Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
tarot güzel yorumluyodun sanki sen öyle kalmış aklımda :) ben tarot isteyeyim
sen de genelde iskambil baktırıyordun? hangisinden istiyorsan bakayım :)
Seç kartları yorumlamaya çalışayım. Ben kumralım, koyu kestane rengi saçlarım var, bal rengi gözlerim. O beyaz tenli sayılır benden açık tenli biraz, koyu kestane saçları var. Bakalımm ne çıkacak :)))

Boğa burcuyum canım. Aşk hayatımda neler olacak. Hayatıma biri girecek mi
tamm canım ben dayanamadim cektim valla:)1.kart dunya 2.kart tilsim sekizlisi 3.kart yildiZ 4.kart ölüm 5.kart degnek dortlsuu 6.kart kupa onlusu 7.kart kilic şövalyesi 8.kart degnek dokuzlusu 9.kart degnek altilsi 10.kart kupa prensi bende basliorm canim

canım sizin aşkta sorun gözüküyor ve bu sorunlar tamamen seninle ilgili. çocuk seni seviyor seni düşünüyor. ancak senin kafanda başka biri daha var. esmer biri. seninle erkeğin arasında kara çalı gibi girmiş. birbirinize karşı sevginizi ulaştırmanıza engel oluyor.
katina da ekledim. açık tenli bir erkek çıktı. bu senin söylediğin kişidir diye tahmin ediyorum ancak başka biri olma olasılığı da var. bu kişinin kurnaz biri olduğunu ve ilişkiyi yürütemeyeceğinizi söylüyor kart. ancak bu durum senin için daha olumlu gözüküyor. kendinle kaldığında hayatının daha çok aydınlandığını göreceksin.

kartlarım. 10 kart seçiyorduk değil mi?
değnek dörtlüsü
kupa üçlüsü ters
ölüm
güç ters
para ikilisi ters
değnek yedilisi
kupa şövalyesi ters
kupa prensi
değnek onlusu ters
kupa onlusu

var mıydı sende senin adına da çekmiştim

Evli misin sevgilin var mı bilmiyorum ama kartlar sana güzel bir birliktelik evlilik vermiş kartların. Bunun için çok çaba harcamışsın. Yıldız gibi parlıyorsun. Hayatında bir bitiş olmuş. Bir dönem kapanmış senin için. Bu iyi olmuş aslında yıldız gibi çıkmışsın. Senin için çok olumlu olmuş. Bana sanki bi ayrılık gibi geldi ama emin olamadım. Sanki kendini bulmuşsun bu bitiş sonrası. Geçmişte nişan söz gibi bir durum mu vardı. Bu bitmiş sanki hava grubu bir adam yüzünden. Ilişkideki bütün yük sendeymiş.bunun ağırlığı altında kalmışsın. Yine hava burcu adamla güzel bi beraberlik gözüküyor. Yakın gelecekte güzel bir aile kuracaksın. Uzak geleceğinde sana güzel gelişmeler veriyor hayat. Kupasıyla gelen bir adam var seni çok mutlu edecek bu kişi.

Kartların karışık çıkmış. Bağlantı kuramadım pek ama yorumlayım.
Nişan düğün gibi bir şeye mi katıldın. Ya da bi kutlama gözüküyor hayatı da. Kupayı 3 kişi kaldırıyor. Çok mutlu olmuşsunuz. Şuanda hayatında bi dönemin bitişi var. Parasal bir durum var işle ilgili olabilir. Olumsuz olmuş. Birisi sorumluluğndan kaçmış. Aslan burcu biri olumsuz düşünüyor konuyla ilgili. Bir barışma olacak her ne kadar sorunlar olsada düzelecek. Çok güzel bir aile kartı çıkmış. Çok güzel bir ailen olacak. Bahçesinde çocukların oynadığı :)

tesekur edrim canim benim
senin falin
yalnızlıktan sıkılmışsn ben sni yalniz olarak gordum şöyle aslinda taliplern cok fazla ama seni begeneni sen begnemiosn kupa dortlusu cikti belirleyici kartin isteksizsn artik hayti normal akiisina birakmissn yani bikkinlik umutszluk bi yaka silkme var uzrrnde ask beni bulsun tarzindasin
aslinda bu olayi kapatan su sen zmninda cok istemissn evliligi saglam temeleere dayali bi evlilign olsun özellikle cocugun olsun sevdgn adamdan refah seviyen cok iyi bi sekilde bi aile yasantisi istemissn fakat herdefasinda karşına yanilicgn ksii cikms

ask hala istiosn ama sanki biraz maddiyata yönelmişsn artik bisyelre cok emek harcamiissn bu emeginin karsiliginu alicgni soluo kartlar ilski maksadiyla olursa da bu kart cok saglm temelli bi evlilik istiosn haytnda gecmis kartinda bi erkek cikti senden yasca buyuk burcu su grubundan veya o sekilde davranan bi adam bilemiorm ilsknz oldmu fakat bi flort doneminz olms sanki gcmiste

cok guzel aile ortamı hayali kuruosn aklinda cok guzel planların hayallern var aslinda yakin gelecekte bir dilegin olucak kupa dokuzlusu cektim fakat ayni zmnda bi engelle karsilasicksn bu engel seni sikicak bogulucaksn suan tek dilegin aslinda evlenio mutlu bi yuva kurmak yanilio olablirim bn öyle gordum cnku hep evlilik kartlari cikms

bagliliklarindan kurtulursan refah seviyesi yuksek bi ilski baslangci var diyor kartlarin bi sorumlulugn kafanzi etkileyn veya kriter diyblirm kurallarınzi biraz daha yumusatmanz gerek sizi maddi yonden cok guclu bi evlilik bklio cok ask romantizm doruklarda degil ama cok saglam bi evlilik yapıcagnz gorunde geleck kartinzda kndnizi savunmada hisediceksn brisne karsi savunucksnz hakinizi alicaksnz bi erkek bu ikinci gelecek karti olarak aziz cektim sanirim size bi birlesme var ilisknz varsa da evlilik diyeblirim geleck kartinzda bu çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…