Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Ben kumralım, koyu kestane rengi saçlarım var, bal rengi gözlerim. O beyaz tenli sayılır benden açık tenli biraz, koyu kestane saçları var. Hayatımda biri olacak mı.Bakalımm ne çıkacak :)))

eski falında da böyle çıkmıştı diye anımsıyorum. aklını karıştıran esmer bir erkek var. burda da çktı yine. bu kişi senin pişmanlığın. belki geçmişte kaldı belki hala hayatında veya hayatına girecek. ne şekilde olursa olsun pişmanlık getirecek biri. seni suçluluk duygusuyla bırakmış biri. ,geleceğin için huzur ve mutluluk görünüyor. son kartın açık tenli erkekçıktı. bu gelecek kartıdır. hayatın genel anlamda şanslı ve mutlu geçecek. bu erkek etrafınca çok sevilen düzgün biri. zamanla ilgili bir kart çıkmadı ancak sonu güzel görünüyor.

Esmer adamla ilgili ne çıktı peki

Tatlım tarot bakıyor muydun sen. Kahve icmeye usendimde. Genel bir tarot bkabilir misin. Hangi bilgileri vermem gerekiyor sana.

falın,
aileden bir kadın var yakın akraba falan da olabilir. bu kişinin evliliğine birtakım sorunlar gözüküyor. ancak bu kişi bir bebek sahibi olacak böylece evliliği yoluna girecek.
ev hayatında ve ilişkinde olumlu yönde gelişmeler görünüyor.
geçmişinde olumsuz bir ilişki deneyimi yaşamışsın. ayrılığın sessiz sakin olmamış seni çok üzmüş.
seçilen kartların bir sırası var ve bu sıraların neyi ifade ettiği belirlenmiş deste için. senin kartlarında geleceğinde ne istediğin şu an ki durumda ne istediğin gibi seçenekler var. ve isteklerini anlatan kartların hepsi ilişkiyle ilgili çıkmış. umtların ve sana vaad edilenler şöyle; sen aklındaki kişiyle bir ilişki istediğini söyledin. kartın da diyor ki bu kişiyle güzel bir karşılaşma yaşayacaksın. bu ilişki sana çok iyi gelecek uzun süreli ve sadakat dolu bir birliktelik olacak diyor.
ayrıca bu beyin çok anlayışlı ve hassas olduğunu söylüyor.
esmer bir erkekle bir sorunun olmuş. bir anlaşmazlık yaşamışsın ve sen hatalı gibi gözükmüşsün. aslında hatalı olan karşı tarafmış. sonunda adalet yerini buluyor ve senin haklı olduğun ortaya çıkıyor.
sonuç kartların hem ilişki hem iş adına çıktı. aşkına kavuştuktan sonra onun tavırları sana göre şekillenecek, sen onu üzersen o da seni üzecek; sen onu mutlu edersen o da snei mutlu edecek diyor. iş için de şu an olumlu bir gelişme görnümüyor. şayet olursa da seni mutlu etmeyecektir.

3 tane haberin var gelecek olan ilk ikisi yakın zamanda 3.sü biraz sinra gelecek. Yakın zamanda alacağin bu haberler senin hayatında bir takım degısiklikler getircek ve bazı seyleri etkileyecek.
Resmi bir kuumdan alacağın bir haber olabilir.
Özel hayatında ufak tefek sorunların üstesinden geldiğiniz bir dönem mutlu huzurlu bir evliliknyaşantın olacak.
Sen böyle her mhtluluğunu insanlara anlatan birisin bu sebeble sana çok nazar degiyor. Biraz kendi icinde yasamalisjn mutkuluklarini insanlarin gozu uzerinde hep.
Sanki birisi senin caninj fena halde sıkıyor üzüyor senin ve sen bu konuda sabırlı davraniyorsun. Ve yaptiklarini icinde tutuyorsun ve yuzune vurmak icin dogru zamani bekliyorsun. Yuzyuze konusmaniz var bu kisiylekonustuktan sonea aranizdaki buzlar eriyecek olay tatliya baglanacak.
Yakin cevrende laf tasiyan bir kadin var bu kisiye dikkat et soylediklerine inanma.nbiyle cok konusan biri.
Isle ilgili hir durumun mu var hir basvyu vs.bu kouudaki isin olacak. Bir arkadasin yardimci olabilir hu konuda.
Bir muradinbvar olmasini cok istiyorsun bu muradinin isle ilgili oldugunu dusundum ve olacak.
Bir ayrilik haberi alacaksun ve bu duruma ,cok sasiracaksin
3 ve 6 rakamlari var falinda bu rakamlarda yapacagin islerde ikkatli olmalisin nbiraz enerjindusuklugu olabilir bu zamanlard.
Biraz kuruntulu ve gecmise kafi takmis gibisin bunlari asman lazim. Ve onunde ferah bir donem olacak.
Isle ilgili bir durumun varsa kesin olacak canim.

Bu aklimdaki kisi uzakta cnm eski bir arkadas bir adim atmiyor haliyle bende beklemedeyim. Acik bi adim gelcek mi acaba kendisinden. Bu arada da esmer biri. Gecmiste bir olay oldu o donen surtusme olmustu aramizda ama zaten donus yapti bana neyin ne oldugunu ben anladim zateñ dedi. Acaba o mu bu dedigin yoksa yeni bir durummu cunku yakin zamanda esmer bir erkek yuzunden iftiraya ugradm haksiliga ugradim onunla ilgilimi olur ne hissediyorsun.
Bide is konusu tam bi husran benim icin ya :-(

sadece sen mi şok oluyorsun ben de şok oluyorum sen böyle dedikçe
sen çek canım senin ellerinden olsun :)
Canim, guzeller guzeli arkadasim,

Is hayatinla ilgili olarak, uzun zamandir istedigin ve cabaladigin bir durum var, sanki yuzup yuzup kuyruguna gelmissin ve artik olmasini istiyorsun... olmak uzere, cok yakin bir zamanda bu konuyla ilgili olumlu bir gelisme olacak.

Su siralar, arkadas cevrende seni uzen bir kadin mi var? sanki saclari kisa/orta uzunlukta , dalgali / kivircik sacli? Seni yoran birisi, surekli sana bir seyler anlatan bir kadin, sen de sabirla dinliyorsun onu.

Esinin is hayatiyla ilgili guzel bir gelisme soz konusu, sanki bir kisi ile birlikte bir girisimde bulunulqcak, bu kisi esinden yasca buyuk, iyi birisine benziyor..

canim, yine bebek karti cikti resmen! Esinle olan iliskin daha da guzellisicek, seni cok sevdigi cikti. aranizda guzel bir bag var, Allah nazardan korusun

hadi inşallah :)
teşekkür ederim canım ağzına sağlık

esmer bir erkekle ilgili çıkmıştı onunla ilgilidir zannımca.
hayırlısı olsun vardır vakti vadesi sabretmek lazım

canımsın teşekkür ederim
her falda bebek çıkıyor yahu :) Rabbim hayırlısını versin tabi ama önce isteyene versin inşallah :) amin cümlemizi canımmm

Kizlar, ben de fincan resimlerimi yukluyorum.
Isteyene tarot bakabilirim.

Eklentiler

• image.jpeg
    82,6 KB · Görüntüleme: 29
  • image.jpeg
    85 KB · Görüntüleme: 36
  • image.jpeg
    60,1 KB · Görüntüleme: 28
  • image.jpeg
    80 KB · Görüntüleme: 27
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…