Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Çoook Teşekkür ederim canım. Yüreğine sağlık. :) Aziz kartı sabır beklemek anlamına gelmiyor mu.

Çoook Teşekkür ederim canım. Yüreğine sağlık. :) Aziz kartı sabır beklemek anlamına gelmiyor mu.
ben birlesme olarak Yorumluorm canim benim simdi şöyle evet sabir anlami var fakat hani beklersin beklersn de sonunda birlesme olur ya o sekilde birlesme sabreden dervis hesabi yani:)ve ben ilisknz olmdgni okumamsm siz uzun bi zmndr ylnzsnz bnce ve bi birlesme yasicksnz muhtmlnde sonu evlilik olucak bi birlesme:)

kahvenize bakabiliriiim:) Alcaksanız aranıza heheh

işte o aslan benim :) teşekkür ederim canım

Merhaba, banada bakabilir misin? Bende sana kahve falı bakarım.
İnan çok ihtiyacım var uzun zamandır kimseyede baktır mıyorum? Ne olacak ask hayatim yine umutlarim bosa mi cikacak merak ediyorum.

Uygun tabi. Yarın siz musait oldugunuzda mesaj atarsiniz o halde.

gün içinde sık sık giriyorum ben. sen baktırmak istediğin fala karar verip yazarsın ben de kahve içip fotoları yollarım sana.
saat baya geç oldu ya odaklanamam üstün körü de bakmak istemem. yarın görüşürüz :) iyi geceler

Kizlar selam,
Fincan resimlerimi ekliyorum. Ancak, sadece tarot bakabiliyorum. Bana burcunuzu ve iliski durumunuzu yazmaniz yeterli.
Falinizi, bu aksam isten sonra 8 gibi yorumlarim

Eklentiler

• image.jpeg
    87,5 KB · Görüntüleme: 24
  • image.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 24
  • image.jpeg
    80,6 KB · Görüntüleme: 43
  • image.jpeg
    50,5 KB · Görüntüleme: 24
  • image.jpeg
    65,7 KB · Görüntüleme: 40
Cok tesekkur ederim evet mesafe var kendisi ara vermek istemisti cunku. Ben de oyle gelisecegini umuyorum olaylarin

Kahve bakiyorum. Yarin gunduz kahvelesebiliriz o zaman. Cok tesekkur ederim! :)

falını yorumlamaya başlıyorum birazdan. kendi fotolarımı yükleyim :)

Eklentiler

• 20160707_021029.jpg
    59,8 KB · Görüntüleme: 55
  • 20160707_021043.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160707_021050.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 23
  • 20160707_021055.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 27
  • 20160707_021101.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 16
  • 20160707_021144.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 26
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…