrıldıgim kişi bana döner mi az da olsa beni sevmis mi yoksa dalgasıni mi gecmis. Onunla ilgili baktirmak istiyorum.

gelelim senin falına

bu kişi siyah veya kahve gözleri olan koyu kahve saçları olan biri mi? böyle birisi çıkmış. bu kişiden sana bir haber gelecek. gelecek olan haber olumlu mu olumsuz mu şu an olan kartlarla bişey diyemiyorum ilerleyen kartlarda belki cevabı verir. devam edelim.
geçmişinize baktığımda farklı şekillerde defalarca sorun yaşamışsınız, tıpkı bir sınavdan geçiyormuş gibi. geçmişe baktığında hayal kırıklıkları kalp kırgınlıklarıyla dolu.
çıkan kartlar pek olumlu diyemem canım. bu kişiyle aşkta pek şansın olmadığını söylüyor. sana iyi gelecek biri değil diyor kartlar. şiddet bile gösterebilecek yapıda birisi diyor. bu kişiden gelen haber iyi bile olsa sana olumlu sonuçlar getirmeyecek
üzüntünü atlatman çok kolay olmayacak. sen tamamen içindne atamadığın sürece neyle meşgul olursan ol canını acıtacak bir şeyler yine karşına çıkacak.
ayrılığın sebebi o kişinin seni kaldıramamaktan korkması gibi görünüyor. sana yetememek. sosyal statünüz farklı ise bu da çekinceleri arasında olabilir.
maddi anlamda sıkıntıların var gibi görünüyor. bu sıkıntılarını halletmek için zamana ihtiyacın var. pek tutumlu değilsin sanırım bu nedenle zor durumda kalıyorsun kimi zaman.
geleceğin çok parlak çıktı. emeklerin karşılık bulacak. girişimlerde başarılı olacaksın diyor kartın. zenginlik para mal mülk hepsi seninle olacak diyor.
inşallah aşkta da şansın açık olur :)

tamam açıyorum kartlarını şimdi. falımı da yükleyim
Canim etrafinda hayatına cok mudahale edenler oluyor hu senin canini cok sıkiyor. Bu yüzden bu müdahaleneden kisilerle tartısma yasayabilirsin.
Çevrende seni kıskanan birisi var ama sana zarari dokunmiyor kendi icinde seninle ilgili bir seyi cok kiskaniyor.
Dedikodunu yapanlarda var canım
Kariyerinle ilgili yaptigin mücadeleler seni zirveyentasıyor. Ve hayal ettigin ne varsa gerceklesiyor. Başarı seninlenolacak. Sansın açilacak.
Kendinle ilgilide değisiklikler yapacaksin artik sıkintilarinla degil gelecegine odaklaniyorsun yani oneune bakacaksin.
Bir ayrilir haberi alabirsin. Bariz cikmis. Üzüleceksin huna biraz.
Devlet kapısindan gelen bir haberin var yolda canim.
Aklinda bazi planlarin var bu planlarıni hayata gecirmek icin adim atman gerekiyor.
Genel anlamda falin güzel rahatlama bolluk bereket söz konusu.
Insanlarin saygisini kazanacagin bir mevkiye yükseleceksin.
Araba almaya niyetin varsa alıyorsun hemde cok seberek alacaksin.
Ailen ve esin arasinda bir arza cikabilir sen burada taraf tutma. Hatta esin yuzunden sanirim ailen sana yüklenecek.
Kirgın oldugun birisi var canim aslında oda sende barısmak istiyorsunuz ama senin kırgınligin barısmanin onune gecmis.
Bazi sorunlarin var ve bu sorunlar cözumsuz degil fakat istedigin gibi olmamasindan cekindigin icin agirdan aliyorsunn istedigin gibi sonuclancak adim atmakdan korkma.
Umarim her sey istedigin gibi olur.

sufigo Buarada. ask hayatinla ilgili olarak ucuncu kisilerin karismasi durumu seni hep sıkıntıya sokuyor, insanlara her zmAn mutlulugunu anlatma...
ekliyorum canim fincan resimlerini. hangi bilgiler lazim ? tesekkurler simdiden

geldimm :)
öncelikle birisi pusuda yatmış seni izliyor çok sinsi biri bu ve sana zarar vermek istiyor. Dikkat et derim. Bu sıralar sıkıntılısın hiçbir sıkıntını paylaşmıyorsun ve içinde biriktiriyorsun bu içinde biriktirmelerin hem sana zarar hem de aileni de üzüyor
Fakat bu karamsarlıkların son bulacak ve mutlu edici olaylar yaşayacaksın canım..
baş harfi e olan bir erkek görüyorum bu kişiyle bir birliktelik gerçekleşebilir hatta biraz iddialı gelebilir ama bu kişiyle ilişkin ciddileşip evlenme kararı bile alabilirsiniz ama daha zamanı var :)
2 tane kadın var bunlar hiç iyi niyetli değiller bunlar senin hakkında konuşuyor seni çekemiyor benden tavsiye uzak dur biri şeytanca düşüncelere sahip diğeri o kadar olmasa da o da sana iyi gözle bakmıyor.
Üstünde kara bulutlar çökmüş umarım bu kara bulutlar en yakında zamanda son bulur ki bence kurtulacaksın.
Uzun boylu bir erkekle bir yerde oturup konuşacaksın . Ama bu kesin gerçekleşecek diyebilirim çünkü çok net yani bu uzun boylu erkek.
çok hayırlı bir haber sana yakın zamanda ulaşıcak bu haber muhtemelen iş ile alakalı canım.
ama dediğim gibi sıkıntıların son bulacak ve sevinç gözyaşları döküceksin inşallah :)

Canim cok tesekkur ederim cok guzel yorumlamissin.
Butun soylediklerin fiziksel ozellikleri aramizda yasadigimiz sorunlar, beni kandiramadigi icin bitirmeye ugrasmisti benim bitirmemi saglamisdi. Ayninfakulteden mezunuz o atandi ben atanamadim ama sanirim onun koyde benim sehirde buyumemdenncekindi.
Aynen siddete meylin olabilir.
Insallah diger söylediklerin cikar cok sagolasın.

canım bir konuşma gerçekleşebilir demişsin acaba bu konuşma sonrası bir barışma görünüyor mu :)

teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)
beğendim falını :)

rica ederim
hakkında hayırlısı olsun en çok nerde kiminle mutlu olacaksan öyle olsun inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…