Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Kahve bakiyorum. Yarin gunduz kahvelesebiliriz o zaman. Cok tesekkur ederim! :)

Karmakarışıksın. Fincanına bakar bakmaz içime bir sıkıntı çöktü. Neye darlandın ki bu kadar? Canım hayatın tıpkı bir ying yang gibi. Her zaman iyilerin içinde bir kötü kötülerin içinde bir iyi buluyor seni. Sanırım genelde sıkıntılı dertli insanlarla zaman geçiriyorsun ya da onlar seni buluyor. Hem kendi sorunların hem başkalarının sorunları hepsi birden sorun yumağı haline getirmiş seni.

Nerde bir kalabalık ortama girsen orda birileri can sıkıyor. Dedikodular çok fazla var. Aslında bunlar yakınların gibi duruyor akrabaların vs olabilir. Kimse birbirini gerçekten sevip saymıyor herkesin ancak bir çıkarı varsa bir arada yoksa herkes bir yerlerde diğerinin kuyusunu kazıyor.

Özellikle iki büyük güç var yani iki baskın insan. Bunlar arasındki çatışma herkesi etkiliyor.

Bir erkek çıkmış bu şimdlik kimseye karışmıyor ancak onunla sabrı taşmak üzere. Hele ki onun sabrı taşarsa etrafındakiler korkmalı fena patlayacak.

Sen fincanı dışarı doğru mu çevirerek kapattın canım hep başkaları ile ilgili çıkmış falın. Ya da kendi hayatını bir kenara atıp başkalarının hayatına daha çok önem veriyorsun bu sebeple?

Güzel bir şey gördüm :) koskocaman bembeyaz bir kalp çıkmış. Üzerinde musmutlu bir bayan var. Erkek elini uzatmış bayanın elinden tutmaya çalışıyor. Bu kişiler birbirine uzak yerlerde yaşıyor. Kavuşmak için çok çaba gösteriyorlar ve yakın zamanda başaracaklar.

Bir bayan çıkmış saçlarını bağlayan biri. Bu kadın bir sır tutuyor içinde. Herkesçe sevilen biri bu kadın. Sırrını biriyle paylaşmış kendinden yaşça küçük biriyle. Pek doğru yapmamış paylaşarak.

Bir çift çıkmış bebek istiyorlar ancak olmuyor diye yorumladım. Bu kişiler muradına erecek. Bir kız çocuğu çıkmış yanlarında.

Gözlüklü bir bayan çıkmış sıkıntı olduğunda ara bulmaya çalışan biri görünüyor ancak gözleri pek fettan çıkmış bu kadının.

Çok asil bir bayan daha var. Bu bayanın üç kısmeti ve güzel haberleri var.

Tabağında da hane içine çok karışan her kafadan bir ses çıkmış. Zor zamanlar geçiriyor gibi görünüyosunuz ancak üstü aydınlık başkaları elini eteğini çekince siz de rahatlayacaksınız.

Canım m bu kadar görebildim aşırı karışıktı ayrıntıları seçemedim pek

falını yorumlamaya başlıyorum birazdan. kendi fotolarımı yükleyim :)

E harfli biri sayesinde hayalini kurdugun kafanda tasarladigin bir kapi aciliyor. Bu kapiyla beraber gelecek uzun zamandır bekledigin temiz bir haber var. Bu haberi aldiktan sonra guzel bir kalabaliga giriyorsun. S harfli biriyle bi konusman olacak o kalabalikta.

Icin sıkılmış bir seyleri soyleyememis icine atmissin. Biriyle ya da birinin yaptigi birseyle alakali bu can sıkıntısı. O kisiyle yuzlesip icini dokecek ferahlayacaksin.

Tertemiz buyuk bir anahtarin var bu anahtarla beraber iki yol aciliyor sana. Bu iki yolun ustune iki kalp ferahligin var. Rahata cikiyorsun. 3 vakte gelecek bir haberle bir kusluk darginlik bitiyor. Uzun zamandir oldugun yerde sayiyor cok ilerleyemiyor hissi yaşamış olabilirsin ama artik hersey çorap sokugu gibi cozuluyor. Bir tepeye cikip zaferin icin bir bayrak salliyorsun. Cefasini cekmissin sefasini sureceksin.

Hayatinda biri var mi? 8. Ay ve sonrasi ya hayatina biri giriyor ya da biri var ise olan kisiyle yeni guzel bir heyecan yasiyorsunuz. Cok buyuk bir goz aydini var
Bir sıkıntı hanenin disina atılacak. Nazar varmis ama gitmis ferahlik tabakta da cikti. Ve bu ferahlikla el kuvvetleniyor gucleniliyor. Hane icinde bebek var :) hamile ihtimali yok ise bu da cekilen sıkıntı sonrasi gelecek kismet olarak yorulabilir :)

Kizlar selam,
Fincan resimlerimi ekliyorum. Ancak, sadece tarot bakabiliyorum. Bana burcunuzu ve iliski durumunuzu yazmaniz yeterli.
Falinizi, bu aksam isten sonra 8 gibi yorumlarim

Senin duygular da karmakarışık canım. İçine ata ata dağ yapmışsın sıkıntılarını. Bir adam var kısa boylu bir kadını elinin üstünde tutmuş. Kıymet bi,lmeye mi başlamış. Bu adam sorunlu bir adam gibi duruyor. Kendisi karanlığın içinde çıkmış. Belli ki etrafına da kötü davranan birisi. Fikirlerinde davranışlarında değişiklik görünüyor bu adamın.

Canım biri sana bayrak uzatıyor, barışalım manasında. Ancak bu kişinin bayrağı beyaz falan değil kapkara çıkmış. Kimi kandırmaya çalışıyor acep :) güvenmeee inanmış gibi yap ama inanmaaa :)

Bir kadın daha var canım uzun sayılabilecek gibi saçları var. Bu kişi sana elini uzatıyor onun sayesinde ferahlık ve yükseliş görünüyor sana.

Canım 5 kişilik bir ekip görünüyor. 4 ü bir arada çıkmış bir kişi onlardan ayrı kalmış. Ortam aslında güzel bir ortam ancak üst tarafı bulutlarla kapanmış. Sıkıntılar var ama görünen yüzleri aldatıcı asıl sıkıntı başka.

Onca sıkıntının arasında bir aydınlık görünüyor. İki kişi bir araya gelip oluşturmuşlar bu aydınlığı. Sonrası da gelecek inşallah.

Tabağına bak niye böyle kapalı yahu gönder şu olumsuzlukları at gitsin yahu senden kıymetli mi. Bak orda da bir kişi çıkmış aydınlığa çıkaracak olan kişi. Uzun ince yapılı biri.

Bu kadar görebildim canım. Keşke içini açacak şeyler söyleyebilseydm ama hep karamsar çıkmışsın ben napayım

teşekkür ederim canım ağzına sağlık :)
8. ay evlilik yıldönümü :) bebek ne çok çıkıyor yahu

Sen nasil birseysin? Supersin. Dun guya lafta benden ozur dileyen birisi vardi ama sirf gorunurde adim atmis oldugunu gostermek icin yapti ve ben de kesinlikle inanmiyorum zaten samimiyetine, cok kotu niyetli birisi, hissediyorum zaten.
5 kisilik grup yorumuna sok oldum! aynen oyle. o ayri olan kisi benim. aslinda dedigin gibi kendi iclerinde de pek iyi degiller ama cikarlari ortak,..
Tamam, icimi karartmamaya caliscam artik:) Dedigin gibi cok daraldim su siralar. Allaha sukredip, beterin beteri var demem lazim.
tesekkur ederim sana pek cok!
Aksama, tarotunu yorumlarim. Ya da sen kendi destenden 10 kart cekip bana yazarsan ben oyle de yorum yazabilirim? nasil istersen

Belki de hayatindaki kisi ile yasayacaginiz yeni heyecan bebistirr :)) rica ederim canim senin de agzina saglik :)) koskocaman kalp bir erkek ve mutlu bir kadin gordum demissin, ne kadar vakti var sence onun?

Tatlım tarot bakıyor muydun sen. Kahve icmeye usendimde. Genel bir tarot bkabilir misin. Hangi bilgileri vermem gerekiyor sana.

sadece sen mi şok oluyorsun ben de şok oluyorum sen böyle dedikçe
sen çek canım senin ellerinden olsun :)

kartlarım
para üçlüsü
kupa dörtlüsü ters
ermiş
asılan ters
kupa onlusu
kılıç sekizlisi ters
değnek ikilisi
mahkeme ters
değnek kralı ters
değnek dörtlüsü ters
İş ve parasal bir durum için çekmişsin gibi geldi. İşle ilgili bir ortaklık var sanırım. Bir bekleme süreciniz olmuş konuyla ilgili kendi içinize dönmüşsünüz. Bazı fırsatlar yakalamışsınız ama bunu degerlendirememişsiniz. Gelen fırsatları görememişsiniz. Gelecekte 2 güzel fırsat çıkacak karşınıza ateş grubundan bir adam bu fırsatı kaçırabilir. Sonuç kartı bi kutlamayı gösteriyor sanırım geçte olsa olumlu sonuçlanacak :)

teşekkür ederim canım soru soracak mısın senin falın için? bakayım da kaçıcam :)

kartlarım
para üçlüsü
kupa dörtlüsü ters
ermiş
asılan ters
kupa onlusu
kılıç sekizlisi ters
değnek ikilisi
mahkeme ters
değnek kralı ters
değnek dörtlüsü ters
Ben kumralım, koyu kestane rengi saçlarım var, bal rengi gözlerim. O beyaz tenli sayılır benden açık tenli biraz, koyu kestane saçları var. Bakalımm ne çıkacak :)))

teşekkür ederim canım soru soracak mısın senin falın için? bakayım da kaçıcam :)
Ben kumralım, koyu kestane rengi saçlarım var, bal rengi gözlerim. O beyaz tenli sayılır benden açık tenli biraz, koyu kestane saçları var. Hayatımda biri olacak mı.Bakalımm ne çıkacak :)))

karşılıklı fal bakmak isteyen arkadaşlarım falımı yüklüyorum. baktırmak istediğiniz falı yazarsanız ilk fırsatta ben de sizin falınıza bakarım.

Eklentiler

• 20160707_204842.jpg
    65 KB · Görüntüleme: 16
  • 20160707_204847.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 23
  • 20160707_204852.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 26
  • 20160707_204859.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 29
  • 20160707_204905.jpg
    63,8 KB · Görüntüleme: 22
  • 20160707_204937.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 18
Ben kumralım, koyu kestane rengi saçlarım var, bal rengi gözlerim. O beyaz tenli sayılır benden açık tenli biraz, koyu kestane saçları var. Bakalımm ne çıkacak :)))

kız sen katina istemedin mi :) katina için bunlar gerekmiyor. bu açık tenli çocuk için istiyorsun, ona göre açılım yapalım o zaman :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…